PDA

Zobrazit normální verzi : UB-SH- Pista Lakatos



aspire3690
04-01-13, 20:10
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 49945)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack + Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): NoFear
[AMXBANS] Tvuj nick: Pista Lakatos
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1678605595
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1678605595
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 85.248.2.226
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 85.248.2.226
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Milk CZ
[AMXBANS] Server: csko.cz | Superhero

Po 1. hral som na kamarátovom učte.
Po 2. WHčko nepouživam mam sluchadla pustene na plné pecky čo počujem keď sa niekto pohne aj na druhej strane mapy.
Po 3. ABčko noh AB ja vobec nepotrebujem viem hrat,hram csko uz dohormady asi 4 roky,som dosť dobrý skiller :) to vam povedia aj ostatný.
Myslím si že admin Milk CZ nemá žiadne demo a ani screeny a ani svedkov.
No nechcem uraziť admina Milka ale keď som bol ja admin na inom portaly tak som bany za urážky,nadávky neriešil ako on že da ban na neviem koľko dní za to že daného hráča neupozornil nak nenadáva,ale on si zmyslí že mu da ban len tak,ale z mojich skuseností sa to ma robiť takto:
1.upozorniť.
2.ked znova nadáva tak kick.
3.ban max. na 24 hodin.
a este to AB+WH mal natočit demo alebo screen a tak dat BAN a ne ako to spravil.

Milk
04-01-13, 20:22
Za urazky atd jsem te nebanoval, jinak by me zajimalo kde si byl admin bez steamu. Demo samozrejme mám, ale screen jjak cheatujješ bohužel ne. :D

Demo: http://csko.cz/dema/upload/dir/nofear.dem

aspire3690
04-01-13, 20:26
To demo mi bohuzel otvorit nejde :)) a admin som bol na ........ a tam netrebalo mat steam :D
Jo a este urazky si nebanoval mna ale mojho kamosa :)

ivoros
04-01-13, 20:28
Zkus to spustit přímo v csku x). Přesuň to do složky cstrike a do konzole napiš playdemo(viewdemo) nofear

ZEUS
04-01-13, 20:28
Určitě spouštíš demo v VLC player nebo v media playeru co ? :D

Musíš ho hodit do složky cstrike.
btw. nedělej reklamu...

tyger103
04-01-13, 20:32
On umí spustit a přehrát demo ve hře,byl přeci admin.

Milk
04-01-13, 20:35
přísahal bych, že je demo delší, no snad půjde vydět dobře to škubnutí

Jinak to kopíruješ nick k tomu? Pista Lakatos hral i po banu.

ivoros
04-01-13, 20:38
Myslíš tenhle ban?
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=43571

aspire3690
04-01-13, 20:52
DM ban ani tam nerham pokial ja viem a milk nie len som bol u babky

preto sa cudujem preco mam ban lebo teraz som prisiel :)

Hej milk som stiahol vsetky prehravace a ani v VLC nejde ten subor a ni vo windows media

ZEUS
04-01-13, 20:57
Používej edit nebo upravit příspěvek

Slunicko
04-01-13, 21:02
Ja jsem nakeho pistu nedavno banoval za urazky mozna si to pletes semnou jsem na mboilu a nechci to hledat ale mel si tam tolik nadavek + nehoraznej spam do admin chatu tak nevim, respektive vim ze je Lakatosu hodne a tak nevim ci si to byl ty..

aspire3690
04-01-13, 21:05
Slunicko ja som spamoval do admin chatu len 2 krat a to nie hned za sebou ze bol tam cheater a mozno v skratkach som tam dal dajaku urazku a dal si my ban na 1440 minut myslim. a bol som to ja sorry za spam :)))) uz sa to viac nestane...

inac len tak mohol alebo pozrel si dakto Milkovo demo lebo mne to nejde otvorit v ziadnom prehravaci ani v csku.
Mam take podozrenie ze je to mozno FAKE ked nejde ani vo VLC ani v windows player.

