PDA

Zobrazit normální verzi : Zmena HVD



Burton
03-01-13, 03:38
Ako hovorí nadpis, navrhujem zmenu HVD. Keď už je hromadný VD tak by mal platiť pre všetkých, aj pre CT. Všetci vieme ako to chodí, CT kempia v zbrojke a 3/4 T stojí pred dverami a snaží sa ich zabiť. No fakt v tom nevidim význam. Čo navrhujem je, aby po spustení HVD bol "vypnutý dmg" - dúfam že chápete. CT aj T by sa nemohli navzájom zabíjať. Každý by si mohol robiť čo chce a predišlo by sa FK cez HVD :wink:

Kuzli
03-01-13, 06:52
Nevim nevim. Předešlo FK? To už je chyba CT že pijou pivo a míří křivo. Já kdybych hrál za CT, tak by mě HVD tímto způsobem asi nebavilo. To už je klasika při HVD a T si většinou aspoň naženou trochu skore.

kono159
03-01-13, 09:48
Nech sa zabijaju. Ked da CT FK, jeho minus, ked sa necha CT zabit, jeho minus. Tcka aspon budu mat peniaze na pomocky. 3 min bez zabijania je nuda, aj tak, keby bol nodmg, CT mozu dat FK so skutrom alebo autom.
Pravidla by sa museli prepisat. Bol by to nezmysel keby CT muselo ostat v zbrojke, ked je nesmrtelny.

3k a Jerry
03-01-13, 10:01
Jak píšou tady CT si to zavinili sam1 , takže by si to měli pěkně "odtrestat" ve zbrojce .
Já myslím že když už to tu je od začátku a poměrně spolehlivě to funguje, tak je to škoda předělávat ..

Charon35
03-01-13, 18:56
Ako náoad to nie je zlé, ale už vidím, ako by CT dávali HVD len tak z prdele, aby si mohli pobehat po mape. Takže by sa to zbytočne zneužívalo hlavne v nočných hodinách. :/

Psycho:P
04-01-13, 11:35
A, hlavně by zase nějácí "chytráci" vymysleli jak se můžou zabíjet (např. Skůtrem nebo Autem) což by z toho zase pak byl akorát problém. A, jak tu píše Charon o tom že by se to večer zneužívalo, což je pravda na JB jsem tak do 1:30 ráno a to je samý party mod atd.... :)