PDA

Zobrazit normální verzi : žiadosť o UB/knife - zyx



bubblestyle
19-12-12, 20:36
vypís z konzole :

[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 49953)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'KNIFEBOT'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): bubblestyl cau laska bastard
[AMXBANS] Tvuj nick: Bubblestyle
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:56031470
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:56031470
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 80.242.33.33
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 80.242.33.33
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: St. zyxolas
[AMXBANS] Server: csko.cz | Knife (1hp)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na csko.cz

No takže,ako prvé by som chcel určite vidieť demo,nesere ma to,že už nebudem hrať na vašom serveri knife,len chcem vidieť za 1. demo,a nechcem aby som bol za nejakého trapáka,ktorý nedá ani frag bez už spominane "kbotu"

Stačí mi vidieť demo + Zyx ak nemáš demo neskrývaj sa,radšej hned napíš že demo nemáš..

K banu došlo asi tak že som sa pripojil a ban :-) Nič viac k tomu nemám čo povedať,počkám si na vyjadrenie zyxa,čakám velké pobavenie :-)))

+ prikladám moje nové knife video : http://www.youtube.com/watch?v=qbPKLvV0QvU&feature=youtu.be
PS : na tomto videu nevidím kbot no :-)

zyx
19-12-12, 20:50
+ Zyx ak nemáš demo neskrývaj sa,radšej hned napíš že demo nemáš..
Co tu zase meleš? Kde jsi vzal, že se před tebou ukrývám? Ban jsi dostal před dnem, ale unban žádáš až teď. Ani mi netvrď, že jsi neměl čas. Měl jsi dost času na to se vyplakat půlce serveru, ale na unban sis čas nenašel. U všech ses vyplakával, že ti je to jedno a končíš s CSkem (aha tohle jsi psal už 10 krát)
DEMO (http://csko.cz/?UPD=zMq8uFGn)


nesere ma to,že už nebudem hrať na vašom serveri knife,len chcem vidieť za 1. demo,a nechcem aby som bol za nejakého trapáka,ktorý nedá ani frag bez už spominane "kbotu"
Když tě to nesere, tak se podívej na demo a odpal. Očividně jsi trapák, který bez kb nedá ani frag :)

PS : na tomto videu nevidím kbot no :-)
Who cares?

bubblestyle
19-12-12, 20:52
No idem si pozrieť,schávlne :D

bubblestyle
19-12-12, 20:56
vy ste dobré slepý ludia,vy to nevidíte ako sa pozerám na ten acer? a sekám iba ked preskoči okolo mna alebo ked je pri mne tak som ho chcel sekať,no na tomto nevidím nič zvlaštného,myslím že toto nieje vhodný dokaz

human
19-12-12, 21:00
Zyx, hod sem prosim to co mi pisal. Ja som si o neulozil.

Slepy si asi ty. Je to jasny KB nie je tu o com debatovat. Tu si viac nezahras!

Sekal si ked bol pri tebe. Divne, ze ked cupol si do neho nesekal.

zyx
19-12-12, 21:02
2:05
2:11
2:17
2:20

Pak jsi přišel a hned radši utekl.


Zyx, hod sem prosim to co mi pisal. Ja som si o neulozil.

Slepy si asi ty. Je to jasny KB nie je tu o com debatovat. Tu si viac nezahras!

Sekal si ked bol pri tebe. Divne, ze ked cupol si do neho nesekal.

Jolo: jasny kb, s takymi kokotinami chod na gs
<excision.eu> Bubblestyle právě hraje hru Counter-Strike. Klepnutím se připojte.
Jolo: zbohom
<excision.eu> Bubblestyle: hej,lebo vy ste tu velky machri do piče,aký kbot rád by som videl demo ale je mi to jedno hrám klasik
Jolo: ano sme, kb rozozname
<excision.eu> Bubblestyle: hovorím,že mi to je jedno,dislekcia?

bubblestyle
19-12-12, 21:04
hej hej lebo som až taká lama dpče,že musím používať nejaký jeblý kbot.. Tak určite bežne to zapínam,celkom trapné,že nepochopíte blbu nahodu niesom jediný ktorý toto robí,že seká ked je niekto pri ňom,vačšinou to robia len lamy ale ked som si lupal pomaranč (ak chcete aj detaily) tak som iba stlačal klik na myši ked prešiel okolo mna,vy to nepochopite proste,nehnevajte sa ale s takýmto prístupom daleko nezajdete :_)

human
19-12-12, 21:05
Na knife si sa predviedol az az a ukazal si, co si za cloveka.

Myslim, ze lock.



nechcem aby som bol za nejakého trapáka, Na to je uz neskoro

bubblestyle
19-12-12, 21:13
haahaahahahhaa bože ty si humorista,idi si takéto reči vyprávať deťom do školky a nie mne,milujem takých hero-v.. :)

zyx
19-12-12, 21:19
Jmenuj mi jednu tobě podobnou lamu, která to často dělá. :confused1:

bubblestyle
19-12-12, 21:20
hahaha došli slová,musíš kokotiny trepať,jantar blbý.
Proste ide niekto okolo niekoho a seká,vieščo nemám na tvoje kokotské reči naladu

zyx
19-12-12, 21:21
Tobě došly argumenty. Ale což, odpal už.

bubblestyle
19-12-12, 21:31
Neopravený ban,asi viem čo mám a čo nie do piče. A nebude ma nejaký jebnutý BIG ADMIN presviedčať,že to mám kurva tak asi viem lepšie,och vidno zyx že nevieš čo je život..
zakomplexovaný týpek pred PC :--)