Slunicko
04-01-13, 21:16
Napsal si tam neco ve smyslu at jdem do pic* tusim lebo bych ti ten ban nedal a vsichni psali at ti nekdo da ban tak jsem ti dal ban na 1 den..demo bych zkoukl ale nemuzu, nejsem doma a nejsem na pc

aspire3690
04-01-13, 21:20
at dete do pic* to som nepisal ale pametam si to pisal som:
nieco v tom zmysle ze Adminy na SH2 abo SH1 je cheter ..... tak prosim pridte ma AB
to bolo prve potom ste to ignorovali tak som napisal
neco v tom zmyslu ze nak robite svoju pracu do pi.. a nak sa o to zaujimate a neje.te na tuto spravu. bolo to neco v tom zmyslu slunicko :)))))

Slunicko
04-01-13, 21:33
Mozno tak ale psal si to minionkrat.. + i kdyz na sh prava nemam prisel jsem 2x na tvoje hlaseni a mohl jsem to ignorovat protoze jsem nevedel kdo chybel nick, zeptam se te tak kdo tu ma cheaty a ty odpovis vsichni z tveho teamu okrem tebe, tak myslis ze je to normalni? Pak jsem prisel jeste jednou ale odpoved byla skoro stejna takze pak si napsal a ja si rekl uz jen nasrat protoze si radsi zahraju nez ze sebe delat vola, ale ted k tomu cheaterskemu banu

aspire3690
04-01-13, 21:35
tak toto som ti urcite nepovedal

Trey
04-01-13, 22:09
To demo mi bohuzel otvorit nejde :)) a admin som bol na ........ a tam netrebalo mat steam :D
Jo a este urazky si nebanoval mna ale mojho kamosa :)


Ty si mohol byt adminom max v new game keď chceš demo otvárať vo VLC alebo WMP. Čo sa tyka dema, prehrať ti musí ísť pretože skiny soundy atď čo sú v ňom musíš mať stiahnuté. Teraz som na mobile ale zajtra to demo kuknem ak to dovtedy nebude vyriešené.

Slunicko
05-01-13, 11:14
cau slunicko najdes si cas na mna prosim mrknul by si sa na to demo ????? ktore dal admin Milk CZ je na zlozke UB-SH-Pista Laktos vopred diki :))))))
Jo a jeste chcem si kupit aj steam keby som nedostal UB tak poradis my ktory mam kupit dam ti stranku ale neviem ktory z tichto styroch http://store.steampowered.com/app/10/
tak nemam na demo modely ale jelikož mi toto napsal myslím si že cheaty použil
a kdyžtak kup si ten condition zero jestli chceš jen 1.6 je nejlevnější máš na to 8 hodin

aspire3690
05-01-13, 11:18
ale slunicko ja cheaty nepouzivam sakra vzdit som na to otvorenie pouzil vsetky programy bolo ich aspon 6 sak to moze byt aj FAKE.
slunicko uvazuj sak nak to dajaky admin pozrie co ma nato modely. je zaujimave ze ostatne dema funguju a toto nie takze to moze byt aj FAKE

Slunicko
05-01-13, 11:22
mě to nefunguje protože nehraju na serveru rats a takže nemám stáhle modely atp..jinak demo je v pořádku

aspire3690
05-01-13, 13:53
PLS uz si pozrite to demo ci tam je vidno ze vraj som mal WH+AB a povecte ci ten UB bude abo ne dik

Trey
05-01-13, 14:11
To demo je asi bugnuté. Nejde mi ho prehrať ani v notepade.

aspire3690
05-01-13, 14:17
ked niekomu ide to demo nak nehovori ze to je WH abo co ja mam vsetky svoje skusenosti tu prave od f0resta s tohto videa tam je presne ukazane co som aj ja spravil a za co my dal asi aj milk ten ban
http://www.youtube.com/watch?v=YMABcjzsCIY a prave na 1:06-1:10 je vidiet to co som aj ja spravil na ratse ze my zdrhol a som ho sundal cez stenu a to spravil aj on :))))) f0rest is the best :)))
Trey OMG daj ho do cska otvor zlozku cstrike a tam ho daj a otvor csko a daj playdemo nofear ty asi davas viewdemo nofear a tak jer to bugnute :))) a ze ja som nebol admin :))
Mohol by si to demo niekto uz konecne pozriet a dat UB alebo nechat ban ? mam tam VIP ta len tak to ri.. som ho dal ne,ked nemozem ani hrat ta diki moc no.........

