PDA

Zobrazit normální verzi : Klan



Grakon2702
03-01-13, 20:39
Mohl bych se zeptat, jak to je s klanem? Dnes jsem přistoupil ke klanu LSD, ale jak jsem si změnil to jméno, tak jsem si uvědomil, že mám rank zas od nuly. Jak to mám udělat, aby šlo vidět to LSD před mím jménem, ale neztratil přitom žádný rank?

Bezdak
03-01-13, 20:49
To nejde.

Piner
03-01-13, 21:00
Buď napíšeš kotlovi PM, jestli by ti to nepřehodil zpátky, anebo se na to budeš muset vykašlat/začít odznova.

Grakon2702
03-01-13, 21:44
Hmm, to doženu zas. Ale je to docela nefér. Mohl by se v tom udělat nějakej systém. Díky za odpověď :)

miape
06-02-13, 22:38
záleží na ranku ? :D

Slunicko
07-02-13, 07:28
Zalezi na postech?

Kotel
07-02-13, 09:33
Jestli tim systemem myslis registraci na jmeno a heslo, tak to pujde dost tezko. Uz takhle maji hraci problem zadat kod na vip z sms.

Milk
07-02-13, 10:33
A nešlo by to udělat, jako v online hrách, že si hráči budou moct vytvořit někde na webu klan a sami si tam budou psát nicky hráčů, nebo je mazat?

Kotel
07-02-13, 11:28
Všechno jde. Jen nevím, kdo by na tohle měl čas.

husky
01-03-13, 20:48
Co ste lenivy admimi ? :D vsetko viete spravit ale nikomu sa nechce? :D ale tie nove vylepsenia na paintballe ste zabili :D ale to s tou registraciou nieje zly napad :D

ZombieBot
02-03-13, 16:33
Co ste lenivy admimi ? :D vsetko viete spravit ale nikomu sa nechce? :D ale tie nove vylepsenia na paintballe ste zabili :D ale to s tou registraciou nieje zly napad :D

Ne každý chodí ještě na ZŠ aby měl nonstop čas. To, že tobě je 12 a krom toho, že chodíš na pět hodin denně do školy nemáš žádné jiné povinnosti, neznamená, že je takový každý. Registraci by nebyl problém udělat, ale ne každej má na to čas, to si uvědomte, tady se vůbec nejedná o lenost, ale dost velká část admin teamu jsou lidé, kteří již dávno pracují a neflákají se. Prober se prosim tě a příště, než něco napíšeš, tak nad tím trochu přemýšlej.

husky
04-03-13, 22:41
Tak vam ide len o paniaze z VIP aby ste sa mali lepsie a pritom nemate cas ? Lenze ja mam 16 rokov a chodim na strednu skolu a najmenej mame 7hodin v skole. Hravam futbal treningy mame 3x tyzdenne a hravam stolny tennis. Csko hram kazdy den tak 1 a pol hodiny. Bol by som RAD keby ste si z toho preťaženého tyzdna plneho povinnosti nasli max 15 minut a spravili tu registraciu :)

MarcelloR
04-03-13, 23:13
Tak vam ide len o paniaze z VIP aby ste sa mali lepsie a pritom nemate cas ? Lenze ja mam 16 rokov a chodim na strednu skolu a najmenej mame 7hodin v skole. Hravam futbal treningy mame 3x tyzdenne a hravam stolny tennis. Csko hram kazdy den tak 1 a pol hodiny. Bol by som RAD keby ste si z toho preťaženého tyzdna plneho povinnosti nasli max 15 minut a spravili tu registraciu :)

