PDA

Zobrazit normální verzi : Perlička :)



72 Virgins
03-07-11, 14:53
http://s2.postimage.org/3js0gxyc/2011_07_03_00001.jpg (http://postimage.org/image/3js0gxyc/)

chmod a+x /bin/laden
03-07-11, 14:57
pro Virginse... (http://www.youtube.com/watch?v=t0lthkju144#t=1m14)

72 Virgins
03-07-11, 14:58
No tak ja myslim, že to ještě nikdo neviděl tak asi pro všechny

SLiM
03-07-11, 15:10
Gratuluji :-D Jedno si dám za tebe

bones
03-07-11, 15:14
lol, virgins mozes spravit tutorial: How to play kotelna zombie

SLiM
03-07-11, 15:15
lol, virgins mozes spravit tutorial: How to play kotelna zombie

To už myslím udělal

72 Virgins
03-07-11, 15:15
lol, virgins mozes spravit tutorial: How to play kotelna zombie To byla náhoda hlavní zásluhu má mapa :) (thx grEy)

Larodar56
03-07-11, 15:17
No libec Virginsi! Fakt dobré. :D

Trsak
03-07-11, 15:22
Moje prumerne skore na classicu je lepsi. Musis se jeste zlepsit.

znedlob
03-07-11, 15:32
Moje prumerne skore na classicu je lepsi. Musis se jeste zlepsit.

:DDDDD

Já mám max. 315 a to bývalo když jsem měl VIP :D

grEy
03-07-11, 15:44
Respekt :) :D (nz)

BAWSON
03-07-11, 16:21
Ja to vidim tak, ze ty zmeny, ktere tu virgins strasne prosazoval byly jen kvuli toho, aby se mu na zombie dobre hralo. Vemte si treba ty vesty - staci mit tunu bodu a furt mackat bind na vesty a nejde nakazit. A nebo taky to silenstvi - staci dat jedno silenstci a kemp je komplet nakazen. Ta je ho mapa je takova, ze tam sou vsude kratke kempy, takze silenstvim taky nakazi vsechny. Proto ma tady mistr takove skore. Kdyby se napr. na war3 ft zvysila sila granatu u orca a hrala se mapa huntic, tak bych mel taky takove podobne skore, yes.

chmod a+x /bin/laden
03-07-11, 16:28
Ale Bawson, i vestu si nemůžeš koupit hned po sobě. A i krátký kemp jde ubránit, pokud víš jak na to. Spíš bych si dovolil tvrdit, že zombíci byli naprosto neschopní. A samozřejmě Virgins je extrémní skiller, podle něho nemůžeš soudit jaká je vyváženost schopností lidí a zm :-)

EDIT: ...a podle toho skóre bych právě odhadoval, že Virgins několikrát za sebou zbyl jako poslední živý v nějakém krátkém kempu a zombíci na něho nabíhali hlava nehlava... v takové vřavě, kvůli lamáckým hráčům co furt lozí do min, se ani zombík nedá pořádně naexpit, takže se tomu výsledku ani moc nedivím.

bones
03-07-11, 16:32
Za zombie vie hrat tiez slusne, do 30-40 sekund ostane poslednych par ludi.

72 Virgins
03-07-11, 18:44
K tomu nastavení bawson vsiml sis za posledních pár měsíců něčeho?? Nikdo si nestěžuje to se děje a servery jsou nabušený od rána do večera. Moje výsledky jsou trošičku jinde, když hraju celou mapu za ZM nikdo nepřežije a lidi si stěžujou, že lidi nemaj šanci, když hraju za živý zas si stětžujou, že mě nelze zabít. Mě prostě musíš posuzovat jinak at chceš nebo nechceš. Ted je to nastavený super.

Jinak ke spekulacím k takovému skore není nutný jen skill sešlo se několik náhod, aby mohl být takový výsledek.

Za prvé nebylo hejno, takže všechen čas se hrálo normálně
Za druhé přežil jsem několik infekčáků
Za třetí je to mapou, na této mapě se totiž může lovit a lovem vyděláte víc než v kempu. Takových map moc není. Většinou když lovíte třebas na zm nuke kemp tak prostě ulovíte za celou mapu max 200 zombiků. Tady se dá lovem získat 500-600 fragů.
Za čtvrté ani jednou jsem nebyl ve vícenásobné infekci.
Za páté asi 3x jsem proběhl mezi zombikama uplně bez vesty
Za šesté ani jednou jsem neměl v kempu žádnýho člověka - byl jsem tam sám, tedy nebyl nidko kdo by se nechal nakazit a šel po mě.

