PDA

Zobrazit normální verzi : steam validation reject



ThePrixo
22-12-12, 12:16
čaute Admini/Hráči Prosím vás kamarádce na NS nejdou servery od Kotelny vůbec nemám ponětí proč normálko všem od NS po Steam jdou :) ale jí to píše 'steam validation reject' chyba je kde nebo v čem ? Dík pokud poradíte mimochodem steam si asi kupovat nebude nejen že to hraje extrémně málo pro zabití nudy :D ale asi by ji byl i trošku na nic ta kděkuji za rady a ahoj / ThePriox
Jo a ještě Chci si nahrát do podpisu mmm no prostě ten status z určityho serveru jako např toto :)
http://csko.cz/statsx/sig.php?player_id=3340&background=random ale vůbec netuším nechce mi to ani nahrát nebo tak tak pokud nevíte někdo jak si to nahrát do podpisu a že by se to i automaticky samo ukládalo tak nashle a děkuju :)

M^^
25-12-12, 17:18
Čau, tak mi dnes píše steam validation rejected. Přitom mám steam a na kotelně/csko.cz hraju již delší dobu. Neví někdo čím to může být? Ještě včera večer jsem tam normálně hrál a dnes se nemůžu připojit...

ZombieBot
25-12-12, 17:38
Spadly servery steamu. Něco se jim tam dodrbalo, neni to chyba ani u vás, ani na kotelně.