PDA

Zobrazit normální verzi : BAN neprávem (sdílena IP)



BonBoneQ
25-12-12, 10:33
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 50556)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): MagOOr_[1312]
[AMXBANS] Tvuj nick: ^|oFF.
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:2032875970
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1209472351
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 77.48.59.151
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 77.48.59.151
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: ZEUS
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch

Ahojte :) mohl bych vas zase a uz snad naposedy pozadat o UB? :) Vím, vsechno by se vyresilo, kdybych si koupil steam a rikalo mi to uz hodne lidi, adminu, ale ja proste nechci. Hraju to jen ta, a kdybych mel steam, tak bych uvazoval o lize, ale na to tolik casu nemam. Doufam, ze mi ho date :) diky :) Jo a jinak, pekne jste zmenili stranky :) LIKE :D

ZEUS
25-12-12, 10:39
Ahoj, nemůžeme ti do nekonečna dávat unban. Jednou to musí přijít, že si budeš muset pořídit steam a ten čas právě je.

BonBoneQ
25-12-12, 10:40
Jakoze jo, treba toho mate dost a uz vas to nebavi, porad to resit dokola, ale nemyslis si, nemyslite si, ze je to trochu nespravedlive??

ZEUS
25-12-12, 10:49
Není, hraješ na cracklé verzi a to nese následky, viz sdílená IP adresa. To že máš sdílenou adresu, je Tvůj problém. Teď stojí, teda myslím, originální CS pár šupu. Tak si holt nekoupíš jednou cigára a hned máš 70 kč doma. Stačí šetřit a koupit si CS. Poté nebudeš řešit tento problém.

BonBoneQ
25-12-12, 11:00
Vy ste fakr magori :D nic ve zlem :) ale 90% lidi, co hraje csko to ma crackle, takze na to bych moc ohled nebral :D jako dalsi vec co nechapu je to, ze proste ten UB nedate, dokud si nekdo nekoupi steam nebo orig. verzi, coz je docela trapne, ale je to vase vec :) admin by mel byt spravedlivy k hracum a toto fakt neni spravedlive, ale to je vase vec. takze mi napis, jestli mi ho date nebo ne. jo a nekourim :)

ZEUS
25-12-12, 11:03
Stejnej problém jako ty jsme tu měli, ba dokonce máme pořád. Prostě když se dá unban, tak se sice připojíš, ale dostane ho i cheater a to vážně nechci.

Kup si original CS a budeš mít po problému. Já sem spravedlivej, když mě hráč přesvědčí, že sem se zmýlil, tak mu dám unban a nebo snížím ban, když má teda pádne důvod.

Unban ti nedám. Máš u mě jedno velké bezvýznamné plus za to kouření.

BonBoneQ
25-12-12, 11:06
OK no, tak se tu mejte :) a dik za to plus :D

R3S
25-12-12, 13:06
ale notak , snad těch 80 kč za to cs není moc ne?

BonBoneQ
25-12-12, 13:11
moc to neni, to urcite ne, teda spis vubec :D ale me de o ten princip :) v zivote sem si zadnou hru nekoupil (nemluvim o VIP a pod..) proste mi prijde, ze do her investovat penize je zbytecne :)

nO.
25-12-12, 13:45
moc to neni, to urcite ne, teda spis vubec :D ale me de o ten princip :) v zivote sem si zadnou hru nekoupil (nemluvim o VIP a pod..) proste mi prijde, ze do her investovat penize je zbytecne :) Tak to je zbytečné i hrát... :) eFko neměj takovou hrdost a to orig csko si pořiď.. Jsi skvělej kluk i hráč a přece se takhle nedo..... :)

BonBoneQ
25-12-12, 13:49
Tome, zbytecne to hrat neni :) proste bavi me to, bavi me to dost, ale origo nebo steam si nechci kupovat. To je to same jako u me s minecraftem :D chci tocit LP (let's playe) ale nechci si kupovat originalni verzi mine, pointa je stejna :) a je plno portalu, na kterych se da hrat :) je fakt, ze na kotelne hraju uz od svych zacatku a nikdy sem nehral jinde a vse co umim, mam odtud, ale tak neda se nic delat :) treba si ho koupim, uvidim ;)

hladik
25-12-12, 15:39
taky jsem hrál 4 roky na nonsteamu , pak jsem si začal všímat těch pozitivních věcí na steamu , vidíš kde kamarádi hrají , nemůžeš dostat ban za zdílenou IP , můžeš si zahrát ligu , uploudovat screeny , když máš steam tak se můžeš stát adminem atd
Prostě si ho kup sice se říká že do her se nedávají peníze ale na druhou stranu za to co mám rád si rád těch blbých 50 kč zaplatím a pak si v klidku hraju.

BonBoneQ
25-12-12, 15:50
Jakoze uz o nem uvazuju dlouho, ale porad se mi do toho nejak nechce :D jakoze jo, neni to jen o csko ale o X dalsich hraj, ktere dky steamu budu moct mit. urcite to ma sve pro a proti, jen jeste nevim, ceho je vic :) uz sem tu psal, ze na ligu nejsem za 1. ani nijak dobry a za 2. me to ani nelaka a ten admin.. ten ma urcitou zodpovednost a te hre musi venovat hodne casu. ja si tu hru zahraju, driv sem tu byval od rana do vecera, ale ted pribivaji i starosti v osobnim zivote (skola, holka atd.), tak uz toho casu je i min a to je o duvod vic si ten steam nekupovat. ja treba hraju malo her a v tech co hraju, bych jako jedinem csku ten steam uplatnil, tak si porad nejak nejsem jisty :) ale rikam, casem uvidim :)

kashpi
25-12-12, 16:05
jmenuj mi aspon jedno proti :)

btw peníze nedávej jako proti. dneska není nic zadarmo. A navíc když si to koupíš je to legální :)

ZombieBot
25-12-12, 16:44
I kdyby jsi dostal UNBAN, tak by jsi zase dostal ban, protože by ho opět dostal ten cheater. Navíc, já osobně bych se styděl za to mít kradenou verzi hry. Tomu se řiká zlodějství.

BonBoneQ
25-12-12, 16:49
proti? :D sice me nic moc nenapada, ale reknu CAS. casu mam cim dal min a min a ten steam by mi byl k nicemu. uz jen kvuli casu a skillu ligu hrat nebudu a hry taky nebudu hrat naporad. skoncim skolu, coz je za 3 roky a koncim s tim, prtz jestli pujdu na vysku, tak uz fakt stihat hrat nebudu, ale je fakt, ze to ma asi vic plus :D a ohledne te kradene verze... kdyz je tak "spatna" jak rikate, proc ji teda davate ke stazeni na kotelne?

hladik
28-12-12, 16:44
Boti na originálu nejdou , aspoň ne defaultně.

kashpi
28-12-12, 16:50
na vysoké sem se k CS zase vrátil a celou vysokou ho hraju :D a to sem v 5. ročníku :D
Takže neboj, na vysoké a obzvlášť pokud budeš na koleji, tak tam se hraje CS pořád. Dokonce u nás byla i na fakultě LANka. Fakulta nám půjčila jednu učebnu a byla prdel :D

hladik
28-12-12, 19:15
Můj sen kasphi :-) :O Csko nikdy neumře.

kashpi
28-12-12, 19:50
však na koleji paří hlavně CS a DotA :D jsou to blázni podle mě:D