PDA

Zobrazit normální verzi : ahojky =) - Kotel



pegy
02-01-13, 13:22
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 48568)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'wallhack, no flash'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Peguska�=)
[AMXBANS] Tvuj nick: Pegy=)
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:995423
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:995423
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 193.110.186.118
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 193.110.186.118
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Kotel
[AMXBANS] Server: Kotelna - Mega pub | csko.cz
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Setkani v cervenci killed R[o]X[o]R!<*-*>wtF?(FoR FuN) with ak47
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!. Ahojky =D Prečo som dostala neprávom ban? =) Vôbec nechápem aký na to máte dôvod =D Zaujímavé že na panoramixe hrám už roky a nikto nič =DD

Slunicko
02-01-13, 13:24
Ahoj, neřešilo se to tu pár týdnu nazpět?

Nebo ta rozrostlá sekce byla v hlášení cheaterů teď nvm?

Jo FlashK to bude ono

Flash
02-01-13, 13:32
Si zabudla alebo čo?
http://csko.cz/forum/showthread.php?12105-Mega-Pub&p=139613#post139613 napsala si tam dva posty a pak nezajem... zadny obhajeni, nic, jakoze nejakej panoramix me fakt nezajima, to tu umi napsat kazdej smoula

R3S
02-01-13, 15:21
myslím že vše i s důvodem i časováním dema je v tom topicu , nevím jestli se někdo má chut tím zabývat

Nekromancer
02-01-13, 15:29
Klidně to uzavřete.

I-Mouse
02-01-13, 19:41
A ja som sa už tešil, že tu napíše nejaký story o tom, prečo zapla a že ak bude unban tak nam ukaze hore bez. =))))))))))))))))))
e/ možno bola v zimnom spanku tak preto si ban nevšimla =))))))))))))))

pegy
02-01-13, 20:15
Neviem čo vám mám napísať všetko bolo počuť =D Alebo to bola náhoda úplná, Ja vždy hrám so sluchátkami =) Hrala som len podľa zvukov veď nikto si na mna nesťažoval okrem na vašom servery =D Príde mi to smiešne čo si mám obhajovať =) Video som už cez CS pustila a hrala by som tak znovu =) Mne sa občas podaria také strely =DD S kamarátom sa smejeme že som dostala ban =D pričom ja som vam koľko ľudí našla čo strielali cez steny =D=D. Naozaj vás nechápem =D ešte som si práva podávala pozrite na to niekto =D Kto sa tomu aspoň trochu rozumie =D veď to nehrám prvý raz

pegy
02-01-13, 20:15
Imouse a sprosté komentáre si nechaj pre seba =D

Slunicko
02-01-13, 20:55
Buď tu pište k tématu nebo chodte do riťi, je pravda že s pegou na panoramixe hraju/hrál jsem a hraje furt stejně i tam, nevidím důvod proč by zapínala ale to nevím prakticky u nikoho

ale teď jsem koukal na demo, spousta a spousta věcí tam šlo slyšet ale zvukem jít na jisto proti flash bangu no nvm

pegy
02-01-13, 21:01
Vtipné je to že tam mi nikto nič nepovie =D lebo je tam vyšia herná kategória tu mi rozoberú každý pohyb =DD ako keby som vedela prečo som kedy vystrelila =D

pegy
02-01-13, 21:03
Ešte že noflash =D ak by ste stlačili tabuľku tak aj vy cez ten flash vidíte =D

Slunicko
02-01-13, 21:06
neříkam že no flash říkam tím že úplně všechno co tam je mi nepřijde čistý ale jak říkam šlo tam toho spousta slyšet ale když i Kotel se pidal k tomu názoru že máš wh moc velký šance si nedělej

pegy
02-01-13, 21:12
Vôbec nerozumiem =D Vy jakože niekedy takúto ako to kamarát nazýva haluz nestrelíte? =D Som mala asi šťastný deň a nechápem načo by som používala nejake cheaty ked neviem ani ako sa to ovláda =D veď to nehrávam chviľu =) Vidím kvalitu adminov teda =D inde sa takýto omyl nikdy nestal =D

Slunicko
02-01-13, 21:43
To víš mi tu jsme úplní ignoranti a nikdo z nás cheaty nepozná, naučíš nás to? Tušim nikdo na demo neřekl že je čistá a vyjádřilo se tam asi 20 adminů takže se to tu nemusí řešit verdikt bude stejnej

Kotel
03-01-13, 10:08
Demo jsem neresil, admini i hraci napsali, ze ma wh, tak jsem dal ban.

