PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unpBAN ...



GoXx
04-01-13, 19:20
Chtěl jsem se jen zeptat ... Kdy mi jako hodláte zrusšit PBAN ?
Děkuji

kofi
04-01-13, 19:27
Dej výpis z konzole a piš trochu normálně, když o něco žádáš.

GoXx
04-01-13, 19:29
Ehm .. píšu úplně normálně ;)


mode.
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 51770)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'obchadzanie banu'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): Forts|| [G]oXx *H[D]*
[AMXBANS] Tvuj nick: Forts|| [G]oXx *H[D]*
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1332420680
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1332420680
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.45.102.48
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: *Jolo*-*Human-(K.O.)*
[AMXBANS] Server: csko.cz | Knife 2 (1hp_2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================
Ani nevím co je to to "obcházení banu" .. :/

Giussepe
04-01-13, 19:30
myslím, že počkáme až vyprší sám.
http://csko.cz/forum/showthread.php?13109-%8E%E1dost-o-unBAN&p=149078#post149078

GoXx
04-01-13, 19:33
A ten ban vyprší kdy ?

Giussepe
04-01-13, 19:34
aha, tys už vyfasoval druhej za obchazeni. No, tak ten už nevyprší.

ZEUS
04-01-13, 19:35
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=51539

GoXx
04-01-13, 19:38
Jo to je druhej .. a řekne mi už NĚKDO prosím co je to to "OBCHÁZENÍ BANU" ? Dík

human
04-01-13, 20:16
Ze si si resetol modem aby si si zmenil IP a mohol sa pripojit na server.


Jo to je druhej .. a řekne mi už NĚKDO prosím co je to to "OBCHÁZENÍ BANU" ? Dík

Lynviy
04-01-13, 20:17
Jo to je druhej .. a řekne mi už NĚKDO prosím co je to to "OBCHÁZENÍ BANU" ? Dík

To víš moc dobře. Nelíbilo se ti, že si dostal tak dlouhej ban, restartoval modem, dostal novou IP a napojil ses znova. Svému trestu neunikneš.

BiA Fz
05-01-13, 12:32
Ten první ban byl přes web, nemusel si ho vůbec všimnout a připojil se až druhý den. Reset i.p. spíš pravděpodobně nebyl úmyslný. Dal bych tam těch původních 14 dní nebo kolik tam bylo nebo dvojnásobnou dobu, ale ne perma když neobcházel permaban za cheaty nebo tak. :ike:

ZEUS
05-01-13, 12:35
Souhlasím s Biou

human
05-01-13, 13:04
Skratit mu to mozem ale neverim, ze ten reset nebol umyselny.


Ten první ban byl přes web, nemusel si ho vůbec všimnout a připojil se až druhý den. Reset i.p. spíš pravděpodobně nebyl úmyslný. Dal bych tam těch původních 14 dní nebo kolik tam bylo nebo dvojnásobnou dobu, ale ne perma když neobcházel permaban za cheaty nebo tak. :ike:

Nekromancer
05-01-13, 14:30
NEZKRACOVAT, to že nevěděl o BANu je hloupost. Vždyť před udělením banu za obcházení se byl ptát na webu, za co byl ten první ban. Beu ohledu na motivaci restartování modemu obcházel úmyslně.

human
05-01-13, 14:50
Uz som skratil. Nemyslim si, ze si tu zasluzi hrat. Za urazanie rodiny, hracov atd. tam jeden ban uz mal. Toto bol druhy a ten obisiel. Myslim, ze to je dost zavazny ban aj bez obchadzania.


NEZKRACOVAT, to že nevěděl o BANu je hloupost. Vždyť před udělením banu za obcházení se byl ptát na webu, za co byl ten první ban. Beu ohledu na motivaci restartování modemu obcházel úmyslně.

Nekromancer
05-01-13, 15:56
Uz som skratil. Nemyslim si, ze si tu zasluzi hrat. Za urazanie rodiny, hracov atd. tam jeden ban uz mal. Toto bol druhy a ten obisiel. Myslim, ze to je dost zavazny ban aj bez obchadzania.

Asi jsem tě úplně nepochopil. Na jednu stranu jsi mu hrát umožnil, na druhou říkáš, že by tu hrát neměl?

human
05-01-13, 16:09
Viem. Nestojim si za svojim nazorom ale dal som na radu skusenejsich.


Asi jsem tě úplně nepochopil. Na jednu stranu jsi mu hrát umožnil, na druhou říkáš, že by tu hrát neměl?

Nekromancer
05-01-13, 16:21
Tak myslím, že v tom případě můžeš perma obnovit, neb oni navrhovali zkrácení z důvodu, že o banu možná nevěděl, což jsem předpokládám vyvrátil.

BiA Fz
05-01-13, 16:46
před udělením banu za obcházení se byl ptát na webu, za co byl ten první ban. Beu ohledu na motivaci restartování modemu obcházel úmyslně.

Tahle informace tu chyběla, jinak bysme to se Zeusem asi (já teda samozřejmě) nepsali :o)
V tom případě navrhuju delší ban, měsíc či dva, tři... ale necham to na uvážení.. :-)
Pokud to obcházel úmyslně, tak i to perma připadá v úvahu, ale pořád jsem pro nějaký delší...ne nekonečný ban :P :-)

human
05-01-13, 17:25
Ma to na 2 mesiace. Tym to tu asi mozeme uzavriet.