Však kamo z toho VIP tečú Kotlovi milióny a milióny kč mesačne. Ešte chvíľku a bude mať viac peňazí ako Geissenovci. Už by sa mohli spamätať takí primitívi ako ty. Myslíš len na seba, ale uvedom si, že nie je taká malina spravovať 60 serverov...Trochu sa uvedom... Myslíš, že Kotel nemá svoj súkromný život a svoje problémy, že tu 24 hodín vysedáva a urobí všetko čo si pisknete? A aspoň keby ste navrhli nejakú normalnú vec a nie takúto píčovinu. Bo chlapček si nahral rank na svojom nicku, ale našiel si " pro " clan s ktorým určite vyhrá aj nejaké to WCG, tak potrebuje si ten rank hodiť na svoj nový " pro clan nickname ", tak teraz sa celý kotelňácky admin tím poserie, aby to urobil.. väčšiu zbytočnosť som nevidel...

dám vám radu... hrajte to pre zábavu a nie na rank inač si tu hru nevychutnáte....

husky
05-03-13, 21:44
Ok v pohode. Spravte to, mne je to jedno kedy :). Bol by som rad aby sa to dalo do poriadku. A 60 serverov tu nemate :D. Asi sa budem riadit podla teba, nebudem hrat na rank ale na zabavu :). A vy admini z toho VIP nic nemate.
??
Ked to robite za darmo tak velka poklona VAM ze si na to najdete cas :). A ja viem ze z toho VIP su neni miliony ale nejake slusne peniaze su z toho ;-D. Ja viem ze ma tu aj tak mate za nejakeho debila :D

MarcelloR
05-03-13, 22:33
Ok v pohode. Spravte to, mne je to jedno kedy :). Bol by som rad aby sa to dalo do poriadku. A 60 serverov tu nemate :D. Asi sa budem riadit podla teba, nebudem hrat na rank ale na zabavu :). A vy admini z toho VIP nic nemate.
??
Ked to robite za darmo tak velka poklona VAM ze si na to najdete cas :). A ja viem ze z toho VIP su neni miliony ale nejake slusne peniaze su z toho ;-D. Ja viem ze ma tu aj tak mate za nejakeho debila :D

Máš pravdu nemajú 60 serverov ale 69 no... ale veď píšem, že z toho VIP idú milióny Kotlovi do vrecka, čiže jasné, že aj vypláca adminov len tam záleží od funkcie vieš. Napr. taký admin, ktorý ma na starosti server, kde moc cheaterov nie je, tak ma výplatu len nejakých 30 000kč mesačne a kedže je Kotol aj mafián, tak vlastne on ani neplatí za serverovňu čiže je to milionár no.... ale nieeeeeeee naozaj ja osobne ťa nemám za debila fakt ver mi naozaj :D

E: no ja som ešte rátal cw/tg servery no

Lazik
05-03-13, 22:38
Tak vam ide len o paniaze z VIP aby ste sa mali lepsie a pritom nemate cas ? Lenze ja mam 16 rokov a chodim na strednu skolu a najmenej mame 7hodin v skole. Hravam futbal treningy mame 3x tyzdenne a hravam stolny tennis. Csko hram kazdy den tak 1 a pol hodiny. Bol by som RAD keby ste si z toho preťaženého tyzdna plneho povinnosti nasli max 15 minut a spravili tu registraciu :)

Vip stoji 30kc z toho len 10kc ide Kotlovi.. To sa mu akurat zaplatia servery takze mu neostane nic... ok, ked to trva 15 minut sprav to a posli nam to, uz sa tesime :)



Ok v pohode. Spravte to, mne je to jedno kedy :). Bol by som rad aby sa to dalo do poriadku. A 60 serverov tu nemate :D. Asi sa budem riadit podla teba, nebudem hrat na rank ale na zabavu :). A vy admini z toho VIP nic nemate.
??
Ked to robite za darmo tak velka poklona VAM ze si na to najdete cas :). A ja viem ze z toho VIP su neni miliony ale nejake slusne peniaze su z toho ;-D. Ja viem ze ma tu aj tak mate za nejakeho debila :D

Nie nemame z toho nic... Ano mame len 59 serverov a ked zratam aj minecraft, half-life a cs:go tak 63

wal
06-03-13, 09:28
Všetko sa dá ale zas nik na to čas a ešte by to malo byť aj dobre spravené.

husky
06-03-13, 21:27
A niekedy tu registraciu spravite prosim vas ? :D mne jedno ze kedy :). A vies mi povedat ze ci nejaky admin sem tam pride na paintball ak ano tak aky? A mozes mi povedat kolko tak priemerne dostane admin ? :devil2:

Trey
06-03-13, 21:39
A mozes mi povedat kedy prestanes pisat sracky a zabanujes sa?