Prostě to byla kombinace štěstí a skilu. Jedna hra z tisíce se hráči povede a ještě musí vědět co dělat, když jsou všude okolo zm. Takže i když chytnete perfektní hru, tak se to prostě nemusí povést

A ještě jedna věc - dvakrát po sobě zmáčnkout bind tak to se děje tak jednou za mapu, takže plácat blbosti jako že furt jenom kupuju vestu a tim že zabijim lidi je nesmysl. Koupením vesty ještě nikdy nidko nikoho nezabil a kupovat vestu si může uplně každej, ne jen Virgins takže by měli mít všichni tak dobrý výsledky jako já ne?

Pavucina
03-07-11, 22:49
Gratulace i ode mne.
Opet jsem zacal hrat a to co jsem zatim mohl videt se zda jako dobre nastaveny server(vidim tam i veci, ktere jsem navrhoval, ale me neprosli, az ted...), samozrejme nake mouchy tam jsou, zatim jsem nemohl videt vse, ale v zasade co se tu pise, pokud je hrac opravdu dobrej, tak muze vyhravat jak za lidi, tak za zm. Jedine co se mi nelibi, jsou mapy s namestim, kempy do namesti a jeste nejlepe na zebriku, to se pak body sbiraji jedna basen, ale to neni nic noveho :)
Vsiml jsem si ze si trosku zmenil styl hrani za zm a musim tedy rict jsi to drive odsuzoval. Ale jak rikam muze se to jen zdat, videl jsem te tam parkrat...

grEy
04-07-11, 09:44
Tak vitaj naspat. :)

chmod a+x /bin/laden
08-08-11, 09:32
Včera měl kdosi na zm_labak na ZM2 přes 1100 killů, stačilo mu jenom pokládat miny a pobíhat mezi nima. Nešlo s tím nic dělat...

BAWSON
08-08-11, 09:36
Nebyl to Virgins? Jinak tohle je normalni i na zombie 1. Jeden vtak si udela max bodu a potom zacne ehm, "lovit". Delat to tak, ze si na jeden cudlik nabindujou vestu a jen pokladaj miny a mackaj ten cudlik na vestu jak zbesili. Uz jsem tu jendou navrhnul, aby se ten bind omezil treba jen na 5 sekund nebo neco.. ale virgins by potom nemel takove high skore a to by bylo samozrejme spatne, takze to neproslo.

72 Virgins
08-08-11, 09:51
Bawson a jeho Brain logika. Když to stačí dělat tak jak ty říkáš tak proč to tak neudělá každej? Proč se jeden hráč z tisíce udělá takový fragy a ostatní ne? Ne to neni skill Virginse, to ten bind. :) Ty vole Bawsone :DDDDDDDDDD.

BUBEN
08-08-11, 09:56
BAWSNONE tak si dej taky bind na tlačítko a zkus běhat. Třeba ještě o několik stovek fragů natáhneš virgina.

72 Virgins
08-08-11, 09:58
On si fakt myslí, že to je všechno bindem a vůbec ho nenapadne, že ten bind má 95% hráčů a stejně se nedostanou ani přes 100 fragů. Prostě Bawson logika. Kočka má čtyři nohy a můj pes má čtyři nohy, můj pes je tudíž kočka.

BUBEN
08-08-11, 10:00
Jenže problém je v tom, že to nikdy nepochopí. Nesprávným bindem můžeš za kolo klidně přijít i o 50b, když při každém seku hned dáváš.

72 Virgins
08-08-11, 10:03
Ne za Virginsovým skillem je bind. Co naplat, že virgins i před bindem vyhrál 9/10ti map ... je to ... bindem. No a kdybychom zrušlili bind a virgins by i nadále vyhrával tak musíme zrušit kalachy a všechny další zbraně a i kdyby to bylo málo, tak na začátku rovnou ze všech uděláme ZM.

Bawsone - vím, že ti to dá práci ale zkus se zamyslet nad tím co ti ted napíšu - Co se stane, když se zruší nebo omezí kupování vesty když zkušenej hráč bude hrát jen za Zombie? Když já se rozhodnu hrát jen za zombie a mam tam ještě aspoň jednoho šikovnýho tak kolo končí velmi rychle (testovalo se to, funguje to - takže to není teorie ale fakt). Tak ted zruš bind a nikdo si neškrtne. Jestli Kotel zruší bind budu hrát najust jen za ZM a za chvilku tam bude prázdnou a tak 200 zabanovanejch za urážku admina během jedinýho dne.

