PDA

Zobrazit normální verzi : Prosim unban nick LP^~DeffErQo?! podrobnosti v sprave dakujem ...



defferqo
28-12-12, 23:49
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 51174)
[AMXBANS] Mas 3 dnu, 7 hodin, 39 minut a 39 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Cemu nerozumis? UB na foru, CAU'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): LP^~DeffErQo?!
[AMXBANS] Tvuj nick: LP^~DeffErQo^~
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:738934299
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:738934299
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.105.254.80
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.105.254.80
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Leryx
[AMXBANS] Server: csko.cz | Knife 2 (1hp_final_3)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ===================================


Prosim leryx ja viem ze sa to nemalo stat ja som isel na WC a bracha sel do me izby ale ja za to nemoch mamka varila a bracha mi dela zle uz od malicka a to co mi urobyl to bolo hnusne co robyl ospravedlnujem sa zanho prosim daj mi ub ja slubim ze sa to uz nestane dakujem :)

Nekromancer
29-12-12, 00:13
Tvá verze se nedá ověřit, za ní UB nebude, buď ti to ponaučením pro příště.

Úplně nechápu důvod, ale snad to Leryx osvětlí.

defferqo
29-12-12, 00:23
Prešo ako ?

Ja som bol na WC a bracha začal delat somariny cez mikrofon a blačal tam a hukal prdel ustami .... jzs to som dostal od leryxa

a napriek upozorneniam leryxa

Nekromancer
29-12-12, 00:43
1) Nauč se editovat příspěvek a nepiš tu xy příspěvků pod sebe.
2) Nic co říkáš nemá žádný důkaz.
3) Čekej. Dokud se neozve banující admin, stejně nic nebude.

human
29-12-12, 10:31
Som proti unbanu. Neustale je tam nejaky blbec, co tam do toho musi ziapat. Ja sice davam len mute ale toto je asi rozumnejsi sposob.

Montty non skill
29-12-12, 12:11
To byl brácha? Já myslel, že pes. Stalo se to na tvém PC? Stalo, nezabezpečil jsi si ho? Ne. To co se stalo je tvůj problém a né náš. Dej bráchovi facana, že ti zajistil ban. Vem si bundu, jdi se projít, zalyžuj si a dej si pauzu. Příště si dáš pozor, aby se tam brácha nedostal.
E: lockne te to, zbytečné řešit....

Leryx
29-12-12, 18:14
Omlouvám se, nebyl jsem doma, ihned vysvětlím... Od doby co je na knifu zapnuty mikrak si připadám jako na JB... Zkrátka bylo tam děcko co do toho neustále dělalo BL0éééééé Bléééééé a hnusné zvuky, dokážete si představit. Tuším dvakrát jsem ho na to upozornil, ať toho nechá, že dostane ban. Asi za 10 sekund znovu, no co já se s ním budu do nekonečna srát? No jsem z JB a tak vím, že nějakej mute nepomůže...Dáte mu mute a až odejdu udělá to znova. UB ti dát nemůžu, hold jsem jedináček takže nvm jaké to je mít takového bráchu, ale musíš si ho hlídat asi víc. Podle toho co dělal do mikrofonu je to malé trochu retardované dítě, zkus mu to vysvětlit a řekni mu ať to už nedělá, že z toho máš pak problémy. Je mi líto ale takováto věc prostě není prokazatelná a navíc to máš jen na krátko.

Lock pls

Montty non skill
02-01-13, 18:07
Vyřešeno, ban už vypršel. Lock