PDA

Zobrazit normální verzi : Návrh - vyhlašovaní vítěze ..



3k a Jerry
30-06-11, 20:34
Zdrawim.. Mám takový malí nápad nemohl by se na zombie serveru udělat to co je na konci gungame jako že tam vyjede tabulka kdo byl nejlepší hráčem .. ? Předem děkuji ..

3k a Jerry
30-06-11, 22:05
T: na gramatice nezáleží ..tak ano zaleží na co je ten servr zaměřen ..
je to takové hezčí když to ke konci ukáže na clasicu nebo zombie nebo někde jinde kdo měl nejlepší skóre ..
a každý se ti na konci nepodíva do tabluky přes tap jestli se nějak skore změnilo behem posledniho kola ..

chmod a+x /bin/laden
30-06-11, 22:12
je to takové hezčí když to ke konci ukáže na clasicu nebo zombie nebo někde jinde kdo měl nejlepší skóre ..
a každý se ti na konci nepodíva do tabluky přes tap jestli se nějak skore změnilo behem posledniho kola ..
Na Classicu by to být snad mohlo, ale Zombie server, ten už je dost zatížený minigunama, myslím že počítání dalších statistik by server zbytečně zasekalo. Kdo chce, ten se podívá na tabulku, kdo nechce, toho nejlepší skóre stejně nezajímá

EDIT: Teda pokud jste si na ZM představovali něco ve smyslu: nejvíce zabitých ZM: hráč1; nejvíce nákaz: hráč2; nejvíce šílenství: hráč3; nejvíce přitáhnutí smokerem: hráč4 apod...

3k a Jerry
30-06-11, 22:27
To máš naprostou pravdu že už i bez těho je zombie servr hodně zatížen ..Měl jsem zhruba na mysli že by jen vyjelo: hráč s nejlepším skorem je .. ,,,.... .. ale byl to jen nápad , kterým sem se snažil nějak vylepšit server tak děkuji za odpověd :)

1488.6
30-06-11, 23:22
kdo nechce, toho nejlepší skóre stejně nezajímá
no přesně-nezajmá mě žádny skore,já to hraju jen z nudy a pro zábavu.Na rank už dávno kašlu,stejně jsem už vyšel ze cviku,když si zahraju hru maximálně 1hodinu tejdně. Jen mě zajmá pivo,pivo,pivo,...:D

ZEUS
30-06-11, 23:28
no přesně-nezajmá mě žádny skore,já to hraju jen z nudy a pro zábavu.Na rank už dávno kašlu,stejně jsem už vyšel ze cviku,když si zahraju hru maximálně 1hodinu tejdně. Jen mě zajmá pivo,pivo,pivo,...:D
Vochlasto :D :D :D

1488.6
01-07-11, 00:45
Vochlasto :D :D :D
nenene:p :D stačí si dát do gugla vyhledat ,,pivo je lék,, a tam vyjede plno stránek :D http://www.google.cz/search?q=pivo+je+l%C3%A9k&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:cs:official&client=firefox-a ale mě tohle nezajmá:D
tak udělám anketu o chlastu, co se pije nejvíc:) :D