BAWSON
08-08-11, 10:08
Ano, za tou tvou "tisicovkou" je bind. Ja nejakej pocmaranej bind nepouzivam a klidne se dostanu nad stovku.. ale tu jde o to, ze ja nejsem takovej zavislak, ze si vsechno musim ihned bindovat a potom se vychvalovat skorem, ktere je ze ZOMBIE serveru :D. Asi neznas vyznam slov "hrat jen pro zabavu" a ne pro to, abych byl nejakej uberskiller na zombie. Nechapu kdo to vymyslel furt mackat cudlik a byt prakticky nemrtelny. Bych te chtel videt bez toho tveho bindu, jake bys udelal HustoDemonskyKrutoPrisne skore. Howhg, domluvil jsem.

72 Virgins
08-08-11, 10:12
No ty jsi sice domluvil, ale i dopřemejšlel. Bind máš a používáš ho a přesto jsi mezi hráčema podprůměrem..... sakra sakra co to znamená :D
To že ho nemáš tu nevykládej..... byl jsem s tebou mockrát v kempu a tak rychle po sobě se na tlačítka koupit nedá (oni to ostatní hráči slyší, když si vestu kupuješ)

BAWSON
08-08-11, 10:19
Prosim? Co to tu meles? Dej sem jedinej dukaz, ze pouzivam bind ciste na vestu a ja se ti omluvim a zaplatim i druhou klavesnici na dalsi bindy. Je zajimave, ze ty kazdeho obvinujes z nejake "lzi". Ale nejlepsi na tom je, ze ty je sam tvoris :D. Jinak na Zombie serveru urcite nejsem podprumernej. Drzim se vetsinou v hornich prickach tabulky a to se ani nesnazim hrat nejak extra. Jou, proste at zije virgins a jeho vytvoreny zombie server, na kterem zakazl zmeny od ostatnich hracu, protoze by potom nemohl dosahnout sveho high skore, se kterym ma potrebu se vychvalovat pred dalsima hracema.

72 Virgins
08-08-11, 10:27
To máš fuk. Když se pokusíš zrušit bind a náhodou ti to vyjde, tak se hráči dozvědí kdo to byl a strhne se peklo. Už se to zkoušelo a autor toho nápadu na ZM od té doby nepáchne jak ho hráči vypráskali. Ale je nesmysl zavádět jakákoliv pravidla, jen proto aby se zrušila dominanta jednoho hráče. Nic se nezmění. Poškodíš slabší hráče, pro které je vesta jedinou záchranou před šílenstvím. V případě omezení vesty by stačilo prostě hodit do kempu brouky a šílenství a zničíš jakejkoliv kemp.

BUBEN
08-08-11, 10:39
BAWSONE, ty nepoužíváš bind a jako co? Tím nás chceš potrestat? Bind je přidaná možnost a je na každém, zda-li ji použije či ne. A ty nám tady furt házíš pod nohy, že ty to nepoužíváš. No tak to nepoužívej a nemluv o tom. Když nepoužíváš bind, tak nikdy nedáš 1000 fragů, to je realita. A tím, že zrušíš bind nikomu nepomůžeš. Já při šílenství dávám tak jeden bind možná ani ne. Tedy pokud se nejedená o kemp, kde klečíš. Ke štěstí si taky musíš vybírat dobré kempy, chodit lovit ve správný moment atd.

72 Virgins
08-08-11, 10:43
S tim nic neuděláš už jednou se tu pokoušel lobovat proti lovu a když jsem mu řekl jak snadno se proti lovu bránit tak mi řek, že to dělat nebude. Prostě hra se musí přizpůsobit jemu a ne on hře.

Realita je jasná. Zombie je tahoun Kotelny, žádnej server nemá větší podíl VIP hráčů. Takže udělej změny kvůli dvoum nespokojencům z tisíce a vyžeň je. Ta hra je skvělá, má u lidí obrovskej úspěch je nadupaná od rána do večera, ale podme jí kvůli dvěma lidem zničit.

BAWSON
08-08-11, 10:47
Super. Kdyz si to tak vemes, tak vono se to tyka i me, cili toho, kterej bind na vestu nepouziva. Za zombie kdyz hraju, tak musim seknout do cloveka nespocetne ran, abych ho nakazil kdyz ma tenhle bind. Je taky zajimave, ze silenstvi se vetsinou ubranim i bez nejakeho bindu a kdyz rikas, ze jsem podprumerny hrac, tak to by se mel kazdej ubranit bez bindu ne? Ono by stacilo omezit za takove 2-3 sekundy.. proste aby se "nelovilo". Kdyby se to zavedlo, tak bych klidne vsem hracum napsal, ze to bylo kvuli me a klidne bych dale chodil na zombie. Schvalne bych je chtel videt, jak by plakali :D.

72 Virgins
08-08-11, 10:56
proste aby se "nelovilo"
Na lov stačí boomer, někdy jsou potřeba dva nebo tři kvůli velikosti mapy, ale to už jsem ti říkal a několik lidí ti to tu potvrdilo. Že ty nebudeš používat bind a že ty nebudeš používat boomera je prostě tvoje blbost, proč kvůli ní maj trpět ostatní? Proč by měl někdo trpět za to že ty odmítáš používat tu věc mezi ušima?

