PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o unban . Ban o ktorom som nevedel



3pleQuadcore
27-12-12, 22:15
Zdravím vás pred týždnom som kupil cez steammarket steam , a ako som sa chcel napojiť na váš server tak mi vybehlo toto


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 25292)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): exonqone
[AMXBANS] Tvuj nick: 3pleQuadcoRe
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:35013132
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:35013132
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 95.103.53.159
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.99.31.85
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: MARTiii
[AMXBANS] Server: Kotelna - OldSchool | csko.cz (cs_office)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

Ako je vidno máme rozdielne IP Adresi . Dalo by sa s tým niečo spraviť pretože moja partia hráva na vašich serveroch ak by ste mi dali unban za ban o ktorom som nevedel tak vopred ďakujem :)

Nekromancer
27-12-12, 22:23
Steam market slouží k prodeji herních předmětů z TF2 a DOTA2. (Pokud vím.)

Spíš jsi si koupil od někoho STEAM, který má aktivní ban. Je to smůla, ale nedá se ověřit, jestli tomu tak je, nebo jestli se takto snažíš ban obejít.

3pleQuadcore
28-12-12, 09:13
Na Slovenskom SteamMarkete sa predávajú len Steamy nechcem tu dať link kvôli reklame , ale ak chceš možem ti ju poslať do PM . A ban ano chcem obísť ale ja :D nie on :D

Nekromancer
28-12-12, 12:13
Jestli jsi si koupil STEAM účet s banem, je to tvoje chyba, že jsi si předem něco o tom účtu nezjistil.

Jak říkám, nelze ověřit, kdo skutečně hraje.

3pleQuadcore
28-12-12, 12:29
Ja to chápem ale tak mame rozdielne IP adresy a ja by som bol velmi rad ak by ste mi dal unban.
Poprosím nech sa vyjadri niekto z vyššieho postu Ďiky

hladik
28-12-12, 12:39
Unban prostě nedostaneš.

Nekromancer
28-12-12, 12:58
Co je to sakra za módu, dožadovat se vyššího postu? I KDYBY tu nějaká taková hierarchie byla, na špinavé=každodenní práci by se hlavní vedení netočilo. Zkus příště myslet.

A IP můžeš mít jinou z důvodu, že jsi někdo jiný, nebo třeba že máš dynamickou IP. Nedá se to ověřit, prostě jsi koupil zajíce v pytli. Buď ti to ponaučením do života.

Montty non skill
28-12-12, 13:19
Tady je ban na STEAM!!! Ne ana IP!!!! Pleteš si pojmy s dojmy. Před koupí jsi si měl ID otestovat v banlistu, nebo stačí přes google. Nevím, kolik jsi za něj dal, ale nový je nový a podle mě nestojí tak moc, aby jsi si jej nemohl koupit. Tak ho reklamuj..... Tady ub nedostaneš....