I-Mouse
03-01-13, 11:12
Mozno sa sfailim, ale ja na tom deme nic na wh nevidim. Nevravim, ze nema, ale toto demo by mi na ban nestacilo.

Slunicko
03-01-13, 11:48
já to říkal taky že to jde všechno slyšet ale ty flashe, pak 1:01 tušim a 7:00 nechápu a zkoušel jsem tvou taktiku při flashi zmáčknout tabulku ale mě os. to nepomohl třeba máš jiné nastavení

I-Mouse
03-01-13, 12:18
Prve cas bol default, tiez nekedy skocim za krabicu etc.
4:06 default, ako keby vy ste si necupli ked ste isli na long, cupla a strelala az ked ho uvidela
4:20 na tomto nic nevidim...
4:59 zacala strelat az ked uz bolo neco vidno, pri 1/4 to vidno.
5:30 dost mozne ze spoluhrac zomrel na longu tak tam sla..
Last 2 casy boli cudne, ale mozno spoluhrac napisal ze su na schodoch tak skusala.

Slunicko
03-01-13, 12:53
Hlavně mi hlava nebere proč by zapla na steamu kde má 6ti místné SID to by neriskoval asi nikdo..nemůžete na to kouknout ještě někdo? Já od. jí znam bezmála něco přes rok a půl a nikde žádnej problém neměla aspoň na to koukněte a zkuste to prodiskutovat znovu

R3S
03-01-13, 14:37
Já psal clear na demo jsem koukal už minule

Slunicko
03-01-13, 15:31
Kotle až tu budeš a budeš mít čas mrkni na to prosimtě i ty, v té minulé žádosti se přiklonili 4 admin(hráči) k tomu že wh má a zhruba stejná druhá polovina říkala že wh nemá a já se přikláním k názoru že wh nemá prostě štěstí v neštěstí a to že třeba na tom panoramixu hraje hodně dobře je pravda a to je to only steam server a tam by si jí nikdo ani nedovolil spectovat protože jí tam všichni věří prostě patří mezi lepší hráče a nevím jak je to s vincem, vím že s ním měla problém už před tímhle konfliktem ale že vince napíše že je zapnutá a hned všichni jak ocasové jdou v jeho stopách a jsou i kvůli němu bez vlastního názoru myslím si že pár lidí co napsalo že wh má ani demo nevidělo prostě viděli vince jak psa že má a hned psali tky, neříkam že wh neměla ale tohle demo neni prokazující ani to druhé co tam někdo házel z admin fora a tam i paradoxx píše že je čistá

Flash
03-01-13, 15:45
Jestli na 4:20 nic nevidis, tak se k tomu radsi dal nevyjadruj, dik. Jinak 4:20 + prvni, treti a 2 posledni casy me osobne stacej... u prvniho skocila naprosto nelogicky za bednu, bez wh sem proste toho hrace ze schodu nevidel ani neslysel ale ona presne vedela, ze za ni skace do kat, u tretiho si ten cross posoupla divne ke stene a posledni dva casy na schodech sou imo wh faily. Ten 6:56 proste nebyl videt ani na 640, ani 800, ani 1024 s ns modelama ale s WH to vypadalo, ze je pres tu rimsu videt hlava, nebyla a 7:02 dala predstrel do prazdna, protoze to Tcko se zastavilo nez vystrelila ale ona uz mu ji poslala do behu.

Neobhajila si ani jeden cas, porad se tu jen ohani tim, ze na panoramixu si na ni nikdo nestezuje, ze to hraje strasne dlouho, pritom na googlu ma 6 zaznamu z pubu, z toho 3 sou ohledne banu na kotelne a ze se na tom smejou s kamaradem, to je celkem joke. Predtim na to mela dost casu, nevyjadrila se, jen nam vecpala to, co nam cpe ted... jak uz tam nekdo napsal, clovek si aspon z hruba pamatuje na co a proc v dany chvili reagoval, ona nevysvetlila nic ani kdyz si kouknula demo, jen rekla, ze "takhle proste hraje" a podle me tahle jeji hra neni cista a pomaha si externim softem.