BAWSON
08-08-11, 11:03
super. Ja sam tam budu litat s boomrem jen proto, ze ty s nim davas ty, kteri lovej. Navic ten nepomuze, protoze kdyz "lovis", tak davas kolem sebe lasery vetsinou a stjene ti to nezabrani v mackani cudliku na bind. Dejme si ruku na srdce, kolikrat te nekdo nakazil, kdyz si lovil? jednou z dvaceti loveni?

chmod a+x /bin/laden
08-08-11, 11:08
Boomera si obvykle na lov beru, ale když zbyde poslední člověk a používá vesthelm bind & miny, tak je nemožné jej zabít, protože na něj boomer ani frost nemají účinek

grEy
08-08-11, 11:19
Na lov je dobry
smoker - zakempis sa na miesto, kam clovek nevidi a tahas ho, zatial co ostatni ho nakazia
neviditelna - priplizis sa k nemu z miesta, odkial by to najmenej cakal
boomer - oslepis cloveka a tym padom mu zabranis aby videl napr. smokerov "jazyk"
frost by bol dobry len v pripade, ze by sa dal clovek nakazit zatial co je zmrazeny
Pokial sa spoji smoker, boomer a par sikovnych ludi (s hocijakymi zm), ak je to proti lovu neprekonatelne, bohuzial teamova spolupraca na zombie servery nefunguje. Hraci bohuzial beru jumpov, climbov a podobne shity na mapach, kde to absolutne nevyuziju. Keby hraci rozmyslaju, slovo lov by bolo na zombie servery minulostou..

BUBEN
08-08-11, 11:21
BAWSONE ty vůbec nemáš páru. Omezení bindu už TU JEDNOU BYLO. Jak vidíš, je to zrušené. Tak co chceš zase zavádět? Pokud se to zase zavede, je to podle mě kravina. Jak píše virgin, ZM je tahoun kotelny. Je sakra znát, když na servru je 28 lidi nebo 18 lidí. Takže když tam bude půlka servru, komu to chceš psát, že jsi to udělal ty, když tam nikdo nebude? To, že ty neumíš dát šílenství tak hned budeme rušit bindy? Zkoušel jsi nekdy lovit s 5 boomry? Je problém, že musíš hrát trochu kolektivně. Je jasné, že za boombra ho asi nedáš. Ale když je oslepený, tak nedává miny a běhá po mapě. Vzhledem k tomu, že je max počet min tuším 5, tak i když stojí tak mu miny prdnou a než dá zase 5 min, tak si někdo určitě sekne. Jenže ty za boomra nepujdeš, tak se pak nediv, že se loví!

bones
08-08-11, 12:52
Ak su moznosti pre vsetkych hracov rovnake, tak preco to nevyuzjies aj ty?

BUBEN
08-08-11, 13:18
Taky jsem to cele nepochopil o co mu jde.

BAWSON
08-08-11, 13:30
No jo, ale v battlefieldu nejsi diky jednoho tlacitka temer nesmrtelny.

BUBEN
08-08-11, 13:45
BAWSONE, prosím vyjádřil by jsi se k tomu, zda-li jsi to pochopil. Nějak jsem se ti to tady snažili oduvodnit s tím bindem. Následně čekám tvůj příspěvek a místo toho, aby jsi mě to vyvrátil nebo potvrdil se vyjádříš k nějakému battlefieldu a ne k tomu, co jsi mimochodem TY začal. Prostě nemám slov.

BAWSON
08-08-11, 13:55
Aha, ja celou dobu ignoroval tvoje prispevky. Moje vyjadreni chces? Okej. Maslo posledni dobou hodne zdrazuje, takze jako palivo pro cloveka je tak drahe, ze budeme muset brzo prejit na nejakou atrapu masla, ktera z daleka nebude tak kvalitni a budeme toho muset zrat vice.

72 Virgins
08-08-11, 14:03
Na lov je dobry
smoker - zakempis sa na miesto, kam clovek nevidi a tahas ho, zatial co ostatni ho nakazia
neviditelna - priplizis sa k nemu z miesta, odkial by to najmenej cakal
boomer - oslepis cloveka a tym padom mu zabranis aby videl napr. smokerov "jazyk"
frost by bol dobry len v pripade, ze by sa dal clovek nakazit zatial co je zmrazeny
Pokial sa spoji smoker, boomer a par sikovnych ludi (s hocijakymi zm), ak je to proti lovu neprekonatelne, bohuzial teamova spolupraca na zombie servery nefunguje. Hraci bohuzial beru jumpov, climbov a podobne shity na mapach, kde to absolutne nevyuziju. Keby hraci rozmyslaju, slovo lov by bolo na zombie servery minulostou..

