PDA

Zobrazit normální verzi : Sluchátka..



Fanatic.
29-12-12, 23:21
Čaute. Sháním nový fakt dobrý sluchátka za slušnou cenu.

Jestli máte nějaké typy tak posílejte odkazy :)
Díky. :)

Charon35
29-12-12, 23:31
http://csko.cz/forum/showthread.php?6616-Sl%FAchatka
http://csko.cz/forum/showthread.php?10891-Sluch%E1tka
+ ďalšie vlákna. Hľadaj.

Acid
30-12-12, 17:11
Kup si beaty ;-D

Amazing-Zajic
30-12-12, 17:44
Fatal1ty, mám je 3 měsíce a žádný problém, určitě doporučí více lidí :)

caHor
30-12-12, 18:32
Potreboval by som poradiť..
Často sa mi stáva, že ostávam sám proti 2, 3 hráčom na classicu alebo na COD:MW.. Keď walkujem a počúvam,
zapučúvam sa a počujem dupotanie na pravom uchu.. Namierim na pravú stranu a on ma zabije od zadu..
Čiže počujem opačne ako normálne.. Keď niekto ide zo zadu, tak si myslím, že ide spredu.
Neviete v čom je problém?

Giussepe
31-12-12, 14:45
nemáš sluchatka na hlavě opačně?

Lynviy
31-12-12, 16:42
nemáš sluchatka na hlavě opačně?

Já mám sluchátka na USB s vlastní zvukovkou, a někdy se mi to bugne jenom v CSku, že to slyším opačně.

caHor
31-12-12, 16:47
nemáš sluchatka na hlavě opačně?
A čo ja som? :D
Mám sluchátka na klapky, a keby som ich mal naopak, ani si ich na uši nenasadím...

Kunder
31-12-12, 19:27
Já mám bez drátovky, na radiové spojení.. vychoda je jen v tom, že když jsem pryč od počítače tak mohu jít v klidu ven na cigárko a stejně slyším co se na Jailbreaku děje.. Takže je to vlastně k hovnu, ale alespon se mi ten gábel nemůsí nějak motat kolem jiných gabelu :)

Jinak jestli bys takové sluchátka scháněl, tak ti mohu doporučit od značky Philips :) stojí jen přes 2000, ale seženeš i za nižší cenu.

Burton
01-01-13, 12:48
vyzerajú fajnovo tie slúchatká :) ako je to prosím ťa so zvukom a mikrofónom? všetko OK? :)

Charon35
03-01-13, 17:13
Potreboval by som poradiť..
Často sa mi stáva, že ostávam sám proti 2, 3 hráčom na classicu alebo na COD:MW.. Keď walkujem a počúvam,
zapučúvam sa a počujem dupotanie na pravom uchu.. Namierim na pravú stranu a on ma zabije od zadu..
Čiže počujem opačne ako normálne.. Keď niekto ide zo zadu, tak si myslím, že ide spredu.
Neviete v čom je problém?
Nastavenie vo windowse? ...maybe?

Beaty sú imidžové sr*čky ako všetky iP... veci :D (teraz ma určite ukameňujú)