pegy
03-01-13, 16:17
FlashK =D Ty asi nič iné nerobíš len sleduješ každého krok čo krok =D Ale detektív by z teba dobrý nebol =D by si aj dážďovku upodozrieval =D. Čas 4.20 je možné, že tam je plantnuté a niekto tam asi bude =D tak som tam začala strieľať, neviem čo mi práve bežalo hlavou veď si daj sluchátka =) 6.56 som dierovala keby náhodou tade niekto chodil ako som mala vediet že tam niekto je? Bolo to dosť možné ale keby som asi mala WH tak by som ho tam zastrelila nemyslíš? =) Si veľmi zaujatý a pozeráš to cez nejaké programy pričom ja naozaj nič nemám. =) Ja naozaj neviem čo by som si mala obhajovať keď tie časy su úplne hlúpe. Za to že ty pozeráš demo cez WH neznamená že som s tým hrala aj ja =D naozaj je mi to smiešne stále ma tu obviňujete z toho čo som ani nespravila =D Hrávala som tam aj keď tam bolo veľa adminov a nikto nič =D zrazu ma vyčasuje niekto komu som trafila náhodou cez stenu a mám neprávom ban. =) Chcela by som keby sa na to pozrel admin Kotel ktorý mi dal ban =) Ja neviem čo je na tom divné máte všetky HLVT zo serverov a vyčasujete mi tu takéto smiešne demo =D Ja naozaj nič nemám a to sa mi na tom videu ani nejako nedarilo =D To dávate každému ban len za to že dieruje cez steny? Jediné čo ma mrzí že je to bratov steam ktorý mi venoval a že mám uplne nezmyselný a neslúžený ban =) Sa pozrite ako normálne hrávam inde a tam som priemerná hráčka =)

Slunicko
03-01-13, 16:28
Flashi ja rikam jen svuj nazor, ty si zkusenejsi to chapu ale nemusis hned kvuli tomu bejt neprijemnej, ale hlavne tu vsichni piste jak ma wh i u toho minuleho threadu kdyz jste si tak jisty ze mela wh tak proc jste vsichni do jednoho byli posrany az za usima kdyz melo dojit na ban? Nakonec jste to nechali na Kotla protoze ten kdyby se spletl z toho problem mit nebude ale hlavne ze jste si na 100 pro jisty no..nake casy tam objasnila ja nevim co to je za situace jsem na mobilu ale za tim ze je cista si stojim, vy nikdy neproderujete nekoho? Vy nikdy nedate kill aniz by ste vedeli jak?
se koukni na hltv kde hraju ja mam tam tolik predstrelu ze bys to nespocital a muze to byt tim ze ty hrace na serverech kde hraju znam, vim kudy chodi a jak dlouho chodi muze to byt i nacasovane, ja ji nechci krejt ale nechci aby mela ban bez duvodu, jestli cheaty mela tak tohle je ale nedostacujici, okrem toho hrala tu asi 3/4 roku na pubu byla 2. hrala s adminy kazdy den i s nekolika najednou a rank i tak mela dobry a hralaa tu velice dobre, proc by zapinala? Pote co se resi ban vsichni pisou, ja to vedel, me se uz dlouho nezdala ale za tech 10 mesicu ji nikdo ban nedal ale hlavne ze to vsichni vedeli

DarkAspecT
03-01-13, 16:29
Na demu se nás shodlo víc, s tím, že všichni od začátku co si zde hrála věděli, že zaplá jsi. Bylo málo důkazů, ale konečně se našlo demo, kde si byla zaplá. Demo si pamatuju, navíc ten noflash na longu, fakt pěkný. Vymlouváš se na panoramix, tak proč tu chceš unban? Ty tvoje smajlíky si strč do prdele. Ty si absolutní nána, jak říkal Vince a ještě si tu dovolíš chodit pro unban. Statečné, avšak trapné. Rád jsem tě poznal =) =D Ahoooj =D
By the way: Slunce, nechci tě tu urazit, ale na megapub nechodíš tak často, abys věděl jak hraje. Setkával jsem se tam za dob svého ještě aktivního hraní skoro každou chvílí. A není normální co dává. Navíc jak si tu hrála, že jí bratr naprogramoval config s tím, že ani neví co tam ty věci znamenaj, když měla ukázat config jak jí někdo vyzval, tak nic.

Slunicko
03-01-13, 16:38
Jak rikam hraju s ni na panoramixu a parkrat do tejdne jsme se s ni potkali i na pubu tak nerikej ze jsem tam nechodil, myslim si ze za ty cca 2 roky co se s ni znam tak vim jak hraje a nemusiis ji nadavat presne jak jsem rekl, vince rekl ze je nana kdyby vince rekl ze Kotel hraje na serveru s wh tak je to pravda..proti vincovi nic nemam ale vy za nim dete jak vocasove to neni mozny, a presne jak jsem editoval ty si vedel ze ma wh uz od zacatku co tu hraje a pak jak si dostal prava, proc si ji nezabanoval?
a co ze neumi nastavit cfg tvle? Ja hraju csko cca 6 let a doted poradne nevim co znamena polovina blbosti v mym cfg..navic kdyz je to holka, jeji bracha ji to takhle dal tak se s tim takhle naucila hrat co je na tom divnyho?

