PDA

Zobrazit normální verzi : Co se zmeni kdy koupim origosku?



matkins
01-01-13, 21:13
Dobry den,chtel bych jse zeptat kdyz mam perma ban za WH a koupim si originalny CS 1.6 na Steam tak co se zmeni? Jestli nic tak to nema cenu to kupovat za 4,99 Eur.

ZEUS
01-01-13, 21:28
Budeš moct hrát na serverech. Ban na NS se nevztahuje na steam

:moqq
02-01-13, 11:10
Jelikoz jsi cheatoval ty a nejde o sdilenou ip nebo id, tak ti hrozi ban za obchazeni banu.

BiA Fz
02-01-13, 13:30
Pokud si hrál až doposud counter strike pouze na nonsteamu a teď si pořídíš první csko na steamu, můžeš hrát a starý ban na nonsteam nevadí. Ve všech jiných případech by to bylo obcházení banu.

ZombieBot
02-01-13, 17:34
Jelikoz jsi cheatoval ty a nejde o sdilenou ip nebo id, tak ti hrozi ban za obchazeni banu.

Píšeš blbosti. Obcházení by to bylo pouze, kdyby už někdy zapnul na steamu.

:moqq
02-01-13, 17:39
Píšeš blbosti. Obcházení by to bylo pouze, kdyby už někdy zapnul na steamu.

Radit lidem, kteri maji ban z duvodu sdilene IP/valveID, aby si koupili steam, je ok. U cloveka, kterej jasne rekne, ze cheatoval, s tim mam moralni problem. To tu rovnou muzem zacit davat druhy sance. To je jako bych si nainstaloval nonsteam na cheatovani a niceho se nebal, protoze vzdycky muzu prepnout na steam a jsem nepostizitelnej. Tohle neni ok.

Slunicko
02-01-13, 19:45
Neni to obchazeni banu jak psali z non steamu se ban na steam nevztahuje, moqqu kdyz budes cheatovat na ns v dobe kdy uz mas steam zakoupeny to je obchazeni banu kdyz si ho koupis az pak tak se to jeste bere..

Acid
02-01-13, 21:28
Hoši, teď jsem dost zmatenej, hh.
Může sem někdo napsat finální verzi, co je ‘‘Obcházení banu‘‘?

Nekromancer
02-01-13, 21:42
Podle zdejších tradic jakékoliv zapnutí hry v době aktivního banu. Platí jedna výjimka, a to, pokud si Steam CS zakoupíš až po/jako reakci na ban na NS.

3necky
02-01-13, 23:13
Což třeba moqq i já (a určitě se jich najde víc) nedokážeme pochopit. Promiňte ale každý se zdravým rozumem musí cítit, že tento systém je postavený hodně na hlavu.

Milk
03-01-13, 07:23
Když dostane ban na NS a přitom máš i originální hru, tak by se měl zabanovat i steam.

Když dostane ban na NS a a nemáš originální hru, tak když si ji potom koupí, tak dostává druhou šanci (hry si bude víc cenit, když si ji koupil).

Když dostane ban na origo cs, tak už další šance není možná, tudíž se další origo považuje jako obcházení banu.

Snad jsem to správně napsal, ať to pochopíte.

koNan
03-01-13, 08:03
Když dostane ban na NS a a nemáš originální hru, tak když si ji potom koupí, tak dostává druhou šanci (hry si bude víc cenit, když si ji koupil).
asi tak...lock nema cenu to dal rozebirat