PDA

Zobrazit normální verzi : Žádám o unban. - pro Kotla



quin19
21-12-12, 22:11
Dobrý večer tady zasílám výpis z konzole >
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 21637)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Speedhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Pro|Team_Hate Cool [>CzE<]
[AMXBANS] Tvuj nick: houba
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:47487423
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:47487423
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 188.175.138.210
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: valdez-9
[AMXBANS] Server: Kotelna - JailBreak | csko.cz
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj


Ban jsem dostal 19-02-2012 - 06:09 .. abych tedy přiblížil situaci.
Měl sem prvně steam blbnuli jsme s kámošema na jb a zapnuli si speed hack byla to chyba vím a taky sem cheat už nikdy nepoužil od té doby a navíc na steamu já hlupák..proto žádám o šanci jestli by to bylo možné nevím co dále napsat ale myslím že takto stručné vyjádření by mohlo o vašem výsledném rozhodnutí snad stačit.

Předem děkuji za shlédnutí žádosti

S pozdravem "houba"

Nekromancer
21-12-12, 22:16
Nebylo, svou šanci jsi promarnil.

Tupelko
21-12-12, 22:16
Brzo žádáš o unban :D

quin19
21-12-12, 22:18
hm.. tak co aspoň jsem to zkusil jediný portál kde mám ban za blbost že jsme se s kamarády opili a pak šli hrát csko a zapli si přitom speed hack.. tak nic

Nekromancer
21-12-12, 22:39
Toho se neboj, jestli je to ban z blbosti, tak zajisté nezůstane osamocen.

Milk
21-12-12, 22:51
já jsem pro UB, je to skro rok a myslím, že speedhack nepoužije, kdyžtak se dá lehce na něj potom přijít.

Kuzli
21-12-12, 23:33
Vůbec. Zetreskovi ste taky šanci nedali. Sem proti UB cheat jako cheat.

quin19
21-12-12, 23:47
tím chceš teda říct že to nebyl jen můj první ani poslední úlet to mě znáš tak dobře to si nemyslím miluju takový lidi co si myslel že když si zapnu speed hack coš už bylo ku*** dávno takže stim hraju furt nebo si myslíš že jsem až natolik retardovaný extrement ,že jak bych dostal popřípadě ub hned by jsem šel zas cheatovat ? mluvím pravdu jedinný ban mám jen u vás..ale jak říkám skusil jsem to je to váš názor vaše rozhodnutí já stim nic nadělat nemůžu jen to o bylo v mé kompetenci a to napsat na fórum beru to..

kashpi
22-12-12, 07:47
Ja myslim ze i kdyz to je skoro rok, tak unban nebude protoze je to steam ban. Ale zase pravda, ze to byl "jen" SH a jen na JB. Uvidime co Kotel

Tupelko
22-12-12, 10:06
Kuzli víš vůbec kolikrát to Zetresko obešel?

baf
22-12-12, 14:44
Proti az ozrali nabouras autem taky ti to nikdo nepromine za blbost se plati.

quin19
22-12-12, 15:37
to je ale snad úplně jiná situace nemyslíš přité blbosti kterou jsi naznačil kdyby se mi stala by mohli umřít lidé,nechápu proč to srovnáváš stímto nechápu tě.a taky bych za to nesl úplně jiné a mnohem težší následky.žádám jen o šanci steam jsem si kupoval proto abych si zahrál tamto bylo už dávno a od té doby jak sem už jsem psal nic nepoužíval.za blbost se platí ,ale snad jsou mezi váma tací admini co mě chápou a nezačínají srovnávat přiklady ajo tady váš kolega stím že kdyby seděl za volantem opilý.. a nebo také jednou cheter vždycky cheater ty to privnání naprosto miluju ty toho člověka vůbec neznáš ale dokážeš o něm něco takového tvrdit..

Kotel
22-12-12, 15:43
Vůbec. Zetreskovi ste taky šanci nedali. Sem proti UB cheat jako cheat.
V tom pripade jsem pro. Dal jsem unbam.