PDA

Zobrazit normální verzi : Prosím unban Don pedro foku meee



don pedro
03-07-11, 19:54
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Zabanovany nick : Don Pedro Foku meee : D
[AMXBANS] Duvod : ' wh+ab '
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID : VALVE_0 : 0 : 438679262
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 91.127.10.151
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] ======================================
Dobrý večer prajem prosím vás dali by ste mi UNban ... Lebo mam mladšieho hlupeho brata ktorému poslal kamarát Cheaty a išiel s nimi na kotelna ! Strašne ma to mrzí mam VIP na 5 mesiacov a nechcem aby mi to prepadlo :( Prosím keby sa dalo tak by ste mi mohli pomocť

UFOusek
03-07-11, 19:54
Tak zase dovidenjaaaa

znedlob
03-07-11, 19:56
Lebo mam mladšieho hlupeho brata ktorému poslal kamarát Cheaty a išiel s nimi na kotelna


n1 kopírák z google :D

Já být strejda Pupek a být velká prdel

apach29
03-07-11, 19:59
Zaridit se to da tak, ze si koupis origosku CS 1.6.

bones
03-07-11, 19:59
Akurat hral Invitrov pes a ten ta zabanoval. Musis napisat jemu, Invitro s tym nema nic spolocne.

Smile
03-07-11, 20:01
Lepší historku na skladě neměli ?

vedouci venny
03-07-11, 21:13
Musíš koupit klobásku no

SLiM
03-07-11, 21:18
To je ta nejvíc šaškovská historka. "Ahoj,prosím unban s kámošema jsme nevěděli co ten cheat dělá.Někdo nám řekl že se stím lepší hraje a zakazané to neni tak jsme to taky zkusili.Slibuji že už se to nikdy nigdác nebude opakovat pls unban muck :-) "

Karl0s
04-07-11, 03:12
a mam vip !!!!!!!!!!!!!!! tagse citovat musu !!!!!!!!!!!!!

don pedro
04-07-11, 07:49
Ale nie ja sa ospravedlňujem za brata čo narobil a prosím vás už viac krát to neurobí prosím dajte mi un-ban . Dal som za VIP 6 eur (Dúfam že vám poslúžia) prosím ved on to už nezrobí prosim un-ban

chmod a+x /bin/laden
04-07-11, 07:56
Pochop, že ti admini nemůžou dát unban už z principu, vznikl by totiž nebezpečný precedens - pak by sem chodil ÚPLNĚ KAŽDÝ a oháněl se tvým případem.

Raději obětuj €čka a kup si cs1.6 přes steam, tento měsíc zrovna probíhají slevové akce, takže tě to vyjde zhruba stejně draho jako VIP na půl roku. Jo, a bráchu nepouštěj ke kompu...

UFOusek
04-07-11, 08:04
Ale nie ja sa ospravedlňujem za brata čo narobil a prosím vás už viac krát to neurobí prosím dajte mi un-ban . Dal som za VIP 6 eur (Dúfam že vám poslúžia) prosím ved on to už nezrobí prosim un-ban


hh, je super ze si tenhle tejden dal svy kapesny za neco jinyho nez cokoladu, ale takovahle srackova vymluva ti nepomuze.. Fakt ne.

killer-savage
04-07-11, 09:25
zober si priklad zomna. ja nikdy cheatovat nebudem lebo tento computer je taka sunka ze proste nejdu spustit :D

grEy
04-07-11, 09:34
killer-savage to znamena, ze si si chcel nainstalovat cheaty, ale nesli ti? BANN!!! :D

bones
04-07-11, 12:22
To je jedna z tych najhorsich vyhovoriek: mne cheaty na pc nejdu!
to uz radsej by som zhltol to, ze babicka si chcela pripomenut stare casy, tak stiahla noclip.


http://www.youtube.com/watch?v=u9m9hcEnYeM

Smile
04-07-11, 12:27
To je jedna z tych najhorsich vyhovoriek: mne cheaty na pc nejdu!
to uz radsej by som zhltol to, ze babicka si chcela pripomenut stare casy, tak stiahla noclip.


Moje babička cheatovala..Ne teda na csku no, na age of empires, ale stejně...