PDA

Zobrazit normální verzi : Knife 2 padaky



Som LamQa :D
27-12-12, 19:20
Zdravim.. Ja by som sa chcel spitat ci by sa na knife 2 nedali zrusit padaky..? Napriklad je mapa 1hp_final alebo 1hp_final_3 a ti s prepacenim dementi s padakmi tam skacu zo spawnu na acer z boku ja viem banuje sa to alespon sa to moze pokial dobre viem ale ja by som padak zakazal aspon na mapach 1hp_final a 1hp_final_3

LamQa

human
27-12-12, 19:57
Nic s padakmi sa nebanuje. Stalo sa, ze som dal asi 2x ban za demenciu s padakom ale to uz fakt robili jak idioti.

Nevidim dovod, preco by sa mali rusit. Dost hracov tam chodi len kvoli nim.



Zdravim.. Ja by som sa chcel spitat ci by sa na knife 2 nedali zrusit padaky..? Napriklad je mapa 1hp_final alebo 1hp_final_3 a ti s prepacenim dementi s padakmi tam skacu zo spawnu na acer z boku ja viem banuje sa to alespon sa to moze pokial dobre viem ale ja by som padak zakazal aspon na mapach 1hp_final a 1hp_final_3

LamQa

ivoros
27-12-12, 22:38
Padáky bych rozhodně nerušil. Knife2 je spíš pro zábavu a tréning než na "skillení".

Dost hracov tam chodi len kvoli nim.
Spíš bych řek, že tam většina hráčů chodí kvůli tomu, že tam není /rank a nijak se neměří statistiky hráčů a jak už jsem zmínil výše, podle mě je to spíše pro zábavu...

E:jak napsal Kotel:

Jsou paradni. Mozna bych udelal druhej knife bez padaku, ale s nema je to sranda.

fake?
28-12-12, 11:05
Také bych nerušil padáky , ikdyž me taky někdy štvou , jak skočí ze spawnu :)