PDA

Zobrazit normální verzi : Hlstatsx



SoundGuy
21-12-12, 22:38
Ahoj, mám takovou otázku ohledně stats, nevím jesi to jede od vás nebo je to externí, ale nevím proč je to na nick a ne na ip:confused1:, to mi příjde trochu divný. Pak ještě jak často se resetujou, protože dneska jsou čerstvě čistý (ach jo):sad: Žádnej hate naopak big up všem!)

Charon35
21-12-12, 22:41
Čau,
keby to bolo na IP, tak na jednej môže byť niekoľko hráčov. 1 by to ťahal hore, zbytok by to kazil a nikam by si sa nedostal. Keď budeš hrať so svojím nickom, je to len na tebe. Ešte lepšie je si ho rezervovať.

Resetuje sa to raz do roka, tuším.

SoundGuy
21-12-12, 23:24
Okay, díky)

SeveRo
22-12-12, 08:12
Tak mně napadá nedá se to nastavit na steamid?

Charon35
22-12-12, 11:30
Tak mně napadá nedá se to nastavit na steamid?

Pre steamov by to bolo fajn. Ale NS by aj tak muselo byť na nick, lebo aj ValveID má viac hráčov. Ale to je skôr otázka na kotla, či by sa to dalo.

Mars
22-12-12, 11:44
No je blbé že jse to resetovalo hráči měli nahráno moc killů, ale jak soundguy říkal já si chci třeba změnit enom nějak málo Nick, ale nemůžu...

SeveRo
22-12-12, 12:28
Nebylo to blbé,že se resetoval rank,vždycky se musí po nějaké době resetnout.Co pak mají dělat hráči,kteří zrovna začli hrát a chcou se nějak umísťit dobře v ranku?

Charon35
22-12-12, 14:07
Taký twist, paradox a spol. vás za mesiac predbehnú aj keby ste tam mali nahraný rok. Musia dostať šancu aj nový hráči. Nemôže byť rank bez zmeny 5 rokov.