PDA

Zobrazit normální verzi : VIP-Jiný operátor(Blesk mobil)



Bigacz
21-12-12, 21:16
Zdravím Vás Vážení čtenáři tohoto topicu,chtěl bych se nějakého administrátora nebo správce serveru zeptat,jestli je možné nebo někdy bude pořídit si VIP když nemám ani O2,Tmobile ani Vodafone,mám Blesk mobile. Smsku sem pochopitelně zkoušel odeslat ale neúspěšne,sms ve tvaru kotelna na číslo 9090930 nelze odeslat od tohoto operátora...
Jelikož na kotelně hraji často velmi rád bych si Vip pořídil a tímto žádám o nějakou radu nebo nápad jak si mají hráči kteří mají operátora jako třeba já VIP pořídit.

Kotel
21-12-12, 21:32
Nevim, kdy to pujde, ale nejdriv by musel mit muj operator, co mi zarizuje sms branu, smlouvu s tim tvym. To muze nejakou dobu trvat. Tam je celkem slozita domluva ohledne provizi, protoze treba vodafon si bere 2x vetsi nez ostatni a to samozrejme ostatnim vadi.
Dalsi moznost je platba na ucet nebo paypal (kreditkou atd.).

tyger103
21-12-12, 22:14
Dám to sem,ať nezakládám další téma.Moc se v těchlech věcech nevyznám,ale nešel by způsob platby i paysafecard?Je to oproti pár rokům zpět prakticky všude k dostání a třeba by se mohli udělat na výběr různé,i zvýhodněné "balíčky",třeba za 100Kč(nejnižší možná hodnota paysafe k zakoupení) 4 měsíce VIP nebo něco podobného.Jak jsem psal nevyznám se v tom moc,takže nemám představu jak je to pro tebe výhodný oproti platbě sms/přes konto.

Kotel
21-12-12, 23:25
Ted resim dalsi zpusoby platby, tak se uvidi.

Bigacz
22-12-12, 18:26
Tak já jen doufám že se něco vymyslí no,jak by si mohli zakoupit VIP, hráči kteří nemají O2,Tmb ani Vodafone..Jinak díky za odpovědi ;) :smile:

n00b
23-12-12, 11:41
Paysavecard to je dobrá věc :D

ivoros
23-12-12, 22:10
Paysavecard to je dobrá věc :D
My words