Flash
03-01-13, 16:41
Čas 4.20 je možné, že tam je plantnuté a niekto tam asi bude =D tak som tam začala strieľať, neviem čo mi práve bežalo hlavou veď si daj sluchátka =)
Jasny no... skoda, ze mluvim uplne o necem jinym.


Na demo sem koukal nejdriv bez WH a casy, co se mi nezdali, sem pak kouknul s wallhackem, rozhodne nejsem proti nikomu zaujatej, ani sem nevedel, kdo vlastne ses, kdyz sem na to demo koukal, protoze sem v ty dobe nehral a tebe sem nikdy na serveru nepotkal, takze si napsala nesmysl. Je skoda, ze sem sypaj!, co te nahlasil, uz asi nechodi. Psal tam neco, ze ma i hltvcka, na kterych te vycasoval, jenze ty si prijdes nahodou pro unban az po mesici a pul, takze asi nic.

Ja proste neverim, ze ty casy n tomhle ie demu sou nahoda a stojim si za tim, ze si byla zapnuta. Neumis si nastavit config, nikdy si nehrala nic jinyho nez pub, dokonce sem z tvych postu pochopil, ze si neumela ani pustit demo a budes mi tvrdit, ze ses tak strasne dobra a slysis i to, co slyset neni? Me tohle proste na ban staci, na nahody verim ale tvoje hra postrada logiku a hrajes to az moc na jistotu, za sebe bych ti unban nedal. Nevim, jak ostatni, jestli zmenili oproti tomu hlaseni nazor, ze se tu nikdo nevyjadruje, kazdopadne ja si furt stojim tim, co sem rek predtim, tim to pro me konci, je rada na ostatnich.

pegy
03-01-13, 16:42
DarkAspect aha =D Ja sa na žiadny panoramix nevyhováram len som povedala že je tam vyšia úroveň =) Ja som tam úplne priemerná a čo tam iný davajú tu by ste ich zabanovali hneď =D Unban chcem pretože ma štve že je daný neprávom a nechcem aby si po vygoglení mojho steamid všetci pomyslely že mám cheaty =) Keby si aspoň trošku rozmýšľal a nebol voči mne zaujatý že som ťa stále zabíjala nepísal by si tu takéto hlúposti =) Chováš sa ako malé dieťa ja som ťa neurazila tak ma tu neurážaj ty =D Za to že sa strkáš Vencovi do zadku a nemáš vlastní názor za to ti ja nemôžem =)) Budem si stáť za tým že som naozaj nič nemala lebo je to celé smiešne =D Bola som tretia v ranku veď rozmýšľaj =D Pozrite sa niekto nezaujatý na to demo =))

DarkAspecT
03-01-13, 16:47
Slunce to je její taktika, dobrá dejme tomu znáš jí. Tahle pipka chodila na pub a vždy když přišla ozvalo se mohutné ,, Ahoj peguško :P". Úchyláci, kteří si myslí, že si přes cs najdou holku. Takhle si ona získala fanoušky, takže si nikdo nemyslel, že by mohla bejt zaplá. Ti ostatní z nás, kteří nejsou na nějaký psaní v cs ale pro hraní, si o ní udělali obrázek. Vince moc dobře věděl co je to za blbku a že je zaplá. A narovinu řeknu, že jsem si myslel i já, že je zaplá už od začátku. Pak přišel sypaj! který vše doložil. S vincem souhlasím, nemusím mu lízt do prdele. Ne vždy sem s jeho názorem a vadí mi jeho chování, ale v tomhle případě měl pravdu. Navíc, proč došla pro unban až teď? Asi ze stejnýho důvodu, proč píše smajlíka za každým slovem. Já si z ní na prdel nesednu i kdyby dostala unban, tak jí stále budu považovat za haxora a nezajmaj mě okolnosti. Časy tady se rozumně vysvětlili, flash to tu vyčasoval s čímž já souhlasím. To na ty schody bylo jasné a na sluchátka to neuhraješ, ikdyby si měla sluchátka ze zlata.

