PDA

Zobrazit normální verzi : Rank na oldschool



because
24-12-12, 13:00
Ahojte

Mohli by ste prosím zrušiť rank na oldschool? :)

1, Na serveri už iné nevidíte len otázky typu: Aký máš rank?,, Koľko bodov máš? atd.
2, Mapa ako cs_millitia alebo de_greece, a hráči su v pomere T-12 a CT-8 , stačí jeden skill k T a CT nemajú šancu.
3, Aj keď to prehodí pri overe hráča, tak aj tak sa hneď ako môže prehodí zase do over strany.

Tuto je aj hráč, ktorý to bežne robí: Ramones strike
http://csko.cz/dema/upload/dir/R1.zip
http://csko.cz/dema/upload/dir/R2.zip

Ako náhle sa uvoľní miesto tak hneď ide do overu. Tých hráčov čo sa neustále presúvajú je omnoho viac. Predtým než ste tam dali rank nebol žiadny over, každý išiel kam ho to dalo ale teraz väčšina sa teraz tam bojí o svoje body. Váš server som si obľúbil kvôli tomu že nebol skazený žiadnym rankom, rankérom, ale teraz sa ani nejdem vyjadrovať . Keď by som chcel rankovať predtým chodil by som na megapub :)

RaM0n3s_StR!k3
25-12-12, 09:45
Ja naozaj nechápem čo máš v kuse proti mne.Máš asi neskutočné komplexy.

gre
25-12-12, 11:13
Ja naozaj nechápem čo máš v kuse proti mne.Máš asi neskutočné komplexy.

Ale aj ty potom keď sa prehadzuješ vkuse nie?

:moqq
25-12-12, 11:27
Rank bych ponechal.

1. Overaci jsou a vzdycky budou.
2. Na rank se neustale pta par stejnych lidi. Staci mute.
3. Ano, militia je problem. Ja sam jsem za jeji odstraneni. Jak uz jsem nekde psal, to by mohli hrat 2 dobry T s awm proti patnacti CT... Greece je hratelna i za CT.
4. Myslim, ze by se jeste mohlo trochu zapracovat na money systemu, ale pochybuju, ze se nekomu bude chtit na to jeste sahat. CS se takhle hraje veky a tusim, ze Kotel nekde zminoval, ze prohravajici team dostava + $500 bonus na konci kola, prave proti overu.

because
25-12-12, 12:07
Ramonesko toto bol len príklad, ale keď nerád bývaš sám spomenutý tak tu máš ešte ďalšie príklady hráčov ktorý to bežne praktikujú : logico, alebo the beat :)

A nepíš prosím takéto správy:
Ty si strašný kokot zakomplexovaný.
Ďakujem :)

A moqq, načo mi je +500 keď v ďaľšom kole ma overacky tým awp plus zbrane ako AK47 a pod.
A ešte keď sa mi to podari náhodou uhrať tak ze ma overaci nezabijú tak hneď ako výpíše CT wins alebo T wins a zabijú ma tak tých 500 bude možno na kúpenie nábojov na ďalšie kolo, a v mape s hostages ani tých 500 sa nedostáva

A ešte jedna vec: Keď ste dali sem prvý krát rank tak polka hráčov kvôli nemu začala cheatovat, ešte doteraz by som mal mat screen predošlého ranku, tak aby sa to nezopakovalo :)

:moqq
26-12-12, 14:06
A moqq, načo mi je +500 keď v ďaľšom kole ma overacky tým awp plus zbrane ako AK47 a pod.


Na to ti kazdej rekne cca dve veci. "lepsi nez nic" a "dej si eco". Ja k tomu pridam jeste: Neuznavas-li eco, dej si reconnect.

Pokud je to s tema cs_ mapama tak, jak rikas, mozna by stalo za zvazeni to predelat. Zrovna na hostage mapach maji podle me CT tezsi pozici, takze bych klidne dal +1000.