PDA

Zobrazit normální verzi : Prosím o unban - kashpi



emperor
02-01-13, 21:45
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 46055)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Bukvica:D
[AMXBANS] Tvuj nick: (1)Player
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1411056282
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1411056282
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 188.167.148.131
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 188.167.148.131
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: kashpi
[AMXBANS] Server: Kotelna - OldSchool | csko.cz
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================



Dobry vecer, no zacnem tak, ze som si nainstaloval wallhack. Ospravedlnujem sa za cheatovanie, no keby mi na kotelne nezalezalo, tak sem nic nepisem. Kotelna toťiž bola a vždy bude pre mňa najlepší counter strike portál všetkých čias. Wallhack som si nainstaloval preto, pretoze som si chcel hru nejak ozvlástnit, no nebudem vám klamat, olutoval som to. counter strike sa z môjho pohľadu nedá hrať bez kotelny, a keď som kotelnu hral 1.5 roka, tak by ste mi prosím mohly odpusťiť jeden ,,priestupok´´ . Ak mi dáte unban, tak PRISAHÁM, že sa to už NIKDY nebude opakovať. emperor/bukvica Vopred ďakujem. :)

Slunicko
02-01-13, 21:47
no tak teď si hru můžeš obzvláštnit tak že se můžeš zkoušet připojovat na server a to bude to pravý jak tě to bude furt vyhazovat třeba to někdy bugneš :)
Za cheaty se unban nedává takže máš na výběr si koupit origoš hru nebo tu nehrát..

kashpi
02-01-13, 21:59
Jsem rad ze nemusim hledat demo :-)
To ze si zapl je tvoje chyba a musis za ni platit. V tomto pripade jedina a posledni sance je koupit originalni hru

emperor
02-01-13, 22:02
OK, tak teda na original hru asi nemam peniaze ale odkazujem vsetkym hracom kotelny, ze sa mi s nimi rok a pol perfektne hralo, tak zbohom asi bukvicu na kotelne uz v zivote neuvidia :(((