PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban - NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE



Vocas00
23-12-12, 22:32
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 50504)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): [Po]_iS_[oN] | SwoodyCz
[AMXBANS] Tvuj nick: [Po]_IS_[oN] | SwoodyCz
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:69523721
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:69523721
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 90.179.92.16
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 90.179.92.16
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE
[AMXBANS] Server: csko.cz | Mega pub (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

Ps : Jenom bych k tomu chtěl říci , že sem walhack neměl. Abych pravdu řekl...vím že se to nesmí ale kámoš "blazaclaus32" mi radil přes skype..myslím tim kde jsou protihráči schovaní atd... Nechci se tu nějak ostravedlnovat , ale doufám že si mojí žádost dobře rozmyslíte a prosím vás dejte mi ještě šanci je to můj 1 přestupek... na vašich serverech rád hraji .. s pozdravem [Po]_iS_[oN] | SwoodyCz.

ZEUS
24-12-12, 00:17
Ahoj, malej výčet z pravidel, které najdeš na hlavní stránce Kotelny: http://csko.cz/?strana=pravidla

a v něch je napsáno mj. i toto: Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack

Vocas00
24-12-12, 11:35
Ahoj, malej výčet z pravidel, které najdeš na hlavní stránce Kotelny: http://csko.cz/?strana=pravidla

a v něch je napsáno mj. i toto: Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack

Já vím , ale prosím vás nešlo by to alospon zmírnit..moc prosím už se to nebude opakovat

Nekromancer
24-12-12, 13:05
Jak píšeš, věděl jsi, že se to nesmí, a stejně jsi si nechal radit.

Kdyby jsi dostal unban, tak podobně budeš vědět, že nesmíš nic udělat?

Vocas00
24-12-12, 14:35
Já vám slibuju že se to víckrát nestane a když ano.. tak už žádat nebudu ..

Vocas00
24-12-12, 14:44
Já nevím jak vám to mám dokázat,že mně to mrzí a chci na kotelně dál hrát. Klidně si mně každou hodinu kontrolujte .. Všem hráčům a adminůmse tímto omlouvám že se porušil pravidla.

Nekromancer
24-12-12, 14:57
Za mne jsi šanci dostal, a porušil jí. Jsem PROTI unbanu. Pokud nemáš problém získávat nefér výhodu nad ostatními hráči, nepřeji si tě mít na serveru.
Konečné rozhodnutí je na banujícím adminovi.

hladik
28-12-12, 16:40
ghosting je taky zakázaný , máš to v pravidlech , věděl jsi to.
Žádost zamítnuta.