PDA

Zobrazit normální verzi : Prosím o unban: ~EriceQ~[V.I.P]__Ostatné v správe.



~EriceQ~[V.I.P]
30-12-12, 12:22
Dôvod: [nádavanie do rodiny]
Stalo sa to tak: že som si lietal z hookom potom som pristál: a začalo sa to bol som na spawne a on ma začal dávat cez stenu: (demo nemám :( ) tak som mu napísal: ty ko*ot vypni WH. On odpísal: "nemám nič ty decko" ja mu na to: "Niesom decko ale vidím že máš WH tak to vypni" on napísal "ty soplavý ko*ot nič nemám chod plakat maminke" a potom to prišlo napísal som že jeho otec je "cigán" a matka "prostitútka" ...
Ospravedlnujem sa za to :( kebyže dostanem unban ospravedlním sa mu osobne na counter strike-u.
Tak ešte raz prosím o unban už sa to nestane sľubujem.

Výpis z konzole:
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 51392)
[AMXBANS] Mas 1 tyden, 6 dnu, 12 hodin, 27 minut a 35 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Vulgarismus - nadvky do rodiny'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): ~EriceQ~[V.I.P]
[AMXBANS] Tvuj nick: ~EriceQ~[V.I.P]
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1182048978
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1182048978
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.98.130.196
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.98.130.196
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Nekromancer
[AMXBANS] Server: csko.cz

Montty non skill
30-12-12, 12:28
Nadávky do rodiny jsou tvrdě trestány. Pokud máš podezření na cheatování, napiš ve hře adminovi - před zprávu vlož "!" (vykřičník). Neurážej ostatní hráče, protože ten dotyčný nemusí mít zaplé, může být jen dobrý, nebo lepší než ty. Vyvarujte se vulgárností. Předejdete tak případnému banu. Tohle je tvoje chyba. Myslím, že ub nedostaneš.....

~EriceQ~[V.I.P]
30-12-12, 12:42
:-( No podozrenie mám na iného hráča a mám aj demo. Ale neviem ako ho vložit ale je len úplne krátke že najprv lieta z hookom a potom ide na spawn a tam to začína. A ten unban by som bol fakt rád keby som dostal :( ja by som sa mu ospravedlnil a už by sa to nestalo sľubujem :(.

Montty non skill
30-12-12, 12:56
Demo se dává sem http://csko.cz/forum/forumdisplay.php?11-Hl%C3%A1%C5%A1en%C3%AD-cheater%C5%AF Najdeš tam i návod, jak to tam dát. Příště používej ! ve hře, ušetříš tím práci jak sobě tak adminům, pokud je demo nedostatečné. Admin banuje přimo ve hře, nebo rovnou uzná, že je clear. Ub záleží na banujícím adminovi a taky na tom, kolik prohřešků jsi už měl.... Počkej si na něj.

~EriceQ~[V.I.P]
30-12-12, 13:02
Ešte som nemal žiadny ban. A zabudol som dodat že som VIP hráč. A hento WH bolo na surfe čiže som tam nemal admin ESP. To je len na strielacích serveroch.

Nekromancer
30-12-12, 15:34
Banoval jsem na základě hlášení. (http://csko.cz/forum/showthread.php?13052-EriceQ-V-I-P) Uznávám, že celá debata nebyla jednostranná, ale ty jsi byl zcela výrazně jadrnější.
Jak ti psal Monty, tvé řešení nebyla správné. Nejdříve hlásit, pak natočit a na fórum, a když ani to nevyjde, ignorovat/odpojit se. Není to ideální, ale ani není lepší systém.
Ban už jsi měl, ale dejme tomu, že jsi na to zapomněl.
To, že jsi VIP hráč, to na mne vůbec nezkoušej.
Urážky rodiny obecně považuji za nejhorší přestupek, čeho se tu hráči dopouští, takže ne, UB si nezasloužíš.

~EriceQ~[V.I.P]
30-12-12, 15:37
To že mám ban na to som prišiel až dnes ráno nevedel som o tom. A ja som sa neodpojil aby som ignoroval ale už bolo neskoro musel som íst spať.

~EriceQ~[V.I.P]
30-12-12, 15:41
Ale zase ak dobre viem tak nadávky na rodinu tak by mal byt ban na týžden a nie na týžden aj 6dní.

Nekromancer
30-12-12, 16:27
Ban jsem myslel v minulosti.

A kde máš napsáno, že ban má být v tomto případě na týden? Ban udílím na takovou dobu, jaká se mi zdá adekvátní prohřešku.

Jestli ti to nestačí, tak si uvědom, že jsi urážel oba dva rodiče => 2x týden = 2 týdny.

Ponauč se z toho nebo ne, ale UB nečekej. Už zde není co více říct.

~EriceQ~[V.I.P]
30-12-12, 21:48
Aha, takže takto si zarábate :-) to by som aj ja zvládol. Zabanujete hráčov ktorý si kúpia VIP. (Kúpia si ho ale zabanujete ho) ale prachy samozrejme máte. (nič v zlom ale toto je tažká káva)

Bezdak
30-12-12, 21:53
To že máš VIP neznamená že pro tebe pravidla neplatí. Až budeš doržovat velice prosté pravidla, tak nebudeš dostávat bany a nepřijdeš o VIP. Nevim co se ti na tomhle systému nezdá.
V tomto případě je ban daný právem a na unban bych to neviděl.

~EriceQ~[V.I.P]
30-12-12, 21:55
Podľa mna nedávate unban nikomu. Takže toto forum je tu úplne zbytočne.

Nekromancer
30-12-12, 22:06
To je špatný pohled na věc. Prostě jen dáváme bany právem. Ale není pravda, že žádné UB se nedávají. Jen obvykle pro to není důvod.

Bezdak
30-12-12, 22:07
Dáváme unban těm co dostali ban neprávem. Ty si se tu sám přiznal co si psal za ohavnosti, takže je ban právem.

~EriceQ~[V.I.P]
30-12-12, 22:09
Hej priznal ale tým že som sa priznal by sa mohol ten ban aspoň skrátit na kratšiu dobu.

Montty non skill
30-12-12, 22:12
heh, žádá o ub a ještě tu bude buzerovat adminy. To je na metál.... btw: ub dostane ten co si ho zaslouží. Před chvíli jsem třeba snížil a o dost ban hráči co neměl jediný přestupek, vyjadřoval se nad míru slušně a nikdy neměl žádný konflikt. Ve tvém případě zvažuju, jestli ta žádost nebyla zbytečná....
1. Porušil jsi pravidla???? Porušil!!
2. Podal jsi žádost? Podal.
3. Je na adminovi, který tam byl, jestli je vhodné, aby ti trest snížil, či nikoliv.

~EriceQ~[V.I.P]
30-12-12, 23:30
Mohol by si sa vyjadrit k novej téme čo som dal? "aimbot" ... CHCEM ODTIAL DEMO!!! INAK JE TEN BAN BEZ DOKAZOV!