PDA

Zobrazit normální verzi : DM FFA body



Ment-knifer
24-12-12, 11:40
Čaute, navrhujem aby sa zmiernilo bodovanie na DM FFA pretože je to strašne prísne ako na iných serverov napr. Ja keď zabijem štyroch a za každého my da dva body dokopy 8 bodov a keď ma zabije zas nejaká noobka my zoberie 11 tak som v strate 3 body to je si myslím dosť prísne a len naozaj poriadne gembleri a skilleri sa dostanú do topky a normálni hráči majú problém dať 2000 a slabý hráči sa neudržia ani len pri základných 1000 bodov a padajú dole na všetkých ostatných serverov je to normálne ako ma byt pretože keď ja mam score napr 120:100 a som v strate ešte to je dosť prísne.

VINCE C.
29-12-12, 12:58
Pokud zabiješ 4x za 2, a umřeš za 11, tak jsi na 0. Dostaneš + 8 (samostatný killy) + 3 (za killstreak) a - 11 za smrt.

Kotel
29-12-12, 13:46
Musí to být takhle, aby měli noví hráči šanci dostat se do top.

VINCE C.
29-12-12, 18:01
Musí to být takhle, aby měli noví hráči šanci dostat se do top.

Ten algoritmus by měl být ještě agresivnější. Momentálně to je nastavený tak, že i špatnej hráč, kterej nahraje dostatnečnej počet hodin/dní se dostane do top10 prakticky všude, ne jen na FFA. Ztráta bodů by měla bejt minimálně dvojnásobná co je teď.

Piplap Kaufland
14-10-14, 21:46
Ahoj toto je cista pravda ja treba mam skore 9:1 a srazi mi to pozici, tez zadam o to aby to ubiralo min :)

VyhulxD
22-10-14, 22:01
Ahoj toto je cista pravda ja treba mam skore 9:1 a srazi mi to pozici, tez zadam o to aby to ubiralo min :)
To je blbost, přesně jak psal kotel:
Musí to být takhle, aby měli noví hráči šanci dostat se do top..
Představ si, že by si začínal jako nový hráč. To by si byl určitě proti! :) Podle mě to je špatný nápad to ubrat, mělo by se to nechat jak to je! :)

Bager258
23-10-14, 06:38
Podľa mňa nechať tak jak tp je. Ja za kill dostanem 2,3 body a keď ma niekto zabije tak mi ubere menej ako súčin bodov čo dostanem za tie killy čo som dal. Ja dám napr. 12 bodov + ako t niekto písal 3 za killstrike to je 15 a hráč ktorý ma zabije dostane max 11 bodov, alebo 7 ako kedy, čiže som stále v pluse.