PDA

Zobrazit normální verzi : Sapper



Kiksi
26-12-12, 08:54
Prosím o zrušení SAPPERA, protože ty miny.. to je moc a myslím že semnou souhlasí dóóst lidí..
Připadá mě to pro sračky, to je můj názor.. Takůto klasu mohl vymyslet fakt s prominutím BLBEC.

caHor
27-12-12, 22:35
No až tak kruté nie..
Vymazať by som ju nevymazal, ale iba premenil zbraň a dal mu 1 mínu..
Možno by som mu nedal míny, mal by DLG, USP/GLOCK 18, a možno galil, ale určite nie tú mašinku... Ak by mal galil, tak by mal +20hp...
Každý spper dáva kondiciu a silu, ako DucQ Dogers.. Je to totálna lama.. Keď ho uvidím nemám šancu prežiť.. má 6575456789876567 kondicie a ku tomu 200hp
ešte keď mu padnú platinky, tak nemám šancu.. Hodí fullout, a 25striel z 50 ma trafí, som v ****..
Treba s tým niečo spraviť

Beat
28-12-12, 12:04
No ešte mu daj galil paradny napad bude z toho ešte lepšia class. Na serveri sa len fullouti keďže nič iné sa tam takmer nedá robiť keď tam ma niekto 150-200HP plus si zvyši silu tak je to v ****.

Milk
28-12-12, 12:44
Taky se mi classa nelíbí.

Radovan
28-12-12, 13:05
No až tak kruté nie..
Vymazať by som ju nevymazal, ale iba premenil zbraň a dal mu 1 mínu..
Možno by som mu nedal míny, mal by DLG, USP/GLOCK 18, a možno galil, ale určite nie tú mašinku... Ak by mal galil, tak by mal +20hp...
Každý spper dáva kondiciu a silu, ako DucQ Dogers.. Je to totálna lama.. Keď ho uvidím nemám šancu prežiť.. má 6575456789876567 kondicie a ku tomu 200hp
ešte keď mu padnú platinky, tak nemám šancu.. Hodí fullout, a 25striel z 50 ma trafí, som v ****..
Treba s tým niečo spraviť
Tak prečo si nedávaš do speedu a int. aj ty? A prečo nehráš za sappera?
To potom môžeme zrušiť snipera lebo dáva na 1 ranu.
Commanda, lebo ma nehoráznu speed a instant kill.
A takto by som mohol pokračovať...
V každom prípade som za to, aby v hre sapper ostal!

caHor
28-12-12, 13:19
Radovan tak hraj za snipera.. uvidíš, že keď budeš dávať silu a HP, tak nebudeš dávať na 1 ranu...
Sniper je o šikovnosti, vyskúšaj si to, potom na neho niečo vrav...

Lazik
28-12-12, 13:25
V tomto ma pravdu.. kedze teraz uz su tam skoro same vysoke levely malokedy sa ti podari zabit na jednu ranu zo sniperom.. Sniper je o sikovnosti, aspon pre tych co to snim rushuju a nekempia, fastzoomoch a hlavne ked niekoho nezabijes na ranu tak pocas jeho manevrov ho trafit znova co nie je moc lahke..

K sapperovi..
No sapperovi by som predsa len trosku ubral.. pretoze si myslim ze 50 nabojov plus 2 miny co ti daju instantkill je moc.. bud mu dat nejaku nahovno primarku alebo len jednu minu + znizit dmg

Beat
28-12-12, 14:24
So sniperom sa oplati rush jedine tak s awp sniper alebo s kapitanovim notesom lebo inak nedaš na ranu, keď na teba nabehne medic, čo fullouti má nejakych 170HP a postavi si ten healovaci stan a môžeš ho nahitovat aj na 400dmg a žije.

Lazik
28-12-12, 15:21
So sniperom sa oplati rush jedine tak s awp sniper alebo s kapitanovim notesom lebo inak nedaš na ranu, keď na teba nabehne medic, čo fullouti má nejakych 170HP a postavi si ten healovaci stan a môžeš ho nahitovat aj na 400dmg a žije.

ale v pohode sa da rushovat, vies dobre, ze rushujem stale a nehram nic ine len snipera a ie vzdy mam notes alebo awp sniper..

