PDA

Zobrazit normální verzi : ???



Buro
01-01-13, 17:36
prosím dajte mi UNBAN lebo sa doma zbláznim,ja za to nemôžem nie som cheater mám len rovnakú IP
a ešte ten ban je aj do neviem kedy sú prázdniny tak pls ... chcem si ešte zahrať :)


krovak se pripojil
Couldn't open file overviews/awp_gowenna.txt. Using default values for overiew mode.
Couldn't open file overviews/awp_gowenna.txt. Using default values for overiew mode.
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 51743)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): *KILLER*-_NANI_-
[AMXBANS] Tvuj nick: krovak
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): STEAM_0:0:76682314
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:2011939605
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 87.244.229.42
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 87.244.229.42
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Araman, Nekromancer Shadowdance
[AMXBANS] Server: csko.cz | GunGame (gg_playground3)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte...

Nekromancer
01-01-13, 20:15
Jestli nevíš do kdy, tak stačí napočítat do nekonečna a pak bude zrušený.

Jinak ano, máš pravdu ve sdílení IP. UB nedám, nechci, aby se cheater vrátil na server. To je nevýhoda craclé verze.

Pokud chceš hrát na našich serverech, kup si originální hru.

Buro
02-01-13, 15:17
kks to fakt nedostanem ten UN ban ? podal mna ten cheater už dávno aj tak CS hrá cez steam alebo niako inak... a ja ako ktk za neho trpím... tak pekne ďakujem za odpoveď vidím že normálnych adminou je fakt málo sláva jolo humán to je admin ako sa patrí ...

R3S
02-01-13, 15:23
to je jako kdybys šel reklamovat kradené auto , prostě to je nevýhoda cracklé verze. pokud tomu chceš předejít kup si originální hru (ted na vánoce byla za 4 eura) a máš navždy klid

Nekromancer
02-01-13, 15:30
A asi na STEAM nepřešel, toho jsem totiž banoval včera.

Buro
02-01-13, 16:11
takže keď si kúpim hru dajme tomu v tescu tak mi to už potom pôjde normálne ? a keď dostanem BAN tak už len JA a nitko iný ? nie ako terza dostane niekto ban a ja za to trpým tiež :/

Montty non skill
02-01-13, 16:26
Ano přesně tak. Jenže pokud dostaneš ban i na steam, už si z tvé IP nezahraješ na kotelně ani s novou originální hrou.