PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o UNBAN - Nekromancer



RAMBOVA MATKA1
23-12-12, 22:25
Zdravim Vas.Chcel by som požiadať o UNBAN ktroy mi udelil ADMIN ARAMAN.
Viem bol som vulgarny nadaval na server a uvedeneho ADMINA,mrzi ma to a touto
cestou sa chcem ospravedlniť Serveru Kotelna a ARAMANOVI a popriať Vam
Šťastne a Vesele vianoce.Dufam že najdeme spoločnu reč a moja žiadosť bude
pochopena.S Pozdravom RAMBOVA MATKA.Ten druhy krok vypis s konzole
nechapem berte prosim ohlad že som starši človek ktory vie iba zapnuť a
vypnuť C.S nič viac.DAKUJEM:wacko:

Milk
23-12-12, 22:31
Starší člověk by nem+l takový nick a starší člověk by neměl nadávat.

E: to je pravda, ale i tak ti z nějakého důvodu nevěřím :think: Asi ale UB nedostaneš.

RAMBOVA MATKA1
23-12-12, 22:33
Jasne ale aj staršiemu človeku ujdu nervy

Nekromancer
24-12-12, 03:10
Mno.
Přiznám se, že váhám, co k tomu napsat.

Na jednu stranu chápu, že člověku mohou ujet nervy. Já to v online hrách řeším jinak, ale nebudu tě dle toho soudit.
Navíc nemáš ban za cheaty či urážku rodiny, ani nic v historii banů (neznalost pravidel na JB zcela chápu).

Na stranu druhou, a mnohem větší, je tvá reakce po banu zde na fórum (http://csko.cz/forum/showthread.php?12447-Dostal-som-BAN-od-ako%9Ee-ADMINA-ARAMAN-Nekomancer-Shadowdancer)

Myslíš, že je třeba k ní něco dodávat? Jak na konci píše Ivoros, zúčastnění se snažili ti pomoci.
Sám jsem ti tam psal alternativu, že jsi se možná překoukl, a byl jsem ochoten (pokud by jsi uznal chybu a třeba se i omluvil) ti ban zkrátit na minimum,
a tvá odpověď sestávala z urážek mne a serveru.
Takže z mého pohledu se snaha pomoci vrátila jako vržený kámen.

Zítra je mne čeká spousta krájení na br. salát, tak si to nechám projít hlavou.

RAMBOVA MATKA1
24-12-12, 09:26
Ahoj Nekromancer.Uznavam si chybu že som možno zle videl ten Ban,ktory som si myslel že dali tebe a taktiež si uznavam že som nemal nadavať na server a na teba.Fakt ma to mrzi a chcem sa ti s celeho srdca
ospravedlniť a taktiež garantovať že sa to už nestane.Viem snažily ste sa mi pomôcť a ja som to ignoroval ale fakt mi ruply nervy a nevedel som sa ovladať.Tak ešte raz sa ti chcem ospravedlniť a dufam že pochopiš
moju situaciu že som zavisly od CS Kotelna lebo ine servery su oničom a nechcem na nich hrať.Taktiež ti chcem popriať Šťastne a Vesele celej tvojej rodinke a celemu serveru Kotelna.Dufam že najdeme spoločnu cestu
a znovu sa stretneme na GG.PS:Inak pozor na prsty pri krajani brambor.

Nekromancer
24-12-12, 13:18
Hmm, řekněme, že v rámci snahy o svátky klidu a míru mám tento návrh:

Dám ti unban na zkušební dobu. Počas ní si tě občas budu kontrolovat a tak, a jestli tě najdu či tě někdo oprávněně nahlásí na urážky či hádky, kde použiješ oslovení ostřejší než "plantážníku", ban se vrací a odmítnu se k tomu dále vyjadřovat. (Podobně tak pochopitelně cheaty a ostatní banovatelné věci.)

Stavím tě tak trochu do pozice, kdy se při slovním napadení de facto nesmíš bránit, ale o to mi jde. Jak bylo řečeno, vybouchl jsi, tak budeš mít čas dokázat, že se zvládneš ovládnout.


Pokud si ale myslíš, že stejně vybouchneš, a nechceš tu začít hrát s tím, že tě stejně zase utnu, můžeme to rovnou přeskočit.
Rozmysli si to a dej vědět.

P.S. Děkuji, a o prsty se nebojím, děláme ho tolik, že to pomalu krájíme motorovkou.

RAMBOVA MATKA1
25-12-12, 22:17
DAKUJEM,DAKUJEM a ešte raz DAKUJEM VAŽIM si toho a budem sa riadiť tym
čo si napisal a tvojimi podmienkami.A od kedy môžem hrať?

Nekromancer
25-12-12, 22:37
Dal jsem ti unban, připomínám, že je to na zkoušku, a doufám, že to již nebudu řešit.

GL do hry.

RAMBOVA MATKA1
26-12-12, 00:02
DAKUJEM ti a ešte raz prepač