Bohužel omyl.
Smoker - nejhorší zombie vůbec a na lov je naprosto k ničemu, protože může přitahovat jen když do něj nikdo nestřílí a samozřejmě při lovu se střílí furt. Tahle zombie strašně poškozuje hráče, kteří si jí berou a to velmi výrazně. Protože si sednou někam na římsu a čekaj, že někoho vytáhnout místo toho aby hráli a získávali body za nakažení a xp na vytůnění/šílenství/brouky apod. Mezi zombikama je to zlej jidáš, kterýho si berou jen velmi hloupí lidé (nechci nikoho urazit). V podstatě pro skillera je člověk se smokerem dar, protože takový zombie se není třeba obávat, protože si jí dobrej hráč prostě neveme. Pokud vidim, že se ke mě blíží smoker jsem naprosto v klidu, protože jak jsem psal berou si ho jen nezkušení hráči a musím to říct hlupáci. Smoker je skvělej na některý situace. Takže je to příležitostná zombie jako neviditelka, ta se hodí taky jen někdy, ale je účinější a hráče vede k aktivitě (která na zm vždy přináší úspěch)
neviditelna - naprosto k ničemu stejně je vidět a navíc to že je skrčená nezabrání bazuce jí zabít. Takže se plouží po mapě, ale do pár vteřin je mrtvá neboť bylo vystřeleno z bazuky a to nejméně několikrát na několika různých místech. Při lovu naprosto nepoužitelná. Vhodná na překvapení do kempu kde se hráči nudí a nedávají pozor.
Frost je k ničemu ze stejného důvodu. Sice zmrazí, ale musí čekat než člověk rozmrzne a no buď lovec má nabitou BZ nebo se mu během zmrazení dobije. Samozřejmě většinou zemře dřív, protože ho dostane bazuka někoho uplně jinýho.

No nejlepší jsou Boomer a Tank, prostě proto, že oslepí a oslepenej lovec nemůže lovit, nemůže pokládat miny a nemůže se schovat do kempu. Ale v ohledu je lepší boomer protože po smrti napáchá kolem sebe velké škody.
Dokonce ani Virgins se prostě 2ma boomerům neubrání. Já spoléhám při lovu na to, že tam jsou jen samý bawsonové. V podstatě pak na mě nemůžou.

Nejúčinější zbraň boomer + brouk po smrti - Hráč toho brouka prostě nevidí a tak se nemůže bránit.

Bawsona si prostě nebudem všímat on prostě chce používat jen něco a to co nepoužívá chce prostě zrušit. To je celý. Logika v tom neni, prospěch pro hráče v tom neni, je to prostě bawsoniáda.

BUBEN
08-08-11, 14:04
Prostě BAWSONE, já se musím smát. Ty mě potom všem napíše tohle? Já se ti velice omlouvám za to přirovnání, ale moje 9letá sestra by dala dohromady rozumejší odpověd na ty příspěvky.Je vidět, že nemáš argumenty. Nárazově křičet. Ale pak si něco obhájit, v tom jsi slabší. Tímto bych to uzavřel, protože to nikam nevede. Ted už to chápu. Když jsi mě na servru označil za TROTLA, chápal jsem to jako chvilkovej afekt. Situace byla obdobna, neměl jsi argumenty a ignoroval jsi me. Jenže ty se nezměníš. Tímto bych asi ten bind uzavřel tak, že to asi necháme a nebudeme to rušit, aby to mělo nejaký výsledek.

72 Virgins
08-08-11, 14:13
Trotl je ještě jeho jeměnší nadávka můžeš bejt rád. Mě častoval mnohem horšíma a to i několik minut v kuse.

grEy
08-08-11, 14:30
Tak to je pekna blbost Virgins, ked je smoker niekde hore, kde sa nanho nestriela tak clovek nema sancu, staci ked boomer oslepi lovca a vtedy ho smoker pritiahne z hora, aby mal obmedzeny pohyb, ver alebo nie je to najsilnejsia zbran a mame to odtestovane s Lkom (alias Shinigami). Neviditelna je dobra len vtedy (ako som pisal), ked sa plizi zo strany, odkial ju lovec necaka, je ovela menej napadna ako iny zombie a ked clovek vystreli pred seba navadzanu strelu z bazooky, tak to trafi toho, co stoji pred nim (v takej situacii predpokladam, ze na lovca ide niekolko zombie). Nemozes hovorit, ze boomer je najlepsia zbran proti lovu (nepoprieram), ked so smokerom nakazim 2x viac ludi ako s boomerov. Hold, kazdy ma iny nazor a nemozes niekomu uplne vnucovat boomera, a pokial ma koli tomu, ze si zoberem smokera povazujes za hlupaka, tak ..

