PDA

Zobrazit normální verzi : /hp a cl_FlushEntityPacket ?



Piner
28-12-12, 23:52
Tak jsem tu znova.
Tentokrát občas blbne /hp, napíše mi to, že " nebyl jsi zabit ". Přitom dostanu díru hned na začátku kola.

A teď se mi docela často stává, že se mi lagne csko a vyjede mi nahoře : WARNING :Cl_FlushEntityPacket - screen (http://leteckaposta.cz/173683027)

Nevíte někdo prosím, co s tím ?
Zatím díky.

Lynviy
28-12-12, 23:58
Tak jsem tu znova.
Tentokrát občas blbne /hp, napíše mi to, že " nebyl jsi zabit ". Přitom dostanu díru hned na začátku kola.

A teď se mi docela často stává, že se mi lagne csko a vyjede mi nahoře : WARNING :Cl_FlushEntityPacket - screen (http://leteckaposta.cz/173683027)

Nevíte někdo prosím, co s tím ?
Zatím díky.

To /hp se děje na Megapubu? Pokud jo, děje se to tam hodně dlouho.

cl_flushentitypacket - Špatné spojení se serverem - ztrácejí datové pakety - příčina: slabý net, stahování

Piner
29-12-12, 00:13
To /hp se děje na Megapubu? Pokud jo, děje se to tam hodně dlouho.

cl_flushentitypacket - Špatné spojení se serverem - ztrácejí datové pakety - příčina: slabý net, stahování

Nevím, zaznamenal jsem to na d2only, na pub jsem taky zašel ale už přesně nevím.
Jo díky, ale tak slabý net nemám, aspoň myslím a nic jsem nestahoval. Udělám speedtest a postnu ti to třeba do PMky, či nevíš co s tím.

Btw ještě jsem se chtěl zeptat : Kotle, nechceš přidat teda nějak příkaz, který ti zobrazí, kdo tě hitnul a za kolik dmg ?

Kazki
29-12-12, 12:20
to kto ta hitol a kolko ti dal dmg v hre je, ked ta zabiju tak sa ti objavi na obrazovke modrym napisane koho si hitol, kolko krat si ho hitol, prestnost, cim a kolko dmg si mu vzal, vedla toho oranzova tabulka a tam kto ta hitol, kolko krat ta hitol, prestnost, cim a kolko dmg ti dal

Piner
29-12-12, 20:17
Ano, ale občas se stane nějaký bug a už si to nepřečteš.

EDIT : Měl jsem kvůli tomu trauma, nechytil jsem kvůli tomu už asi 3 nebo 4 haxory. Začne mě děrovat přes zeď do hlavy a pak tam přiletí héčko.

Sttomper
30-12-12, 15:33
: WARNING :Cl_FlushEntityPacket Tohle se mi taky často stává, nebo se to hodně laguje.

Piner
31-12-12, 14:39
Teď to nefunguje vůbec, na meganu když napíšu /me tak mi to napíše : * a když /hp tak : Nebyl jsi zabit..