PDA

Zobrazit normální verzi : Zase post Nováčka!



koNan
29-12-12, 16:30
Zmizelo mi kolem 200 postů (jenom to číslo jinak to co sem někde napsal zůstalo) a mám (opět) level Nováček...pokud je to za nějaký přestupek nebo porušení pravidel tak chci důvod...prostě mi to někdo vymazal a nejde mi do hlavy proč
//pokud je to chyba nebo něco tak mi to nevadí, nejde mi o počet příspěvků ale je to divné ;)

The Frisco
29-12-12, 16:38
Tak to je potom super že si myslíte tohle...o nějaký rank nebo co to je mi vůbec nejde!..dej mi příklad takového "useless" postu, člověk se tu snaží s něčím pomoct a nakonec to dopadne tak že ho obviní z post huntu a smažou mu skoro všecky posty

Tak proč ti to tak vadí?

koNan
29-12-12, 16:46
Tak proč ti to tak vadí?
Protože sem ještě u nikoho neviděl že by se tohle stalo (že by mu vymazaly posty)....v noci na chat Kotel napsal: "konan - 200 postu" a pak kdosi psal CG konan atd... ale příjde mi to na hlavu padlé :D...posty nehuntim, nemám to zapotřebí...

Bezdak
29-12-12, 16:50
Sám rozhodně nejsi. Myslim že uživateli Mars to smázl na 0.

koNan
29-12-12, 16:56
To je forum jak podme je*at když člověku mažou posty za to že se snaží pomáhat ostatním, nevím co si o tom mám myslet..počkám na vyjádření Kotla a už tu radši nic psat nebudu abyste si nemysleli že huntim posty :P

The Frisco
29-12-12, 17:08
Si tam přilep papírek s 1000 posty, ať máš ten lepší pocit.. nechápu co ti vadí.

Kotel
29-12-12, 17:18
Mazu 200 postu kazdemu, co hodi do chatu sracku s krikem na maximalni hlasitost.

koNan
29-12-12, 17:26
:D omg
//Tvůj problém že máš sluchátka na max hlasitost ;)..jo jinak nevím že by bylo v pravidlech to že se nesmí do chatu dávat lekačky :D

Bezdak
29-12-12, 17:48
Já zas nevim to tom, že by bylo v pravidlech že ti nesmí měnit počet postů.

koNan
29-12-12, 17:54
Já zas nevim to tom, že by bylo v pravidlech že ti nesmí měnit počet postů.
Aspoň mohlo být nějaké napomenutí že se to nesmí...myslíš že kdybych o tom věděl tak to tam dám? bože radši lock toto nemá cenu..