Kaloww
28-12-12, 16:06
K sapperovi..
No sapperovi by som predsa len trosku ubral.. pretoze si myslim ze 50 nabojov plus 2 miny co ti daju instantkill je moc.. bud mu dat nejaku nahovno primarku alebo len jednu minu + znizit dmg

odkdy má mina instant kill xd? Mina je Závislá na INT...samotná mina působí cca 40 dmg a taky vz by jste jen furt něco rušili!!!! Problemn COD na tomhle servru není v classech ale v itemech!!! bna každý class má být item který jej oslabí

Vysvětlím: Např proti comandovi má být item který mu zamezí instatnt kill
proti He,minam,rajktemám by mohl být Ten nefunkční SWAT štít a nebo ta nano vesta a tak dále jednoduše a řečeno chybí tomu BALANC

....když se člověk nad tím zamyslí tak přestane tady brečet na forku...

A ještě jde o to že závistivé lamky chcou být nejlepší na serveru a dem jim o to aby DucQovi smazali lvly....kdyby už jse měl ten class rušit tak pokud je tenhle servr solidní dak by mu nabídli přesunutí na jiný char..

Kiksi
30-12-12, 11:53
Tak Klidně ať mu ho přesunou ten level, ale prostě si stojím zatím, aby se SAPPER zrušil.. o DucQa me nejde to je lama, která se naexpila na botech (nezávidím mu, sám mám level 114 comanda a snipera 140).

PervitinDown
30-12-12, 12:18
No já mám na toto svuj názor , hraju za Ramba který má 25 náboju ve Famasu a jak se proti me postaví sapper s 50 nabojema , není nemožné ho srazit na kolena a dá to zabrat :)) Tak bych byl rád kdyby se sapprovi udělala jiná primárka , P90 je moc :))

Kiksi
30-12-12, 12:24
A nebo to je taky možnost, že by mohl dostat jinou primárku.. např. 2 UZI no nevím mohlo by te to zkusi... :)

Beat
30-12-12, 21:52
Tak Klidně ať mu ho přesunou ten level, ale prostě si stojím zatím, aby se SAPPER zrušil.. o DucQa me nejde to je lama, která se naexpila na botech (nezávidím mu, sám mám level 114 comanda a snipera 140).

Snipera máš od ginny.


No já mám na toto svuj názor , hraju za Ramba který má 25 náboju ve Famasu a jak se proti me postaví sapper s 50 nabojema , není nemožné ho srazit na kolena a dá to zabrat :)) Tak bych byl rád kdyby se sapprovi udělala jiná primárka , P90 je moc :))

Stačí mu dať hlavu... s tym famasom to take ťažké nie je, dogers je silný len keď má item čo mu zvýši poškodenie (platinky,titanky,naboje plukovnika, naboje kapitana)

Kazki
30-12-12, 22:31
vcera som si bol na chvilu zahrat cod a to co som videl ma prekvapilo, kazdy druhy tard tam behal jak keby mal sh... strasne
asi by bolo lepsie keby sa do kazdeho statu dalo dat iba 50 pts; tj ak ma commando zaklad 70 kondicie tak maximum by bolo 120, to iste aj s hp,silou a int... nieje normalne aby tam behali tardi s 26386277744hp a 4737194759281 kondicou

Acid
30-12-12, 22:37
Celkově je to na hovno classa.