BUBEN
08-08-11, 15:10
Když mě označí za trotla nebo další výrazy co má, já se nad to povznesu. Ale když to občas používá na hráče na jailu, tak to neni asi správné. Já věřím, že vše se dá řešit bez urážek a vulgarity. Musím souhlasit s virginem. Boomr+brouk je nejlepší.

72 Virgins
08-08-11, 15:22
@Grey Promiň je to tak. Smoker prostě nutí člověka k neaktivitě což je na zm to nejhorší co může bejt. No a ty při lovu možná sedíš někde na římse zatím co na tebe lítaj střely z bazuk no jestli je to dobrá taktika je na tobě, ale to že tě sundá na římse nějaká střela z BZ zrovna dvakrát lovcům neuškodí. Jen tak někdy mrkni co si berou za zm hráči, co nakazí nejvíce lidí, nebo co maj nejvíce fragů. Zjistíš, že smokera si nikdo nebere a když tak jen někdy. Většina hráčů si bere zm podle situace. Nejlepší je Bhop rychlej, silnej. No a když je potřeba tak si hráč vezme neviditelku, smokera, boomera prostě podle toho co situace vyžaduje. Ale brát si smokera od začátku nebo na lov je totální nesmysl protože prostě při lovu do tebe šijou takže ani nemáš čas na nějakou římsu vylézt. Se k tý římse dobelháš a v tu ránu bum raketa nebo ti někdo ustřelí palici. Ale to je všeobecně známé. Ty prostě prožíváš nějaké záhadné vzrušení při tom, když se ti povede někoho vytáhnout. Jsi určitě šikovnej a stane se a povede se. No tak ti ho nakazí někdo jinej. Kdybys vzal bhopa a snažil se uděláš jich třebas pět nebo i víc. Jenž to ty nevidíš a tak si pořád bereš smokera. Smoker je strašnej jidáš.... nabízí výhodu, díky který hráč přestane hrát, takže mu pak chyběj body a Xp.
Ty se snažíš dostat při lovu se smokerem někam na římsu a když se tam dostaneš jsi mrtvej já oslepuju s boomerem lovce a ještě za to mám body.

BAWSON
08-08-11, 15:24
Trotl je ještě jeho jeměnší nadávka můžeš bejt rád. Mě častoval mnohem horšíma a to i několik minut v kuse.
dojemny pribeh.

buben - s tebou ja se nemam o cem bavit. Neminim ti tady psat nejake vyjadreni ani nic podobneho. Je pod mou uroven se bavit s nekym, kdo si koupi steam jen pro to, aby tu mohl adminovat. Takze si pis co chces, me tim nerozhodis.

grEy
08-08-11, 15:25
Tvoj nazor, mesiac dozadu sa hral brambor, vytiahol som ta z toho potrubia zo skaly a hned si pisal nieco ze "Nenavidim ty idioty co celou dobu sedi na skale a...". Ano, nemam dokaz, ale tu ide o nieco ine. "cukr" alias E.T. (alebo aky mal predtym nick) patril k topke na zombie a to hraval cisto s neviditelkou. Shinigami hrava za bhopa a smokera, a takisto patri k top zombie, Aizen hrava za healera a bhopa, takisto jeden z top hracov. Ja hravam aj za smokera, aj za bhopa, ale bhop je pri love k hovnu. Nechaj tak, toto by bolo na dlho rozoberat.

72 Virgins
08-08-11, 15:26
Je pod mou uroven se bavit s nekym, kdo si koupi steam jen pro to, aby tu mohl adminovat.
No a ty zas adminuješ jen proto aby ti ty vulgarity, nadávky a sprosťárny v klidu procházeli. Buben je dobrej a nebezpečnej hráč. Takže jeho názor co se týče hry má větší váhu, než slovo člověka, co tu hru neumí.

BUBEN
08-08-11, 15:32
Bawsone tvůj problém je v tom, že ty asi nerozumíš větám a jediné co umíš je odpovídat otázkou, v lepším případě odpovídat úplně na něco jiného. Ano, je to pravda. Jelikož se mě zdalo, že na DR chybí admin, tak jsem si ho pořídil. ALE, já na rozdíl od tebe se nepovyšuji nad hráče, nenadávam jim a nenarážím na jejich věk, nedej bože hlas. Jestli chceš, dám si tu práci a vše co jsem tady psal dohledám v chatech. To nebude špína, protože jako špínu považuji věc starou půl roku. Já jsem se do tohoto tématu nechtěl pouštět, ale už mě dopaluje jak se chováš na servru.

