PDA

Zobrazit normální verzi : připojení na servery



LucKer
03-07-11, 16:27
prosím o pomoc,pokaždé když se připojím na nějaký server ať je to kdekoliv př.v oblíbených,vyberu si za koho chci hrát a začne mi to blbnout vidím ostatní hráče jak se sekají,atd .. a když začne nové kolo hry tak stojím a nic nemůžu dělat,ani zbraň nevidím že bych držel v rukách.a předtím mi to jelo úplně normálně tady je př.co mi to píše pokaždé když se připojím WARNING: CL_flushEntityPacket :( nevim co s tím,prosím vás o radu :) ... : Mellow:: Mellow:: Mellow:

Trsak
03-07-11, 16:31
Mas dojebane csko, stahni si ho znovu a reinstallni.

chmod a+x /bin/laden
03-07-11, 16:48
to, co popisuješ nezní vůbec standardně, jak tu pravil Trsak, reinstaluj celou hru

MARTiii
03-07-11, 16:59
CL_flushEntityPacket mi pise vzdy, kdyz mam extremni lagy, nemas je tez ?

LucKer
03-07-11, 17:03
CL_flushEntityPacket mi pise vzdy, kdyz mam extremni lagy, nemas je tez ?

asi jo pže když se připojím na ten server celé se to seká .. a reinstalaci jsem zkoušel ...pořád to stejné

LucKer
03-07-11, 17:04
Mas dojebane csko, stahni si ho znovu a reinstallni.
už jsem zkoušel pořád to stejné ...

MARTiii
03-07-11, 17:06
mas proste zaostaly net z doby kamenne jako ja :-)

chmod a+x /bin/laden
03-07-11, 17:08
strejda gůgl doporučuje pohrát s s rate, zkus v konzoli nastavit původní hodnoty:

rate 9999;
cl_cmdrate 30;
cl_updaterate 30;
Někomu to pomohlo, někomu ne.

Pěkné vysvětlení je toto:

This is the most classic error caused by usually a faulty internet or server connection. The game cannot update the entities (Doors, bullet holes, blood stains, player models, etc) because of a connection problem, so it starts to clear them because you cannot continue to play the game. If a connection is properly established again, you will start to see the stuff reappear.

Jinak všude je to stejné - doporučují ti při hraní vypnout kontrolu antiviru, stahování torrentů, zkontrolovat kvalitu připojení k síti (jsi připojený přes wi-fi?) a v terminální fázi reinstall cs.

EDIT: pokud jsi zoufalý, nastav detaily na minimum, zkontroluj, jestli ti nevyhořela grafárna a případně se běž zeptat sousedů, jestli se ti nenapíchli na tvé připojení k netu :-)

chmod a+x /bin/laden
03-07-11, 17:13
Ještě jsem našel něco na stránkách steamu: zde (https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=6819-QJLN-1999)
Tam se navíc doporučuje zkontrolovat všechny domácí počítače na virusy - pokud se ti nějaký trojan pokouší z kompu odesílat tisíc spamů za vteřinu, tak je dost možné, že ti užírá kapacitu z připojení k internetu

LucKer
03-07-11, 17:38
Ještě jsem našel něco na stránkách steamu: zde (https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=6819-QJLN-1999)
Tam se navíc doporučuje zkontrolovat všechny domácí počítače na virusy - pokud se ti nějaký trojan pokouší z kompu odesílat tisíc spamů za vteřinu, tak je dost možné, že ti užírá kapacitu z připojení k internetu

tpc už to fakčí,moc díky za pomoc ;)

MARTiii
03-07-11, 17:42
takze v cem bol hacik

anti killer
16-08-11, 16:46
hej prosim vas ako sa mam stat klientom
vipisuje mi to naku vec ze dl client

Lynviy
16-08-11, 17:04
Pri CL_FlushEntitiPacked nebo jak se to píše je to způsobené tím, že máš asi na 90% využívanej internet, takže CSka nemaj moc toho netu volného. Stává se mi to často právě když stahuju.

UFOusek
16-08-11, 17:21
hej prosim vas ako sa mam stat klientom
vipisuje mi to naku vec ze dl client


Jakym klientem? Promin ale na "naku vec ze dl tamto" musim odpovedat "no tak nako udelej ze tamto", pekny zbytek dne