Eust.
06-03-13, 22:26
A nešlo by udělat aby se rank započítával na ID?

brat brata
13-03-13, 15:16
Co ste lenivy admimi ? :D vsetko viete spravit ale nikomu sa nechce? :D ale tie nove vylepsenia na paintballe ste zabili :D ale to s tou registraciou nieje zly napad :D


Tak vam ide len o paniaze z VIP aby ste sa mali lepsie a pritom nemate cas ? Lenze ja mam 16 rokov a chodim na strednu skolu a najmenej mame 7hodin v skole. Hravam futbal treningy mame 3x tyzdenne a hravam stolny tennis. Csko hram kazdy den tak 1 a pol hodiny. Bol by som RAD keby ste si z toho preťaženého tyzdna plneho povinnosti nasli max 15 minut a spravili tu registraciu :)husky toto si povedal taku debilinu skus si zalozit vlastnich 59 serverov zaved VIP skoro najlacnejsie na CS 1.6 za 30kč a potom vrav co kotel dava do vrecka ked tak pocitam taaaaak cca 1Kč ked ma stastie a aj to keby mu ostane da do serverov a uroby nieco nie len pre seba ale pre HRAČOV


Ok v pohode. Spravte to, mne je to jedno kedy :). Bol by som rad aby sa to dalo do poriadku. A 60 serverov tu nemate :D. Asi sa budem riadit podla teba, nebudem hrat na rank ale na zabavu :). A vy admini z toho VIP nic nemate.
??
Ked to robite za darmo tak velka poklona VAM ze si na to najdete cas :). A ja viem ze z toho VIP su neni miliony ale nejake slusne peniaze su z toho ;-D. Ja viem ze ma tu aj tak mate za nejakeho debila :D


A niekedy tu registraciu spravite prosim vas ? :D mne jedno ze kedy :). A vies mi povedat ze ci nejaky admin sem tam pride na paintball ak ano tak aky? A mozes mi povedat kolko tak priemerne dostane admin ? :devil2:


rey^^;165591']A mozes mi povedat kedy prestanes pisat sracky a zabanujes sa?
No na te sracky co pisal husky dal Trey krasne zakoncenie :-)

Acid
13-03-13, 15:20
husky toto si povedal taku debilinu skus si zalozit vlastnich 59 serverov zaved VIP skoro najlacnejsie na CS 1.6 za 30kč a potom vrav co kotel dava do vrecka ked tak pocitam taaaaak cca 1Kč ked ma stastie a aj to keby mu ostane da do serverov a uroby nieco nie len pre seba ale pre HRAČOV






No na te sracky co pisal husky dal Trey krasne zakoncenie :-)
Ty nejsi o moc lepší :-))))))

Tasmanský čertík
26-07-13, 00:24
Prosil bych aby nějakej admin dyštak zašel nebo se staral o paintball 1 , a 2 protože vetšinou píšou samé urážející zprávy a říkaj že maj wh a ab len že jsme je zabily a eště nemohli byste aby vůdce clanu mohl vyhazovat (i když odešel a zpátky přišel) no ako i u jiných multiplayerových hrách nebo třeba na internetu aby mněl přehled o hráčov, protože většinou tam přídou sami i když je to to vůdce nežádal nebo už to nehrajou a som tam zbyteční potom už lenom brání v tom aby clan sa zlepšoval a byl lepší protože čím víc členov přijde tak se i o tolik zhorší postavení no ako že by mohli bejt 10 ale kvůli tomu že je tam moc zbytečnejch hráčov tak su 15 například. dík že jsi toto přečtete a dostanu odpověd