PDA

Zobrazit normální verzi : teamspeak



karl0b
31-12-12, 00:05
Rád bych požádal o unban pro developra toNíka, myslím si, že 5 dní za to, že přebýváme v nezaheslované roomce, je nepřiměřený, nikoho tím neprovokoval ani neurážel.

http://i48.tinypic.com/984rxg.png

kofi
31-12-12, 00:27
Rozhodně to nemáš za přebývání v roomce, otravovali ste jak mě, tak i lidi co tu byli se mnou. Ban ti zůstane když se neumíš chovat. Je to už po druhý, minule sem to řešil kickem, teď už banem. Nevim co ste čekali.

R3S
31-12-12, 00:32
Napojili se 4 developeři do Krispovo roomky dostal jsem poke od developer ferda, potom další poke s linkem nějaký cikánky a potom mi napsal že jsem cikánská píča skurvená , dal jsem mu 5 dní . potom začali další z těch 4 ech pokovat ostatní z našeho channelu a kofi jim prostě nasázel bany. bylo tam u toho 5 lidí takže se lze kohokoli z nich zeptat(ačko, riddler,já , jamie , kofi a sur tugal). choděj od room do room a akorát otravujou lidi co hrajou.

karl0b
31-12-12, 00:44
developr marcel si nikoho z vás nevšímal, to samý developr toNík, chci teda unban pro toNíka, já to nějak přežiju, problém je v tom, že maj všichni podobný nicky

R3S
31-12-12, 00:45
zbytečně trollíte a otravujete a pak brečíte

karl0b
31-12-12, 00:51
problém je ten, že my dva jsme se opět banem svezli s těma, co dělali zle, nejsme jejich dozor, abychom měli všechny jejich činy a akce na očích a korigovali je, tohle dělaj za zády a já chci očistit naše jména

R3S
31-12-12, 02:15
OK Kofi mu dal unban, těm ostatním zůstává