PDA

Zobrazit normální verzi : Perma BAN - obcházení BANu za AB - milk



Jeja
20-12-12, 14:07
Ahoj dneska (20.12.2012) přibližně v 13:50 jsem dostal BAN za obcházení BANu za AB, ale problém je v tom že jsem na Kotelně ještě nikdy BAN nedostal ! Tudíž jsem nemohl obcházet BAN za AB a AB jsem ani nikdy neměl, nemám a mít nebudu ani nechci ! A teď k té části proč si asi admin Milk CZ myslel že mám AB ... Je to jednoduché prostě jsem měl MP5 a dal někomu HS. Toť vše a po chvilce vidím okénko že mám PERMA BAN :(.
P.S. Jak už jeden hráč psal "MP5ka dává HS sama". A navíc ja vždy mířím do oblasti prsou a když střílíte MP5 se nadzvedává a poslední střely končí v hlavě.

Děkuji za vyřešení a doufám že dostanu UnBan. :smile:


Výpis z konzole
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 50111)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Obchazeni banu za AB'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): JejaCZ
[AMXBANS] Tvuj nick: JejaCZ
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:836863533
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:836863533
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 83.240.86.117
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 83.240.86.117
[AMXBANS] Ban dal admin: Milk CZ
[AMXBANS] Server: csko.cz | Furien 4 (de_aztec)
[AMXBANS] ==================================

ZEUS
20-12-12, 14:21
tipl bych, že si dostal ban za tohle: http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=29977

Ačkoliv se SID ani IP neshodují.

Milk
20-12-12, 14:23
Stejné jméno, stejný server? Myslím, že to nebude náhoda, přímo ten samý nick. Nevím, nevím

Jeja
20-12-12, 15:02
Já jsem si za jméno ani před něj nikdy nic nedával. A když se koukám na ty jeho BANy za "demenci" tak to já nemůžu být, protože si nepamatuju že bych na Kotelně například na někoho nadával nebo psal že má AB, WH ... A jak psal Zeus IP ani SID se neshoduje :smile:. A když jsem to údajně já tak bych asi o UB zažádal dřív, ne ? A kopírka to údajně je jelikož hraji ještě Minecraft a už několik svých kopíráků jsem našel :).
1. P.S. Já nemužu být kopírák, protože můj nick mě vymyslel můj malej brácha (říkal mi tak) a hodně pochybuji že by měli malýho bráchu, který by jim takhle říkal :).
2. P.S. Ještě jedna věc k té "demenci". Všimněte si prosím že já píšu slušně a docela i spisovně takže bych asi BANy za demenci mít nemohl :).
3. P.S. A teď jsem si všiml že je tam zabanovaný 09-06-2012 - 19:13 a v tyto časy jsem na Kotelně ještě vůbec nehrával a kdybych tehdy dostal BAN tak bych se to snažil obejít hned ne ? A jaktože jsem tedka na Kotelně hrával ještě tak 5 týdnů a najednou BAN z ničeho nic když jsem dal těch HS stovky ? :)

Pořád doufám že se to nějak vyřeší a že dostanu UnBan :smile:.

Milk
20-12-12, 15:06
A nehrál náhodou tvůj bráška counter-strike?

Jeja
20-12-12, 15:07
Ne, vždyt jsou mu 4 xD. Ale připsal jsem tam ještě 3. P.S. tak si ho prosím přečti :)

hladik
20-12-12, 15:20
si z brna mas podobnou ip adresu jak já doma.

Jeja
20-12-12, 15:27
jj jsem z Brna

Milk
20-12-12, 15:42
To jméno mi vrtá hlavou, ale asi mluvíš pravdu, omlouvám se ti, doufám, že moji omluvu přijjmeš. Máš UB. :)

Jeja
20-12-12, 15:58
Ano příjímám :) Dík moc. Nic ti nevyčítám každý se jednou splete :)