PDA

Zobrazit normální verzi : Rank na COD:MW



Svaciik
23-12-12, 23:13
1- Chtěl bych se zeptat kdy bude zhotoven rank na serveru COD:MW

2- Chtěl bych se zeptat kdy bude a jestli bude COD:MW udělaný save.exp tak jako ej na war3ft jelikož na war3ft měním jmena jak chci ale exp mi zůstává , tady to je naopak.

Trey
24-12-12, 00:01
Rank netreba... Je to fun mod. Maximálne rebríček podľa xp..

Svaciik
24-12-12, 02:14
War3ft je také fun mod a rank tam je.

DarkAspecT
24-12-12, 03:05
Jeden z mala modu u kterych sem pro. Ale s tim ze by se vsem rstli xp a jelo by se od znova.

caHor
24-12-12, 08:25
Netreba rank, stačí podľa XP, ako písal Trey...

Tupelko
24-12-12, 10:46
Souhlasím s AspecTem.

Acid
24-12-12, 11:16
Nestačily by jenom ty expy? Jinak jsem taky pro reset.

Beat
24-12-12, 12:07
Stačí podľa xp, ten rank by tam bol nanič.

Kazki
24-12-12, 12:41
rank na xp? zase by tam bol v top nejaky nolifer co za tym sedi cele dni, rank na skill tiez nie lebo to ide o lvl nie o skill... tam rank netreba.. a na w3 je rank pre to bo tam ide o skill kedze max lvl das behom par dni (-:
ak by uz ten rank bol co dufam ze nebude tak som za restart lvl
e: ohladom nicku... xp su na SID,IP, NICK... ak sa to nezhoduje aspon v dvoch, tak xp ti nehodi... tj. staci mat DIP a zmenit si nick tak XP uz nedostanes
ak mas steam tak XP mas na SID cize si mozes nicky menit kolko chces a XP ti ostanu

Svaciik
26-12-12, 03:24
rank na xp? zase by tam bol v top nejaky nolifer co za tym sedi cele dni, rank na skill tiez nie lebo to ide o lvl nie o skill... tam rank netreba.. a na w3 je rank pre to bo tam ide o skill kedze max lvl das behom par dni (-:
ak by uz ten rank bol co dufam ze nebude tak som za restart lvl
e: ohladom nicku... xp su na SID,IP, NICK... ak sa to nezhoduje aspon v dvoch, tak xp ti nehodi... tj. staci mat DIP a zmenit si nick tak XP uz nedostanes
ak mas steam tak XP mas na SID cize si mozes nicky menit kolko chces a XP ti ostanu

Prosimtě já chápu PROČ mi ty expi po přejmenování mizí. Ale nechapu proč se tak děje jen na COD:MW a všude jinde ne (superhero, war3ft) o to mi de.

caHor
26-12-12, 12:40
rank na xp? zase by tam bol v top nejaky nolifer co za tym sedi cele dni, rank na skill tiez nie lebo to ide o lvl nie o skill... tam rank netreba.. a na w3 je rank pre to bo tam ide o skill kedze max lvl das behom par dni (-:
ak by uz ten rank bol co dufam ze nebude tak som za restart lvl
e: ohladom nicku... xp su na SID,IP, NICK... ak sa to nezhoduje aspon v dvoch, tak xp ti nehodi... tj. staci mat DIP a zmenit si nick tak XP uz nedostanes
ak mas steam tak XP mas na SID cize si mozes nicky menit kolko chces a XP ti ostanu
To je tiež pravda...
Rank tam netreba..
či bude rank na XP alebo na body, je to zbytočné...

Acid
28-12-12, 19:10
rank na xp? zase by tam bol v top nejaky nolifer co za tym sedi cele dni, rank na skill tiez nie lebo to ide o lvl nie o skill... tam rank netreba.. a na w3 je rank pre to bo tam ide o skill kedze max lvl das behom par dni (-:
ak by uz ten rank bol co dufam ze nebude tak som za restart lvl
e: ohladom nicku... xp su na SID,IP, NICK... ak sa to nezhoduje aspon v dvoch, tak xp ti nehodi... tj. staci mat DIP a zmenit si nick tak XP uz nedostanes
ak mas steam tak XP mas na SID cize si mozes nicky menit kolko chces a XP ti ostanu

True.
Je to zbytečný, všichni jsou proti.

Kazki
29-12-12, 00:19
Ale nechapu proč se tak děje jen na COD:MW a všude jinde ne (superhero, war3ft) o to mi de.

na SH po zmene nicku xp stratis, preto tam par tardov nicky kradne, puky asi vie o com hovorim :-D
bud rad ze COD je na tom lepsie

mrkev
29-12-12, 00:55
rey^^;146802']Rank netreba... Je to fun mod. Maximálne rebríček podľa xp..

si myslíš že si niekto povie.Aááá to je Fun Mod budem tam hrávať je to zábava.Ale hovno.Každému ide o rank.Je to strieľačka? Je.Jednoznačne by som tam rank pridal.Nemôžeš porovnávať zombie s cod

caHor
29-12-12, 10:27
si myslíš že si niekto povie.Aááá to je Fun Mod budem tam hrávať je to zábava.Ale hovno.Každému ide o rank.Je to strieľačka? Je.Jednoznačne by som tam rank pridal.Nemôžeš porovnávať zombie s cod
Keď budú hrávať ľudia, ktorí aj premýšľajú, nemajú 10, tak im to je jedno nie?
Rank chcú mať deti, čo chcú byť prvé...
Tak mi povedz, keď tam bude rank, myslíš si že tam vzrastie aktivita? Áno, ale budú tam samé kidy, čo si budú myslieť že je p4n...
Ale tebe to môže byť jedno, budeš mať na čom EXpiť, či nie?

Despe
29-12-12, 11:23
Nevím proč sem dávat rank.. Polovina hráčů by chodila večer na boty ;).. S těmi Xp, no to sám nevím proč se ti to mění, možná máš DIP jak tu už někdo psal a nebo stahuješ pořád jiný pachy. No a pak nevím proč si pořád měníš nicky, že se ti nevede hra, nebo že se z někým ve hře pohádáš.
Rač mít jeden nick, který budeš mít pořád ;).

Acid
29-12-12, 14:39
si myslíš že si niekto povie.Aááá to je Fun Mod budem tam hrávať je to zábava.Ale hovno.Každému ide o rank.Je to strieľačka? Je.Jednoznačne by som tam rank pridal.Nemôžeš porovnávať zombie s cod

Fail.

Trey
29-12-12, 15:16
si myslíš že si niekto povie.Aááá to je Fun Mod budem tam hrávať je to zábava.Ale hovno.Každému ide o rank.Je to strieľačka? Je.Jednoznačne by som tam rank pridal.Nemôžeš porovnávať zombie s cod

Tam sa nejaký tard naexpi na botoch ako ducq dogers A bude dávať na 2 rany do nohy s p90. Myslím že rank tam fakt netreba.
E: na warcraft a sh tam myslím vvyepis oveľa skôr takže tam na lvl moc nezáleží