PDA

Zobrazit normální verzi : cs 1,6 server



BAWSON
29-10-10, 03:23
Zdar. Udělal jsem si server cez HLDS a dal tam pár těch pluginů a dalších hovadin ale o to tu teď nejde. Mno prostě jsem si chtěl zahrát s kamaradama a najednou jsem zjistil, že se jim nejde připojit. Se serverama moc neumím ale asi to bude tím, že nemám ftp nebo co to je a tak jsem se chtěl zeptat, zda-li se to dá nějak vyřešit a popřípadě jak. Budu vám vděčný za každou radu.

Kotel
31-10-10, 17:35
Míň reklam už tam dát nešlo :laugh:
Asi nemáš veřejnou ip, to stojí nějaký poplatek měsíčně.

BAWSON
31-10-10, 21:29
Aha tak to je tím... jinak bych se chtěl taky zeptat, jak uložit server? protože si třeba stáhnu plugin dam tma kam mám a všechno je ok ale když si ho nastavím ve hře tak to jde potom změním mapu a vše furt jde a najednou když vypnu a zapnu server tak to je zas vše v původním stavu a musím to nastavovat. A taky mě štve, že když mám nějaké ty pluginy, tak mi to spamuje na serveru reklamu na alliedmods. Nedalo by se to nějak vymazat?

Kotel
31-10-10, 22:04
Cvary dej do souboru amxx.cfg nekam na konec. Reklamu asi pisou pluginy imessage a scrollmesage. Co maji psat se nastavuje take v souboru amxx.cfg


amx_imessage "This server is using AMX Mod X\nVisit http://www.amxmodx.org" "000100255"
amx_scrollmsg "Welcome to %hostname% -- This server is using AMX Mod X" 600

BAWSON
31-10-10, 22:49
Konečně to už nespamuj, dík. Ale ty cvary mi furt nějak nejdou. furt se mi to nastavení nechce uložit. například tenhle plugin : http://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=610329 nevím jestli to špatně píšu do toho amxx.cfg ale prostě to nejde. A taky mi tam furt píše např ten a ten plantuje bombu a 2x zasebou si chcípnul a takové... nevíš kde bych to našel abych to mohl smazat? A taky když si do server.cfg napíšu nějaké to hodnoty, například 16000 peníze tak na serveru mám vždy 800 a nebo taky freezetime se nechce změnit.

Kotel
02-11-10, 17:58
Zrejme to pises uplne do jineho configu. Hlasky jsou v miscstats a daji se nastavit pres amxmodmenu.

BAWSON
02-11-10, 19:08
ono ten server nejde nastavi prostě nijak... nastavím cez rcon=nic, cez server configure=nic, cez server.cfg taky ne.

BAWSON
02-11-10, 21:40
Hlds.