PDA

Zobrazit normální verzi : Unban ^P. - milk



CleFFek
19-12-12, 16:26
Dobrý den.
Dnes sem si hrál COD:MW a dostal jsem ban za WH od Milk CZ.
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 50025)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): ^P.
[AMXBANS] Tvuj nick: ^P.
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:1535069
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:1535069
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 83.208.164.124
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 83.208.164.124
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Milk CZ
[AMXBANS] Server: csko.cz | COD:MW (de_dust4ever)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================
A já WH nemám chodím Gathery.Zeptejte se *srsen* nebo Jordan,...
Klidně si mě otestujte.WallHack nemám.

Díky CleFFek neboli ^P.

Kunder
19-12-12, 16:33
Houhou, zpomal a na Dust4ever jak jsi me zabil z poha toho rohu, kdyz si tam cupel s AWP a se zoomem a cekal az vylezu ? Já taky chodím na Gathery a co ? Taky hraji s mnoha Admini. Ale tam si byl jasný hochu.

CleFFek
19-12-12, 16:35
+estě sem zapoměl volám pres skype s kamarádama a oni mi tak trochu radí.

Milk
19-12-12, 16:37
V pravidlech máš že wh může být posouzeno jako wh. Ale taková výmluva na mě neplatí, když si úplně přesně mířil na hráče, hlavně při konci. :D O de mne UB nedostaneš, jsi jasný.
Demo: http://csko.cz/dema/upload/dir/pecko.dem

Kunder je nejlepsi, protoze prisel na tohohle zaludneho Cheatera .. Je to proste Buh ! :D

Kunder
19-12-12, 16:39
Neznalost pravidel se neomlouvá. Pravidlo hned číslo 2. "Radit polohu protihracu z druheho týmu přes TS, Ventrilo Skype apd... Muže byt považováno za WH"
Nic tady nezkousej, proste Ban ti patri a nevykecas se.

CleFFek
19-12-12, 16:39
Čtu pravidla....

CleFFek
19-12-12, 16:43
A navíc taky tam jsou WHckaři a mě jedinému dáte ban...

Milk
19-12-12, 16:46
A navíc taky tam jsou WHckaři a mě jedinému dáte ban...

Aha, takže ses přiznal. Jinak na demu si jasný a ti "ostatní" by měly už ban, kdyby něco měli. :D

CleFFek
19-12-12, 16:48
Né nepřiznal protože nic nemám,ale sem za bednou s commandem a on de a střelí pres a da mi headshot

Kunder
19-12-12, 16:56
Nesnaž se z toho vykroutit, na každou svini se voda vari, neboj se, na ně taky dojde.
Navíc, jsi jasný, nahlásil jsem tě já, protože jsem tě snad 2 kola sledoval a to mi stacilo abych zavolal Milka.
Buď hrej na NS nebo vůbec UB nedostanes..

tyger103
19-12-12, 17:03
Na NS to bude posouzeno jako obcházení banu.Při perma banu se dává šance NSákům,aby si mohli koupit steam.Pokud cheatuješ na steamu,nezahraješ si tady i když koupíš nový steam.
EDIT: Pokud se nepletu.

ivoros
19-12-12, 19:44
Mám takový dojem, že se pleteš. Když hraješ NS a dostaneš ban, koupíš si steam a hraješ dál, ale pokud hraješ přes steam a dostaneš ban, tak se na NS nepřipojíš.... Kdyžtak mě opravte...

Prasacko
19-12-12, 19:50
Mám takový dojem, že se pleteš. Když hraješ NS a dostaneš ban, koupíš si steam a hraješ dál, ale pokud hraješ přes steam a dostaneš ban, tak se na NS nepřipojíš.... Kdyžtak mě opravte...

Jasne že sa tam nepripojis lebo tam mas ban a uz nehunti posti jak picusko. Je to tak jak pise tyger, s vynimkou par zebrakov.

Kunder
21-12-12, 10:38
Tak moje chyba, nevedel jsem to, zase jsem o něco chytřejší.