72 Virgins
08-08-11, 15:34
No to je dobrý ty jmenuješ za co hrajou hráči když lov není :D. Tak jsem měl dojem, že se bavíme o lovu. No a pokud si při lovu berou smokera no tak je to jejich věc. A pro mě jako pro lovce plus, protože ty máš jeden pokus na tý římse mě chytit než tě sundá nějaká bazuka (pokud se na tu římsu vůbec dostaneš).
E.T patřil k top??? Nikdy jsem ho neviděl se skorem větším než 30. Tak máme každej jinou představu. On šetřil pět kol na infekčák to bylo jediný čim si ho člověk mohl zapamatovat. Nekupoval si vesty, nekupoval miny jen aby měl na ten infekčák :D. Takže byl furt zm a za zm se body sháněj těžko.
Opravdu se někdy rozhlídni, žádnej top hráč si prostě smokera nebere. Každej komu to pálí má Bhopa. Těm kterejm to pálí víc si berou zm podle situace. A když jsou uplně mazaní tak si prostě vemou boomera koupěj si brouka po smrti a během lovu devastujou soupeře a ještě jako bonus dostávaj za oslepení body. (ono to funguje i když lov není)

grEy
08-08-11, 15:41
Myslim, ze boomer neni macka, aby mal 10 zivotov, cize aj ty mas jeden pokus. Smoker nema jeden pokus, ale 15 (myslim), takze pokial nemas bazooku a si oslepeny, tak..
E.T. patril k top medzi zombie, kedze tam nehrava/nehravalo viac ako 10 schopnych hracov za zombie.
Vravim, nerozoberajme to, aj tak sa nedhodneme, pretoze kazdy ma iny nazor..

72 Virgins
08-08-11, 20:30
Máš pravdu a já ti smokera rozmlouvat nehodlám, mě se taky kdysi zdál dobrý, no je to tak, že ani smoker nemá 10 životů a těch 15 pokusů při lovu těžko použije, když umře při prvním nebo do prvního použití. Ale to vážně nemá cenu rozebírat. Tobě učaroval a s tím já těžko něco udělám. Jakákoliv zombie do které se při lovu stříli se může sotva hnout natož aby střílela jazyk to platí i pro boomera, jenže on po smrti vykoná víc práce než za života a ještě hráči přinese body. Je mi líto, že to nevidíš.

grEy
08-08-11, 21:17
Dnes som sa napojil na army a nakazil som ta, takze asi nebude az taky zly. :)

72 Virgins
08-08-11, 21:57
Zase mícháš housky a buchty. Bavíme se o lovu. Smoker někde uplatnění má zm army je určitě dobrej příklad. Ale na lov je prostě k ničemu když nemůže tahat lidi a i kdyby někoho přitáh prostě chcípne. Smoker je zlo pro hráče samotné, kdybys používal i jiný zombie tak jak situace vyžaduje určitě bys neměl radost, že jednou za tři měsíce nakazíš virginse.

grEy
09-08-11, 11:00
To bol priklad, ale ako vidim, ty si to nepochopil, ja dokazem lovcov nakazit aj so smokerom, samozrejme teba nie, pretoze sa proti tomu vies branit, ale polovica lovcov nie. Ty sa "bojis" boomera, pretoze sam s nim vies dobre hrat a mas pred nim respekt, ja napriklad boomerov pri love ani nevnimam.

72 Virgins
09-08-11, 21:43
Podívej se používej si co cheš, ale prosím aspoň to nedávej jako radu z pozica admina. Je to špatná rada, při lovu do smokera stříli takže tahat nemůže, stejně tak jako slepej lovec nemůže lovit. Je sice hezká spolupráce smoker+boomer, ale jen když je jeden lovec a ne když je lovců víc. to prostě maj zm problém se rozběhnout natož někoho tahat.

grEy
09-08-11, 21:52
Podívej se používej si co cheš, ale prosím aspoň to nedávej jako radu z pozica admina. Je to špatná rada, při lovu do boomera stříli a nedostane se k lidem, takže oslepit nemůže, stejně tak jako pritahovanej lovec nemůže lovit. Je sice hezká spolupráce smoker+boomer, ale jen když je jeden lovec a ne když je lovců víc. to prostě maj zm problém se rozběhnout natož s k někomu dostat a oslepit ho.