Slunicko
03-01-13, 16:51
Protoze je na vejsce a ma zkouskove obdobi, kdykoliv se ji zeptam jestli jde hrat napise ze nemuze ze se uci uz po dobu cca dvou mesicu proto az ted ale to uz tu psala asi po 8356

A opravdu nejsem uchylak co si mysli ze po cs najde svoji holku, ale zase reknu narovinu ze ji beru jako internetovou kamaradku ale hlavne nepis ze proto se ji zastavam, kdybych vedel ze ma wh tak k tomu nenapisu ani slovo..takovych uz bylo.

DarkAspecT
03-01-13, 16:56
Já zase pokud bych neviděl demo a vyjádření zkušenějších adminů s tím že má wh, tak bych taky neřekl ani slovo. Tady řekne, že si ,,asi myslela", že je někdo na plantu tak zkusila díru. To jí nežeru ani za mák, já si zapnu WH zkusim díru z schodů na long a taky řeknu, že sem si myslel že tam někdo je. V nějakým threadu to tady bylo psaný, že ti co dostali unban za wh, tak si pamatovali ty akce a rozumně je vysvětlili. Tady frajerka se ohání na panoramix, jako ostatně všichni steam skilleři.

human
03-01-13, 17:07
Pre Boha uz. Zacni sa uz nejak rozumne obhajovat a argumentovat. Na kecy typu "ja a panoramix a stastie a ty nevies =-* mucQ" atd. ti kazdy serie. Ziadas tu o UB, tak sa tak chovaj.

E: Vyznac mi cast, ktorou ju podla teba urazam a nadavam jej.



DarkAspect aha =D Ja sa na žiadny panoramix nevyhováram len som povedala že je tam vyšia úroveň =) Ja som tam úplne priemerná a čo tam iný davajú tu by ste ich zabanovali hneď =D Unban chcem pretože ma štve že je daný neprávom a nechcem aby si po vygoglení mojho steamid všetci pomyslely že mám cheaty =) Keby si aspoň trošku rozmýšľal a nebol voči mne zaujatý že som ťa stále zabíjala nepísal by si tu takéto hlúposti =) Chováš sa ako malé dieťa ja som ťa neurazila tak ma tu neurážaj ty =D Za to že sa strkáš Vencovi do zadku a nemáš vlastní názor za to ti ja nemôžem =)) Budem si stáť za tým že som naozaj nič nemala lebo je to celé smiešne =D Bola som tretia v ranku veď rozmýšľaj =D Pozrite sa niekto nezaujatý na to demo =))

Slunicko
03-01-13, 17:26
Humane taky si uvedom ze je to holka a u tech jsou smajliky bezne, co ma psat? Cus vole chci unban jak mi ho nedas tak ti papulu rozbijem pak na casy rikat, picovina, nahoda voe aspon se k vam chova slusne ale vy ji to zrovna moc nevracite tim ze se ji tu smejete za smajly ze ji rikate jaka je krava nana a pod. potom se divte jak ty lidi zadaj o unban kdyz jim vy sami kteri mate jit prikladem takthle nadavate taky treba se uvedomit a ojlidnout se co delate vy, pritom ona je tu velmi slusna.

DarkAspecT
03-01-13, 17:30
Zuckenberg zkazil lidi, ta trubka prosedí minimálně 2 hodiny denně na fb psaním ,,Ahoj popísmenQuješ? =)" . Tohle je žádost o unban ne facebook, tak ať se dle toho chová. Takovejhle text bych čekal od 10 letýho kida. Tohle není chování holky v jejím věku. Je naprosto nepodstatné pohlaví, u všech stejnou měrou, na tohle bych se neodvolával, kdyby si odpustila ty dementní smajlíky, chovali bychom se jinak.

Slunicko
03-01-13, 17:34
Ne, smajliky je jeji vec je jedno jak pise ty pises taky smaliky, sice ne tak casto ale poouzivas ona je naucena tak ty tak a me celkem dost sere jak ji tu nadavate, takze i ja bych odcenil abyste se k ni chovali slusne, tak jak to pisete ostatnim at se chovaj slusne, ted zase k tematu kouknete se i dalsi..

tyger103
03-01-13, 17:54
Dohadujete se to o ničem.Ban byl udělen na základně velkého množství adminů,kteří byli pro ban kvůli WH.Nechápu proč tu vedete zase diskuzi na toto téma.Na to demo má každý názor(jak moc průkazný je),ale každý,kdo hrával na serverech s/proti pegy ví,že byla zapnutá.
Akorát se tu povede 10ti stránková debata a dopadne to stejně jako v minulé žádosti o unban,aspon v to doufám.

