PDA

Zobrazit normální verzi : Asi trochu omyl ne? Paradox



Mr.M4sterX
26-12-12, 16:43
Ahoj,hrál jsemteďkon na Kotelně War3Ft.
Nevim z jakého důvodu usoudil pan velevážený ParadoXX že mam wallhack.
Docela bych si to rád poslech,či spíš a´t mi ukáže třeba video.
Já totiž říkám že jsem neviný na kotelně hraju už dost dlouho nikdy žádný problém až teď díky ParadoXXovi.
Takže moc díky za kažení hry.......
Jinak se vracim k žádosti o Unban prosím někoho schopného jestli by mi mohl dát unban docela rád bych si zase zahral na kotelně ale někde jinde kde není ParadoXX.
Díky..

Detaily banu
Hráč Mr.M4sterX.D
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:1233171330
IP adresa 82.150.179.77
Udělen 26-12-2012 - 16:32
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod Wallhack
BAN dal Admin ParadoXX (ParadoXX)
BAN dal Server csko.cz | War3FT (de_aztec2)
Předchozí bany 0

kashpi
26-12-12, 17:12
tady je asi demo
http://csko.cz/hltv/27018/27018-1212261625-de_aztec2.zip

Mr.M4sterX
26-12-12, 17:31
kashpi bohužel mi to video nejde přehrát rád bych se podíval kde jsem podle vás hackoval.
Nic méně já vím že jsem nehackoval a tak stále prosím o Unban...

kashpi
26-12-12, 19:12
v čem ho přehráváš?

Prasacko
26-12-12, 20:39
v čem ho přehráváš?

Typujem že VLC Media player

E: Stiahni si to demo, hoď si ho do csstrike kde mas ulozene CSko, zapni hru a napis do konzole viewdemo (medzera) nazovdema.

Mr.M4sterX
26-12-12, 21:46
Přehrával jsem to normálně v MedialPlayer.
A pak jsem ještě zkoušel KMP player.
Skusil jsem to i podle návodu prasátka.
Ale ani jedno mi nefunguje bohužel.
Jinak děkuji prasátko za návod.
Tak nevím.
Ale prosím o ten Unban docela bych si zase rád zahrál.
Děkuji.

Slunicko
26-12-12, 21:59
Ja jsem zrovna byl na serveru kdyz ho dox uz spectoval ale ja se musim pridat k tomu nazoru ze si cheatoval takovy derovani a na soundech nic.. tusim byla mapa aztec2 a hral si fakt divne nespectoval jsem ale kdyz jsem umrel a deathcamera mi to prvne hodila na tebe tak jsem hned vedel koho paradox sleduje a to ze tu je stiznost na jeho osobu neznamena ze nepozna cheatera a ze to tobe zvysi sanci na unban, zrovna paradox tu ma hoodne dobrou bilanci co se haxu tyce

Mr.M4sterX
27-12-12, 21:56
Mě je popravdě jedno jakou má ParadoXX bilanci mě de o to že jsem byl neprávem zabanován a to děrování o kterém mluvíš tak mám lidi kteří ti potvrdí že si to takhle dávám.. Proč asi bych jsi jinak objednával STEAM.. NEVÍTE? jen tak pro radost že jsem dostal ban tak jsem si koupil STEAM.... Nikdy se mnou nebyli problémy nevím jestli to tak ParadoXXovi přišlo je mi to jedno no vlastně jedno mi to není ale já vím že jsem fakt nehackoval jsem úplně čistý...
Dejte verdikt jaký chcete jaký uznáte za vhodný ale já jsem doopravdy nehackoval.
Kdyby jo proč bych si asi objednal STEAM přemýšlejte o tom...
Dík.

Ahoj,znova píšu jelikož bych rád věděl co nejdříve verdikt nemám co celý dny dělat a rád bych jsi zase zahrál.
A hlavně mám koupené V.I.P ... A nerad bych aby mi jen tak zmizelo neplatím to jen tak pro radost.. :D

hladik
28-12-12, 14:40
Počkej si na jeho vyjádření , pokud budeš chtít něco připsat , použij upravit příspěvek.

kashpi
28-12-12, 16:10
není potřeba vyjádření. WH tam je a to nezakecá. Lock