PDA

Zobrazit normální verzi : prosím o unban



luigi
27-12-12, 00:42
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 50966)
[AMXBANS] Mas 23 hodin, 59 minut a 31 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'jdi na vzduch, tady na tvoje kecy nikdo neni zvedavej'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): Luigi
[AMXBANS] Tvuj nick: Luigi
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:957381239
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:957381239
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 194.213.39.46
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 194.213.39.46
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: KOF!
[AMXBANS] Server: csko.cz | Mega pub (de_dust_castle)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ==================================


Admin asi přetáhl. Napsal jsem nejdřív KOFI ANAL, což bylo myšleno ze srandy, jako napodobenina KOFI ANAN, za což jsem dostal kick. To bych ještě bral, i když ANÁL nemusí být nadávka, ale starý spis. Poté, co jsem se přihlásil znovu, tak jsem mu napsal, něco v tom smyslu, že je zbytečně drsnej, když má admin práva a to bylo vše, za co jsem si vysloužil BAN na 24 hodin. Tímto bych chtěl požádat o unban. Bylo to vlastně nedorozumění a na admina se ani nezlobím. Jen mě mrzí, že si celý den nezahraji, když jsou ty svátky a jsme doma. Asi je nějaký podrážděný a potřeboval si něco dokázat. Děkuji a přeji hodně zdaru do nového roku.



Jo a zvědavej na to někdo byl.....všichni to pochopili a poslali usmívajícího se smajlíka. Bohužel admin mezi ně nepatřil. Nevím, no....možná má nějaký potíže s přítelem.

Nekromancer
27-12-12, 01:00
Ano, může to být i to, ale může to být i nadávka. Není povinností admina si zjišťovat, jak jsi to myslel.
Ban máš právem, alespoň si to pro příště rozmyslíš.

A doporučuji ti si pro příště odpustit poznámky jako:

Asi je nějaký podrážděný a potřeboval si něco dokázat.

možná má nějaký potíže s přítelem.

Už jsem měl chuť ti dát další ban.

Zoid
27-12-12, 01:13
Nemáš si otvírat hubu, příště si dáš třeba pozor.

luigi
27-12-12, 01:17
Co já vím? Neznám ho.....jen odhaduju. Nebudu to zbytečně rozebírat. Jen mě mrzí, že se takový voloviny hned řeší banem na 24 hodin. Kdybych mu třeba nadával, tak bych pochopil i delší ban, ale za takovou srandu 24 hodin ne. Člověk na jeho místě by měl být trošku nad věcí a ne internetovej drsňák...

luigi
27-12-12, 01:18
Nic špatnýho jsem nenapsal. Byl to jen žert a pak mě vadí, když si nějaký dítě takhle něco dokazuje.

Nekromancer
27-12-12, 01:21
Jsi nepoučitelný, jak se zdá.

luigi
27-12-12, 01:24
Proč myslíš? Jestli věříš na vlivy znamení zvěrokruhu, tak by to mohlo být tím, že jsem býk. Prostě si stojím za tím, že si za tu (uznávám, že hloupou) srandu nezasloužím ban na 24 hodin.

Nekromancer
27-12-12, 01:27
A ta poznámka o tom dítěti je co?

Zoid
27-12-12, 01:29
Prostě to do zítra vydrž a příště si dělej srandu jen z lidí které znáš a budeš vědět, že to vezmou...

luigi
27-12-12, 01:29
To je taky jen odhad. Protože podle mého by dospělý člověk nebral takovou volovinu tolik osobně. Příjde mi, že mi prostě jen chtěl ukázat, že ON je admin a JÁ musím držed hubu a krok. To je můj názor. Asi to vidíte jinak...

luigi
27-12-12, 01:41
Doktore Zoidbergu, Váš příspěvek není vůbec, ale opravdu vůbec žádným přínosem. :) Co nadělám. Rád jsem pokecal.

Nekromancer
27-12-12, 01:44
1) Nauč se editovat.
2) Jestli jsi nepochopil tu informaci ze Zoidova příspěvku, tak si ho čti furt dokola, dokud na to nepřijdeš.

(P.S. Možná volovinu, ale zkusíš něco podobného na mne a dostaneš další ban.)

luigi
27-12-12, 01:52
Ach jo :) To nemá cenu řešit. Je vidět, že držíte spolu a zdravý rozum jde stranou. Neberte to tak vážně.....je to jen hra a nevinný slova. Hlavně ať banujete cheatery. (tím pomůžete) zdarec zítra

Kotel
27-12-12, 01:54
Hm, dobře. Jdi ven a řekni nějakýmu náhodnýmu chlápkovi, že je anál. Pokud nic neudělá, můžeš to psát pořád.

luigi
27-12-12, 01:58
Proč bych to říkal náhodnýmu chlápkovi? :) Teď jsem psal do chatu, že mi dal dvakrát posobě divně HS, tak jsem jen napsal takovou blbost. Ani jsem nevěděl, že je to admin....spíš jsem se chystal na spectování a pak mě kicknul. Tak jsem zjistil, že je to admin a ne cheater :)

Kotel
27-12-12, 02:02
:) nevedel, ze je admin :) blabla :) kickl me :) blabla :) tak jsem mu zacal nadavat :) blabla :) nebylo to mysleny jako urazka :) blabla :) ok

luigi
27-12-12, 02:24
Dobrý, ale je to trošku jinej příběh :)

Zoid
27-12-12, 03:18
:) ok, ale i tak :) ub nebude

hladik
28-12-12, 16:52
žádost zamítnuta trest vypršel