Piner
03-01-13, 18:22
4:08 - předčasný čupnutí, já ho tam neslyším ani za boha, když tam to CTčko vedle ní dupe.
Zmíněný čas 4:20 - předstřel, o tom taky nemohla bez WH vědět.
5:00 - to se mi zdá nebo je to "jen" těžkej no-flash ?
Jinak ta díra na B podle mě nic neznamená.

Koukal jsem na to bez WH, takže mě trkli jen tyhle 3 časy, avšak na ban toto stačí. Jak psal tiger, to co dávala když jsem proti ní hrál, to bych jí nevěřil ani za mega.

EDIT: Zapomněl jsem dodat, to že se tu vymlouváš na panoramix, je všem celkem u řiti. Je to jen steam server a admina tam těžko poznáš, takže se spíš podle mě bojíš tam zapnout, tady si zapla.

Charon35
03-01-13, 18:24
Toto mi už príde ako juro, alebo plant. Ja tak proste hrám, to je moj štýl. To ti akože mesiac nevadilo, že tu máš ban? Voala až teraz? Čo ti hrozil ban na paramixe za wh, tak si si to prišla vyžehliť či čo? =)))))))))))) Inak si mi úplne ukradnutá, len mi celý tvoj prístup príde úplne divný =)=)=)=)=))))))

Flash
03-01-13, 18:34
Ke 4:20 reknu jen tolik, ze je potreba si to pustit normalne a pak s wallhackem aby nedoslo k omylu... nejde tam az tak o tu diru, jako o to, co predvedla jeste v pulce longu proti hracovi, co byl na plantu.

Jinak sem si ani nevsim, ze si Slunce psal, ze se chovam arogantne, tak k tomu reknu jen tolik, ze je to jeji zadost o unban a kdyz tu 5x zopakuje to samy, postrada to logiku a je to vazne uplne zbytecny, tak je to celkem otravny, co si budem povidat. Nikdy sem ji nerek, ze je to krava nebo tak neco, to bych si nedovolil, ani nereju do jejiho stylu psani, nic takovyho, ja se k ni proste chovam tak, jak ona se chova k nam... vicemene ignorantsky, protoze po ni chceme vysvetleni, dokonce ji to i napisu a ona opakuje porad dookola to samy, jako mlejnek a este se smeje. Jde o jeji ban, ne o muj. Minule sem ji to tam vycasoval a nerekla k tomu nic, i kdyz to musela mit v pameti... co ji na to rict po mesici a pul, kdyz predtim mela sanci dost?

MARTiii
03-01-13, 21:07
0:53 kopiruje pohyb a nesmyslne strili do zdi, videt nebyl, a v tom bordelu nemohl rozeznat kroky
4:22 nesmyslnej predstrel terak uz vychazel, tak proc mu ji nenasadit
5:00 antiflash 16 bit cokoliv, videt nebyl
20:20 train, dalsi frag pres flash ale neni to 99% jako ten na dustu

DarkAspecT
03-01-13, 21:21
Je to jasné, asi.můžete lock =) =D =P

Slunicko
04-01-13, 08:05
Neni to jasne cekame na Kotlovo vyjadreni

pegy
05-01-13, 20:01
Po mesiaci žiadam lebo som bývala u babky =D Prerábajú nám celý byt a zatiaľ sme bývaly u babky =) teraz mám skúškové a stále sa učím preto nemám toľko času =D ale aj tak neviem prečo mám ban keď nič nemám =D Môžem dostať unban už? =) Ďakujééém =)

Lynviy
05-01-13, 21:18
Po mesiaci žiadam lebo som bývala u babky =D Prerábajú nám celý byt a zatiaľ sme bývaly u babky =) teraz mám skúškové a stále sa učím preto nemám toľko času =D ale aj tak neviem prečo mám ban keď nič nemám =D Môžem dostať unban už? =) Ďakujééém =)

Spíš ban na fóru než unban ve hře.

MARTiii
05-01-13, 22:16
at se na vypsany casy podiva kotel a muze rovnou lock :D

DarkAspecT
05-01-13, 22:18
Ban je málo, proplesknout ať si uvědomí jak se chovat. Ta musí všude vidět smajliky, nebo já nevím. Kotel to tu už viděl, ale nevyjádřil se. Zamítni jí ten unban, ať může roztáčet smajliky na panoramixu.

