PDA

Zobrazit normální verzi : Steam klient



Larodar56
04-07-11, 11:47
Potřebuji pomoc, víte, včera jsem si koupil org. Counter-strike.

Někdy uprostřed hry mě to koplo a napsalo toto:

Client timed out while answering challenge.
---> Please make sure that you have opened the appropriate ports on any firewall you are connected behind.
---> See http://support.steampowered.com for help with firewall configuration

Na angličtinu jsem slabý, ale je to něco s časovým limitem, šel jsem na tu steam stránku o pomoc, nic jsem tam nenašel.
Nevíte co s tím? Žádám o pomoc či radu.

grEy
04-07-11, 11:56
Nieco s firewallom, asi? Skus ho vypnut.

Trsak
04-07-11, 11:57
Musis povolit ve Firewall pristup Steamu. Jestli mas Windows, tak by se te system mel zeptat sam, jestli to povolis, nebo ne

UFOusek
04-07-11, 11:59
Tohle mi to taky jednou vyhodilo, ale tak 14 dni dozadu, pak uz nic, takze jsem se tim nezabejval.. Ale jdu na ten fajrvol, at je to cajk, dik.

killer-savage
04-07-11, 13:02
asi to ide larodarovi lebo som ho viel hrat.

Larodar56
04-07-11, 13:10
Jednou se mi to objeví a pak, když hraji znova to tam už nebylo.

vedouci venny
04-07-11, 13:12
Neboj to se ti bude stávat často :))

bones
04-07-11, 14:21
w7 -> start -> control panel -> windows firewall -> Allow a program or feature through Windows Firewall

So steamom som nikdy problemy nemal, akurat sem tam maju pretazenu siet a nejde bud stahovat hry alebo web vypadne nachvilu alebo nejde community (profily, friendlist, spravy, atd.). Na fore som cital, ze zavadzaju nejake nove systemy, pretoze v poslednej dobe im nestihaju servery prilivom novych uzivatelov.

Larodar56
05-07-11, 00:44
Yes, nějak to pořeším. :)

1488.6
05-07-11, 23:16
dneska jsem si reinstaloval pc ,,kvůli virům:D,, a přece to je jasny,že to ověření se musí autorizovat pomocí kodu co přijde na mejl, ale mě ještě nepřišel,což se nikdy nestalo. Dokdy si myslíte, že by mohl přijít ten autorizační kod? A ty k..... se mě vůbec neozvali, co jsem jim tam psal. Má někdo taky špatnou zkušenost stímhle?

UFOusek
05-07-11, 23:22
dneska jsem si reinstaloval pc ,,kvůli virům:D,, a přece to je jasny,že to ověření se musí autorizovat pomocí kodu co přijde na mejl, ale mě ještě nepřišel,což se nikdy nestalo. Dokdy si myslíte, že by mohl přijít ten autorizační kod? A ty k..... se mě vůbec neozvali, co jsem jim tam psal. Má někdo taky špatnou zkušenost stímhle?

Prolez ostatni mejly, ja si taky nepamatuju co kam registruju atd..

Ridik :D
06-07-11, 00:24
dnes my presne tahle hlaska vyskocila 3x vubec nechapu ...

1488.6
06-07-11, 00:34
Prolez ostatni mejly, ja si taky nepamatuju co kam registruju atd..
no to mám:) Používám jen 3reálny mejly a ztoho je jeden hlavní a další 3 jsou fake ty jsou jen registrace na určitou jednu stránku. Zejtra to zkusím ještě znova a pak jim napíšu znova mejl, ale to mám už asi v aj napsat že? Když sjem to napsal dnes v češtině tak nikdo se neozval

UFOusek
06-07-11, 00:43
no to mám:) Používám jen 3reálny mejly a ztoho je jeden hlavní a další 3 jsou fake ty jsou jen registrace na určitou jednu stránku. Zejtra to zkusím ještě znova a pak jim napíšu znova mejl, ale to mám už asi v aj napsat že? Když sjem to napsal dnes v češtině tak nikdo se neozval


Radsi eng..

1488.6
06-07-11, 01:00
chtěl bych se zeptat všech koho jsem měl v přátelích na svým steamu. Přesně si nepamatuju kdo tam všechno byl. Byl tam larodar,invi,lůca a tuším že i nixy a ještě další ale teď si nevzpomenu. Se mrkněte jestli účet funguje,jestli je stejny jméno a jestli tam vidíte i mejl. Třeba ofoťte celej ten můj profil:) jestli néni pozměněnej

killer-savage
07-07-11, 13:56
http://img339.imageshack.us/img339/4395/zrzek.png

1488.6
07-07-11, 14:43
buď se někdo dostal přes vygenerovany heslo a změnil mi mejl, že vúbec nepřišel kod pro verifikaci anebo chyba steamu.A ztoho steamu mě vůbec neodpověděli jak jsem jim psal mejl. Ať si celej ten tým steamu nasere,už si od nich nekoupím nic

bones
08-07-11, 09:53
buď se někdo dostal přes vygenerovany heslo a změnil mi mejl, že vúbec nepřišel kod pro verifikaci anebo chyba steamu.A ztoho steamu mě vůbec neodpověděli jak jsem jim psal mejl. Ať si celej ten tým steamu nasere,už si od nich nekoupím nic

Ked maju stovky takychto ziadosti (ked nie aj tisicky) denne, tak sa cuduj, ze to trva. Ucet ti neukradli, je to bezny pripad steam guardu, ze neodosle okamzite kod. Ja som si ho nechal posielat uz aj 10x a vzdy prisiel do par sekund. Bud pockaj nez pride kod alebo nez odpisu. Dufajme, ze si to fixnu.

Larodar56
02-08-11, 01:08
Tak jo, doufal jsem, že to časem přestane, nepřestalo. Udělal jsem všechno proto, aby mě to furt nekopalo. Furt to ukazuje to samé:

Client timed out while answering challenge.
---> Please make sure that you have opened the appropriate ports on any firewall you are connected behind.
---> See http://support.steampowered.com for help with firewall configurations

+

Steam connection lost

Ukáže se mi to nejméně 50x za den.

Lynviy
04-08-11, 16:30
1488.6: Email ti přijde, jen když se připojuješ z nového počítače, ale ty ses připojoval přes ten samý... Email je automaticky generovaný a přijde během 10 vteřin... V nastavení si když tak zkontroluj jestli máš steam guard vůbec zaplý.

P.S.:Kdykoliv jsem měl problém se Steamem, vyřesil se reinstalací, nebo restartováním Steamu.