Trey
30-12-12, 22:59
vcera som si bol na chvilu zahrat cod a to co som videl ma prekvapilo, kazdy druhy tard tam behal jak keby mal sh... strasne
asi by bolo lepsie keby sa do kazdeho statu dalo dat iba 50 pts; tj ak ma commando zaklad 70 kondicie tak maximum by bolo 120, to iste aj s hp,silou a int... nieje normalne aby tam behali tardi s 26386277744hp a 4737194759281 kondicou

Dal by som to aby bolo max hp 255to je vlastne aj max ktory sa ti ukazuje vpravo. Ale viac by som to nebmedzoval. Ani tym ze do kazdeho skillu by slo dat len 50 bodov ani nicim podobnym. Skor by sa zislo poopravovat tie itemy. Bude sa to cele prerabat-neviem kedy- tak mozno potom ked budu vsetky itemy funkcne a bude sa zdat ze aj tak to nie je moc vyvazene do toho zacat rypat.

Kiksi
05-01-13, 02:23
Tak já bych to nechal tak jak sou ty body..

Kiksi
05-01-13, 02:33
To bych zase nechal tak..

Trey
05-01-13, 10:50
Pouzivaj tlacitko edit.

Kiksi
05-01-13, 16:48
A Saperrovy teda bych vzal tu1 minu, protože když má max INTEL a já stoupnu na 2, tak jsem DEATH.. a to každého nasere xD

Beat
05-01-13, 21:47
Saper je v pohodě, horší je fire support.. Sedne si do rohu, fulloutí do vás rychlou MP5 a když mu dojdou náboje najebe do vás rakety. Takhle nemá třeba commando skoro vůbec šanci.

Sadne do rohu? To skor sapper, väčšina fire supportov nabehne vydrbe rakety zabiju alespon 3-4 ľudi a hotovo.

Aspir3
05-01-13, 22:09
Nesnášim sappery :D

Kazki
06-01-13, 00:01
Mohl by se nahodit no slow down proti zbraním P90, MP5 a AUG...

a commando by bolo nezastavitelne...
asi by bolo najlepsie nehat to tak a fixnut tie itemy ako napisal trey

Kaloww
06-01-13, 00:17
Řešění je prosté ale uskutečnění složite....nebo spíše časově náročné...

Stačiklo by aby byl funkční SWAT štít a od min a raketek máte pokoj....pak by bylo dpbé dodart nějaký item proti HE pač pokud ma nějakou fullout s int tak slabší hráči nemajů šanci...

caHor
06-01-13, 13:43
Trebalo by dať každému 1 minu alebo 1 raketu...
Lebo sapper pri sebe položí 2 miny, ktore ked preskocim tak skocim na druhu a som dole.. + zakempeny niekde pri minach
Fire Support má 2 rakety, 1 streli niekde kade chodi kopu hracov, 1 streli pod nohy v suboji 1v1... trebalo by mu 1 ubrat...
Je to nefer..

ExE :D
07-01-13, 15:47
Mna sapper dost sere..... Podla mna by mali jeho miny vidiet lebo teraz su neviditelne........

Airsoft
07-01-13, 16:59
Sadne do rohu? To skor sapper, väčšina fire supportov nabehne vydrbe rakety zabiju alespon 3-4 ľudi a hotovo.

Proto tam už nehraju jeden fire naběhne a zabije polovinu T(třeba) 2 blbýma raketkama.


a commando by bolo nezastavitelne...
asi by bolo najlepsie nehat to tak a fixnut tie itemy ako napisal trey

A proč ne já hrával jen za komando:D

Ohledně sappera omezit.

Proxima Centauri
13-02-13, 21:18
Nadávate tu aký je Ducq dobrý....všetky 200 lvly su skill. je jedno či sapper či medic. samozrejme že idete dole ked ide lvl 60 proti 200 ( ducq..hell )

caHor
19-02-13, 10:58
Dostal som napad, ako pozmenit sappera...
Takze dostal by nejaku shit zbran ako napr. Uzi/Tpm (TS/CT) ; GLOCK/USP + Deagle ; Nimble Fingers, aby rychlo prebil, lebo by nemal sancu..
Mozno +10HP; -15int. kvoli minam...

Proxima Centauri
23-02-13, 23:03
Ja by som to už nechal tak....ved sappera len občas vidim na serveri..a to tiež malý lvl a nováčik..ani nevie že má míny

Beat
23-02-13, 23:06
Jn ja už tak často nehrajem ale je ich tam už vážne málo...