PDA

Zobrazit normální verzi : Zádost o unban k CT



lovec119
23-12-12, 18:22
Dobrý den já jsem omylem jedom kole napsal 2x /open bohuzel ( mel jsem ho omylem na bindovanej a rusil jsem ho) a dostal jsem Ban K CT zato protoze me to zabilo a dalsi 3x hráce (spadli sme do lávy) Pro to bych chtel zažádat o unban (ted mi lidi pisou abych sel k Ct a prosi me) a byl bych rad za unban na vánoce jak dárek dekuji :)

Lazik
23-12-12, 18:44
Ja som ti povedal povedal, ze este jeden ban dostanes a navalim ti permu.. Takze tu teraz neskomraj o unban a vydrz to a ako vianocny darcek budes mat to, ze nebudes mat perma. Stastne a vesele

Leryx
23-12-12, 18:45
Jestli chceš k vánocům UB, musíš napsat ježíškovi, ne mě. Měl si to omylem nabindované? To je dobrá výmluva teda, ještě řekni že se ti to nabindovalo na W... Unban ti nedám, udělal si to 2x a zabilo to dost lidí, je to MFk jako jiný. Že jsou ty vánoce tak ti maximálně zkrátím o dva dny, když hezky poprosíš a omluvíš se a řekneš že už to dělat nebudeš :huh:

lovec119
24-12-12, 16:40
Dobrý den já jsem omylem jedom kole napsal 2x /open bohuzel ( mel jsem ho omylem na bindovanej a rusil jsem ho) a dostal jsem Ban K CT zato protoze me to zabilo a dalsi 3x hráce (spadli sme do lávy) Pro to bych chtel zažádat o unban (ted mi lidi pisou abych sel k Ct a prosi me) a byl bych rad za unban na vánoce jak dárek dekuji :)

Já uz to nekdy neudelam a omluvam se! a stastne vesele vánoce !

hladik
28-12-12, 16:41
Žádost zamítnuta.