PDA

Zobrazit normální verzi : Kontrola



The meatfly
25-12-12, 12:14
Chtěl bych tu navrhnout systém který již znáte z jailbreak modu.
Jedná se o "spešl"
Z důvodu častého kempení u obouch teamu u CT tak i u T

Vybraní hráči by měly možnost dohližet na server když není na furienu žádný admin, což teď je velmy často.
Možnosti:kick,slay,slap (Jedno z toho aby probral kempera)

2 Nápad, "hrači kteří jsou mrtví" by měly možnost votovat o "kick""slay""slap"
Z každého teamu by votovaly proti hráči(kempeři) který ho mají v teamu kterýho sledujou.
(Na to aby hračí nekickovaly nebo to ostatní nedělaly umyslně tak vybraný hráč "kdyby měl 100-120" adrenalinu, automaticky by proces skončil.

Tupelko
25-12-12, 12:17
No ja bych nebyl proti , aspon by tam moc nekempili..Ale to záleží na Kotlovi jestli to udělá.:)

marsoun
25-12-12, 12:21
Spešl je blbost, druhý nápad by šel.

The meatfly
25-12-12, 12:25
Spešl je blbost, druhý nápad by šel.
Nemusí se to jmenovat spešl :D
U toho hrače by stačila možnost slap.

noirbun
25-12-12, 16:36
Ten "spešl" sa mi viac páči

Kazki
25-12-12, 17:53
spesl je lepsi... predsa ked budu hlasovat tak kemper sa moze rozhybat a nekickne ho to..

marsoun
25-12-12, 18:53
spesl je lepsi... predsa ked budu hlasovat tak kemper sa moze rozhybat a nekickne ho to..

Ale to je účel.
+ Tupelko teď dostal práva na furien, tak to teď asi ani nebude potřeba.

Lynviy
25-12-12, 19:14
Ale to je účel.
+ Tupelko teď dostal práva na furien, tak to teď asi ani nebude potřeba.

1 nový admin moc nespasí 4 servery. Ten spešl je lepší nápad, než ten druhý, moc by toho hráči zneužívali.

Giussepe
25-12-12, 19:31
nezneužívali. když jsem kdysi byl admin na CS:S JB tak tam taky byla moznost votekick nebo i voteban a hráči to nezneužívali. nemaj důvod, páč hrajou. a akorat kdyz je pravě někdo zdrzuje tak teprve potom toho začnou vyuzivat.

Lynviy
25-12-12, 19:34
nezneužívali. když jsem kdysi byl admin na CS:S JB tak tam taky byla moznost votekick nebo i voteban a hráči to nezneužívali. nemaj důvod, páč hrajou. a akorat kdyz je pravě někdo zdrzuje tak tep
rve potom toho začnou vyuzivat.

Asi tam hráli normální lidi a ne 8 roční kidi.

After =(^.^)=
25-12-12, 21:12
Mne sa pozdava napad 1 :)

V-Rem[1]x :D
27-12-12, 12:12
Spešl by se na furieny hodil. Kempí tam každej druhej.

DarwiN
30-12-12, 22:32
nezneužívali. když jsem kdysi byl admin na CS:S JB tak tam taky byla moznost votekick nebo i voteban a hráči to nezneužívali. nemaj důvod, páč hrajou. a akorat kdyz je pravě někdo zdrzuje tak teprve potom toho začnou vyuzivat.
Ma stým skúsenosti že asi 2 max 3 tyžden by kickovali hračov normalne , a ptm ten kto by sa im nepáčil ..napr. Kto "rushuje" a opakovane ich dáva.
Mne sa páči "spešl"

Eust.
27-02-13, 13:35
Souhlasím s Darwinem, děcka se naštvou a votujou ať vyhodí nějakého skillu. Spešl je dobrej nápad ;)

Kotel
27-02-13, 13:46
Přidat spešl není problém, to je hned.

DarwiN
27-02-13, 16:03
akze nevie pridas to tam ? ja som urcite za to aby to tam bolo

Eust.
01-03-13, 18:55
A kdo na ten "spešl" dostane právo? :)

nFko^
02-03-13, 07:53
Spešl by se asi dával jako na JB ve hře...A jinak ten spešl není špatnej nápad :)..

B@geyman
04-03-13, 14:14
Podle mě by to mělo zůstat jak to je občas mi ten kemp tky vadí, ale na takové změny to není...

Eust.
05-03-13, 00:48
Každému ten kemp vadí představ si na dust4ever jak všechno CT smetí zaleze na T spawn...

DarwiN
05-03-13, 18:55
Kemperovi kemp nevadí .

Eust.
06-03-13, 11:12
Kemperovi kemp nevadí .