Slunicko
06-01-13, 08:05
Jzs darku prestan, poser se z nakych smajliku, jsou tu od toho at se pouzivaj, s Kotlem jsem si psal na steamu zrovna nemel cas ale urcite to vyresi.

pegy
06-01-13, 18:08
Aha =D Sprosté komentáre si nechajte pre seba =D Nie som na ne zvedavá =D tak čo môžem si už zahrať aj u vás? =(

Trey
06-01-13, 19:10
Od sypaj!

http://csko.cz/dema/upload/dir/27016-1212041626-de_train.rar 7.06 vazne priblizil som si to. Nic tam vidiet nebolo ale aj tak si zazoomuje presne 10.06 wtf? Asi si myslela ze je za druhou stenou

DarkAspecT
06-01-13, 21:28
Byl(a) jsi permanentně zasmajlována by prezident DarkAspecT. Můžeš požádat o odsmajlování na fóru, ale šance je nulová. Těšilo nás, rozhodnutí se nevztahuje na panoramix.

Trey
06-01-13, 21:51
Mas tam kus chybu, uz nie si admin

Lynviy
06-01-13, 21:51
Aha =D Sprosté komentáre si nechajte pre seba =D Nie som na ne zvedavá =D tak čo môžem si už zahrať aj u vás? =(

Seš naivní, jestli si myslíš, že dostaneš unban.

Slunicko
06-01-13, 21:58
A ty si naivni pokud si myslis ze ty o toom rozhodnes demo si ani nevidel a budes sem psat

DarkAspecT
06-01-13, 22:03
rey^^;150768']Mas tam kus chybu, uz nie si admin
Neříkej :D, editnuto

bones
07-01-13, 00:03
A ty si naivni pokud si myslis ze ty o toom rozhodnes demo si ani nevidel a budes sem psat

neviem kolko ju uz poznas, ale ona ma naozaj viditelne WH, staci si to pozriet so sluchatkami a vidno, ze niektore veci su nedatelne, navyse ked sa veduca hybe ako bot a striela predstrely na istotu..
pozri si niektore fragy spomalene a uvidis ze hra nie je cista, dokazov je tu fakt dost.. to ze to je 6 miestne SID vobec neries, daju sa kupit pomerne za lacno (http://steamids.net/index.php?main_page=index&cPath=4) a tusim aj zo smskey

obhajoba nulova, uplny nezajem, komentuje stale donemoty to iste, ignoruje otazky od adminov.. nehnevaj sa Slunicko, ale tato slecna u nas chvalabohu dohrala.. a ak jej nebude stacit, tak sa mozem kludne prihovorit na panoramixe

GJ sypajovi, ze sa odhodlal a dal si tu namahu natocit to a vycasovat konecne :)

myslim, ze sa to moze uz aj uzamknut

Trey
07-01-13, 00:55
Zase niečo od spyaja


07/01/2013 00:50 <RioT> od vtedy som jej isiel po krku ale kazdy ma vysmial. to je ta jej manipulacia. napise niekomu 4 smajliky tak uz ho ma v hrsti
07/01/2013 00:48 <RioT> on v tej dobe tiez mal wh, aj na kotelne ale uz ma permu. proste ona mu hovorila ze si musi davat vecsi pozor, ze vie co hovori, ze hra na panoramixe a ze nikto jej na to nikdy neprisiel a podobne keci.
07/01/2013 00:47 <RioT> nie je taka sprosta ako vyzera. sused, asi bude mat aj rovnaku ip ako ja, si snou pisal na steame, sedel som pri tom vtedy a krasne vsetko mu vykecala
07/01/2013 00:46 <RioT> obcas si to zapina, obcas ide na cisto. isiel som jej po krku uz dlho, vadilo ze sa hra na abolutnu tavu pritom sa iba snazi kazdym manipulovat
07/01/2013 00:45 <RioT> nemozem prispievat do toho threadu ale chcem este povedat ze ten wallhack mam potvrdeny priamo od nej
07/01/2013 00:44 <RioT> Trey ty sa angazujes v tom spore s peguskou. pre tych co este nevedia, ale taky uz hadam nie su tak sypaj! je moj nick na nonsteame ked som tu na nom ten tyzden ci dva hral
07/01/2013 00:43 <RioT> zdar

DarkAspecT
07-01-13, 07:49
Riote, když teda o ní víš vše, je to tedy kluk? Celkem by to sedělo. Bones, zmanipulovala i slunce, měl(a) to dobře vymyšlený, hold chyby whčkáře. RioTova slova mi na její povahu sedí na míru.

