PDA

Zobrazit normální verzi : Ban na DM FFA HS 26.12.2012



ClassicCZ
26-12-12, 22:03
Dobrý den. Četl sem si banlist a prý sem měl WH+AB o čemž nejsem informován. Na počítači byl můj 13-ti letý syn, který mi poté i přiznal že si stahoval hacky. Hluboce se omlouvám za svého syna už se nestane aby používal na vašech serverech nějaké cheaty. Já osobně jich nepoužívám. Tímto žádám o zrušení banu a ještě jednou se omlouvám. S pozdravem [_*_$Live$_*_ProSeries_*_] :smile:

Trey
26-12-12, 22:07
http://csko.cz/forum/showthread.php?429-Jak-po%9E%E1dat-o-unban

Nekromancer
26-12-12, 22:09
A pokud je pravda, co píšeš, unban nedostaneš.

ClassicCZ
26-12-12, 22:17
Všechny cheaty sem hned odstranil protože zbytečně zabírají místo na Pevném Disku. Beru na vědomí vámi poskytnutý krok. Sice mě mrzí že si nebudu moci zahrát na serverách, které vlastní Kotelna, ale nemohli by ste aspon zmenšit ban? Moc by mě to potěšilo. A je tu ještě jedna věc. V Counter Striku sem měl vložený pouze WH. Aimbot nikoliv. A viděl sem že na banlistu sou někteří hráči kteří mají jen na určitou dobu ban.

Nekromancer
26-12-12, 22:55
Ban na určitou dobu za cheaty se, pokud vím, dával jen před nějakou (dlouhou) dobou, nebo je to (měla by být) chyba.

ClassicCZ
26-12-12, 22:59
Nojo, škoda dřív sem si chodíval na vaše servery zahrát s radostí protože se tam ocítali proti mě stejně dobří protihráči. Nojo nechápeš protože se ti nikdy nestalo to co nějakým normálním hráčům ;). Ale jak myslíš. Je to tvoje rozhodnutí kdybych za to aspon mohl. Je tu nějaká šance že by si mi dal ještě jednu šanci? Syna pohlídám a já hacky nepoužívám. Nikdy by mě nenapadlo že by se uchýlil k cheatum, protože patří k těm lepším hráčům. Moc bych si vážil kdyby si mi dal ještě šanci.

Slunicko
26-12-12, 23:00
O unban za cheaty se zada po roce od udeleni takze po tom to muzes zkusit :)

Nekromancer
26-12-12, 23:14
Z počítače se cheaty použili, to jsi sám řekl. Nemáme žádnou šanci ověřit, kdo na něm hrál, a kdo na něm hrát bude.

Slunicko
26-12-12, 23:16
Jeste tu je ta moznost koupit si steam a muzes tu vesele hrat dale :)

ClassicCZ
26-12-12, 23:17
Jo psal nemám potřebu lhát, to je taky pravda. Hrát na něm bude i on to taky můžu potvrdit. Jen tě chci ujistit že hacky už tu nebudou. Je to na tobě jak to pojmeš. Ale s hacky já zkušenosti nemám, nikdy sem je nepoužíval a taky používat nebudu.

Nekromancer
26-12-12, 23:20
Víš, když napíšeš, že nemáš potřebu lhát, a budeš lhář......

Netvrdím, že lžeš, ale nemáš možnost mne přesvědčit, že ne. Zařiď se, jak ti Slunce psal.

ClassicCZ
26-12-12, 23:22
Jasný chápu to :). Nemám důkazy :). O tom že si CS koupím uvažuji už asi 2 měsíce. Uvidíme ted ktomu mám důvod, protože servery které vlastní kotelna sou hodně dobré :). A jinak hodně štěstí do života :)

hladik
28-12-12, 16:27
Tobě taky a přeji brzké koupení STEAMU , a synovi dej zaracha.