Billy
09-08-11, 23:55
Zabitím zombíka bazukou (a neviem či nie aj granátometom), dostáva klient 2 killy miesto jedného, tým sa vysvetluje zdanlivo neuveritelne vysoké skóre takzvaných "VIP Rambov".

koNan
19-08-11, 16:58
Virgine máš pravdu....já su třeba na ZM totální lama a dycky jak tam hraju a si tam ty tak kempíš sám nebo lovíš prostě jde vidět že to umíš..:)...já většinou přežiju jenom když sem v kempu sám...(stejně mě pak killnou..:D..)...a co se týká těch vylepšení tak to skoro nikdo neřeší a furt je tam plno...Zombie mod se prostě musí umět hrát a jen pár lidí to umí...ale jinak to skóre je fakt brutální..:D...Respekt..:)

72 Virgins
20-08-11, 19:30
Ono to má i svoje nevýhody bejt dominantní je hodně nepřátel a lidí co neumí úspěch odpustit. Pravda je, že to je ve skutečnosti velmi jednoduchá hra i když díky všem těm možnostem co si můžeš koupit vypadá složitě. I to, že tě na začátku rychle nakazí může bejt obrovská výhoda. Stačí se ke každé situaci správně postavit nic víc to není.

marsoun
19-09-11, 23:42
krásné počtení :D

Ciper
30-09-11, 20:57
Pěkně virgins si talent :DDD jako já :D já měl 971 ale to už je skoro rok..ale i tak nice

Dexter.Morgan
02-10-11, 21:56
HaHa mam vic... :D Ale jinak bombasticky skore...

zaludex
29-10-11, 18:39
Ahoj jen chci dodat že těch 1030 nebo kolik že to je není nic moc . Pokud mě někdo ještě na zm zná zaludex [:P][vole] tak já s mými kámoši jsme dávali score 1 např ja 1070 Hráč kokos [:P][vole] dal 1150 . Dexter [:P][vole] 1100 a hráč Patres dal dokonce 2000 A jediné v čem spočívá takové score je za 1) kámoši na skypu nebo tak ty vám pomohou nakazit všechny ostatní hráče za 2) okolo 50b bohatě stačí 3) a pote jen vyjít z campu a začít lovit (dávat všude laser miny a kamoši budou odbouchávat) a nesmíte stratit armor jestliže o něj přijdete a nemate na další tak se nemůžete pohybovat tedy je po vás to je nejspíše vše :-)

Lukatu
29-10-11, 18:52
zaludex jjo tohle skore jste nahrali na zm 2,ale na zm 1 je to uplne neco jinyho maš tam smokery ktery tě přitahnout a některy se z toh ošpatne dostava a ztraciš tim čas,což na zm 2 jen behaš a pokladaš LM a nic se ti nemuže skoro stat.Na zm 2 přeš 1000 fragu nahraju dost lidi ja už jsem dal přes 2000 fragu třeba ale na zm 1 sem dal max . 1494 ..což je rozdil 500 fragu.

zaludex
29-10-11, 20:07
Ale právě že na zm 1 jsme hodili těch 2000 fragu Ale jinak máš pravdu na zm2 to je o něco málo lehčí :-)

72 Virgins
29-10-11, 23:09
Ahoj jen chci dodat že těch 1030 nebo kolik že to je není nic moc . Pokud mě někdo ještě na zm zná zaludex [:P][vole] tak já s mými kámoši jsme dávali score 1 např ja 1070 Hráč kokos [:P][vole] dal 1150 . Dexter [:P][vole] 1100 a hráč Patres dal dokonce 2000 A jediné v čem spočívá takové score je za 1) kámoši na skypu nebo tak ty vám pomohou nakazit všechny ostatní hráče za 2) okolo 50b bohatě stačí 3) a pote jen vyjít z campu a začít lovit (dávat všude laser miny a kamoši budou odbouchávat) a nesmíte stratit armor jestliže o něj přijdete a nemate na další tak se nemůžete pohybovat tedy je po vás to je nejspíše vše :-)

Tak score kde ti pomáhaj kámoši to se snad ani nedá počítat. Zkuste radši hrát sami jestli se vám podaří udělat aspoň 600. Rady přes skype jsou u nás zakázaný můžete bejt rádi, že nedostanete ban. Můžete si bejt ted jistý, že si vás ohlídáme a jestli uvidíme, že opravdu tuhle taktiku provozujete záměrně tak s tímhle přiznáním dostanete perma.

Shinigami
29-10-11, 23:23
Virgins to preháňaš je to len zombie server nie classic.

Zaludex máš dôkaz o tom score? Aj ja môžem povedať že som nahral 10000000000 fragu a som totaluplnemegaskill. Podľa mňa nejde o skill. Jak písal Virgins ide o to použiť mozog.

72 Virgins
30-10-11, 04:17
No je to zneužívání stejně jako na classicu. Tím že záměrně někomu lezou do min, aby ho nemohli nakazit kazej ostatním hru. Jednou to uvidim a celý trio zabanuju. Musej si rozmyslet jestli budou hrát fér jako ostatní a nebo jestli budou hráčům kazit hru.