Slunicko
07-01-13, 22:24
Darku, je to baba volal jsem s ni a nikdo me nezmanipuloval ja uz na to taky seruu zbytecne problemy z toho mam, ja se snazil ji obhajovat ale toto je stejnak zbytecne, ona se moc neobhajuje vy ji tu nandavate jak kdyby rozpouzala 3 sv. takze tohle tema si myslim je vyresene

bylo to na steamu ale neres

DarkAspecT
08-01-13, 07:53
Na skypu je program, který ti změní hlas na cokoliv, takže kdybych ti řekl, že voláš s Nečasem, tak tomu věříš? Ale nebudu ti kazit iluze, když jak říkáš je to vyřešený. S největší radostí:MŮŽETE LOCK.

nO.
08-01-13, 16:50
Ještě to stihnu sem také napsat.. Slunce je mi líto ale bráníš špatnou osobu.Vše co tu kluci napsali k tomu demu je naprostá PRAVDA.. Ať se ti to líbí nebo ne WH tam je.Nechci a ani nebudu se kluků zastávat,ale s těma smajlíkama maj pravdu.Mě to dokonce přijde i jako provokace protože tolik smajlíků neuvidíš ani na skautském chatu plným 12 letých dětí.Víš kolik mám internetovejch kamarádů kterým jsem dal ban na Oldu za Haxe??Rasta,Ramones strike atd.. pak ti píšou PMka a prosí že už to neudělaj,že to byla chyba atd.Prostě se s tím smiř.Za mě rozhodně ub NE!!!!

Slunicko
08-01-13, 17:30
já už se s tim smířil a psal jsem hned od začátku že náké časy se mi také nezdají ale můžu potvrdit že takhle hraje na jakýmkoliv serveru a zastávat se jí už nemá cenu protože tohle je beznadějný takže jak jsem psal peču na to a lock

nO.
08-01-13, 17:48
já už se s tim smířil a psal jsem hned od začátku že náké časy se mi také nezdají ale můžu potvrdit že takhle hraje na jakýmkoliv serveru a zastávat se jí už nemá cenu protože tohle je beznadějný takže jak jsem psal peču na to a lock

Jenom abys věděl jsem tu asi 2 měsíce,tudíž neznám každého admina.. neměl jsem ještě tu čest.. tudíž se jich nezastávám tím že je znám.. je to čistě můj názor.

Charon35
08-01-13, 17:59
Ale nasrat ju už. Každého iného by sme riešili tak max na 3 strany. Toto tela má už teraz 5 strán a to je len toto vlákno. Dajte si studenú sprchu a Pegusku =))))))))))) si premenujte na Helmuta. Zaručujem, že behom strany by to bolo uzavreté.

Podľa toho čo som sa dopočul od vrabcov, má Helmut nejaký skill. S tým sa dá WH na určitú dobu zakrývať. Je to namyslený fracek a taký vám nebudú za každým slovom písať =))))))))))))))))) jak retardované decko z ústavu na pokeci. Bolo tu už niekoľko dém. Nevie si obhájiť ani 1 frag. Robí si z vás prdel a naťahuje vám pindíkov, ten Helmut.

Ciao bella.

nO.
08-01-13, 18:42
Ale nasrat ju už. Každého iného by sme riešili tak max na 3 strany. Toto tela má už teraz 5 strán a to je len toto vlákno. Dajte si studenú sprchu a Pegusku =))))))))))) si premenujte na Helmuta. Zaručujem, že behom strany by to bolo uzavreté.

Podľa toho čo som sa dopočul od vrabcov, má Helmut nejaký skill. S tým sa dá WH na určitú dobu zakrývať. Je to namyslený fracek a taký vám nebudú za každým slovom písať =))))))))))))))))) jak retardované decko z ústavu na pokeci. Bolo tu už niekoľko dém. Nevie si obhájiť ani 1 frag. Robí si z vás prdel a naťahuje vám pindíkov, ten Helmut.

Ciao bella.

Já tě žeru :D

E: sry za smyle...

human
08-01-13, 18:53
Dajte jej bam aj tu. Ved z vas robi debilov akurat a slnko to odniesol.

Slunicko
08-01-13, 20:23
já to ale odnesl svojí vinou, ne kvůli ní, ona si mě neprosila o to abych jí kryl, rozhodl jsem se sám že se pokusim jí očistit ale nevyšlo nevyšlo..stává se i v horších rodinách :D a tímto bych to ukončil a prohlásil téma za vyřešené protože tohle vážně nemá cenu když říkáte že wh má tak je to pravda :)
a jelikož se mi náké fragy nezdály tak se asi taky přiklánim k wh ale jen tak na polovic .D