:D Ne asi.. :D

The meatfly
07-03-13, 16:23
A kdo na ten "spešl" dostane právo? :)
Určitě noirbun.

After =(^.^)=
07-03-13, 17:25
Určitě noirbun.
Ale ty si celý noirbun keď noirbun je na Furiene Admin rozmýšlaj.

Eust.
07-03-13, 17:33
Ale ty si celý noirbun keď noirbun je na Furiene Admin rozmýšlaj.

Neříkaj ti doma blesku? Ty si fakt král co má bystré reflexy :D

hfsaa
15-03-13, 19:17
Dexter na tom furiene je vkuse, tak ho naberte a nemusíte sa srať s nejakým spešlom.

Eust.
15-03-13, 23:49
Dexter na tom furiene je vkuse, tak ho naberte a nemusíte sa srať s nejakým spešlom.

Hochu jšel sem tam po 2 týdnech projedu všechny 4 servery a Dexter nikde tak jak můžeš říct "Dexter na tom furiene je vkuse"???

Trey
16-03-13, 00:39
Vzdy ked si sa connectoval na ten kde bol tak sa on connectol zas na iny :D

Eust.
16-03-13, 17:33
rey^^;167873']Vzdy ked si sa connectoval na ten kde bol tak sa on connectol zas na iny :D

:D Asi..

Pelko
11-04-13, 20:12
Ja by som bral Spešl na furiene :) a bogeyman ty prvý budeš dostavať kicky :D :D za ten tvoj unbelievable CAMP...

ináč ja hrám furien stále... keďže študujem v KE a som na intráku tak cez pracovné dni nemám toľko času ale cez víkend som tam stále :)
Ak by nebol nikto proti tak ja by som rád dostal ten *spešl*

S pozdravom Váš Otec ^.^

B@Ryk
11-04-13, 20:53
Ja by som bral Spešl na furiene :) a bogeyman ty prvý budeš dostavať kicky :D :D za ten tvoj unbelievable CAMP...

ináč ja hrám furien stále... keďže študujem v KE a som na intráku tak cez pracovné dni nemám toľko času ale cez víkend som tam stále :)
Ak by nebol nikto proti tak ja by som rád dostal ten *spešl*

S pozdravom Váš Otec ^.^
Za 1. já si myslím že se na žádném serveru o spešla nežádá:
Spešl by se asi dával jako na JB ve hře...A jinak ten spešl není špatnej nápad :)..
Za 2. Neví se jestli vůbec bude.

E:Chyba opravena:)

Pelko
11-04-13, 21:05
Ja neviem, či sa žiada alebo nie ale JA som požiadal...

a chybyčka : ja si*

Eust.
12-04-13, 22:42
Ja neviem, či sa žiada alebo nie ale JA som požiadal...

a chybyčka : ja si*

Pokud je mi známo na spešla tě musí navrhnout admin. Myslím že se o to nežádá, ale nevím jak to přesně je, tak si odpustťe nějaké ty poznámky že su vůl a že to neznám apod...:D

Pelko
13-04-13, 11:57
prečo v množnom čísle? :D Nikoho som neurážal :D to tu mr. BARYK :D

Eust.
13-04-13, 15:19
prečo v množnom čísle? :D Nikoho som neurážal :D to tu mr. BARYK :D

Většinou se najde rejpal kterej si rejpne. Proto říkám ať mě neukamenujete když to neznám ;)

halelujah
13-02-14, 18:23
Ja osobne by som bol aby fungovali spešlovia na všetkych serveroch.Prečo ? Servery by boli kvalitnejšie kedže by bolo možné naverbovať viac hráčov ako spešlov kedže admini maju už silné práva .Okrem toho by to bolo veľmi dobré sitko pre budúcich adminov napr. hráč čo by admina nedostal by mohol na skúšobnu dobu byť spešl či by sa osvedčil .

hofy
13-02-14, 18:25
Ja osobne by som bol aby fungovali spešlovia na všetkych serveroch.Prečo ? Servery by boli kvalitnejšie kedže by bolo možné naverbovať viac hráčov ako spešlov kedže admini maju už silné práva .Okrem toho by to bolo veľmi dobré sitko pre budúcich adminov napr. hráč čo by admina nedostal by mohol na skúšobnu dobu byť spešl či by sa osvedčil .

A jakou pravomoc by měl mít hráč třeba na classicu? Už vidím, jak by se pro srandu slapovalo. Určitě by to nefungovalo. Nejdůležitější je řešení cheatů, ne kempu a textury. Buď tedy má daný hráč na to, aby měl admin práva, nebo nikoli. Spešl na JB je z odůvodněných a pochopitelných důvodů a jedinou jeho pravomocí je přesun od dozorců.