Slunicko
05-01-13, 15:14
Milku tobe de demo spustit? Nebo jeste rychle stahni hltv jestli to stihas do ty doby nez tam nebude..

Trey
05-01-13, 15:24
Udělen 18-12-2012 - 17:05
Milk to demo už ani nemusel mať. Pištova vina že priŠiel žiadať o UB tak neskoro.

aspire3690
05-01-13, 15:40
sakra ako moja vyna sak ja ani nevedel ze mam ban v ten den asi ked my dal ban som cestoval do KE ku babke a tam som CSKO na SH hral v pohode a pridem domov a ban ta to ne moja vina s mojim NB
Trey a ty si admin co ani demo nevies spustit som ti napisal jak to mas spustit ty tam nepis viewdemo nofear omg sak jasne ze tak je bugnute,napis tam playdemo nofear a daj to demo do zlozky cstrike omfg....

Trey
05-01-13, 17:26
Kde mam napísať to playdemo? A do akej zložky counter-strike to dať? V notepade žiadna taká neni.

Slunicko
05-01-13, 17:32
Hele, pockej chlape? Neobchazel si tak nahodu, ja mam prava od 29.1t takze to mi trochu nesedi ten datum kdyz jsem te banoval i ja

no dejme tomu že ti věřim s tim obcházením

aspire3690
05-01-13, 17:33
nvm aky notepad myslis :D :D :D :D ale jak ti to poviem otvor si start daj tento PC daj C abo D nvm kde mas najdi si csko otvor ho (slozku) a v tom csku otvor zlozku cstrike a tam daj ten subor hocikde otvor csko konzole playdemo nofear :D
slunicko jak to myslis nechapem ?
JAJ jo slunicko uz viem takto,Milk CZ my dal ban prave ked som cestoval za babkou do KE (kosice)
tam som bol tiez na svojom NB ale som bol cez wifi nvm vsetko bez problemov.potom som hral mal som nervy ze sa na SH adminy nestaraju ze je tam cheter ta som vam poverdal do oci co si mylim a dal si my ban na 1den. nvm jak to myslis to obchadzeni :)
potom od babky som isiel domov a zistil som ze mam BAN za WH+AB tak to je :))

Trey
05-01-13, 17:43
Nemám tam nejaké modely abo Čo to je :D

aspire3690
05-01-13, 17:44
aha asi nemas modely pro rats mapy :)))

Milk
05-01-13, 17:48
nebo pro mod superhero

aspire3690
05-01-13, 17:51
skoro mas jedno :) no MILK som si pozrel to tvoje demo no na AB to vobec nevyzera ani na WH vies co pozri si toto a potom sud http://www.youtube.com/watch?v=YMABcjzsCIY a velmi dobre si pozri 1:06-1:10 tam uvidis to co som aj ja spravil ze za co mam ban jo a to seknuti to bylo pingem mal sem ho 500 na chvili :)))) vsetky moje skusenosti mam od f0resta :)))

Milk
05-01-13, 17:56
Myslím, že někde mám hltv, demo je krátké ale jak sem tě sledoval tak ti zaměřovač šel přímo na hlavy.

aspire3690
05-01-13, 17:57
tak sa mohlo stat a inac kde by som mal mierit na nohy ????? :DDDDDDD
vies milku neviem ako dlho hras superhero ale ja s tymto modom mam velmi dobre skusenosti a ked my ide miritko na hlavu protihracom tak to je asi preto zeby scipli ked som proti silnym lvlom kazdy ti poviem ze pista lakatos je skiller tak my nerospravaj ze ty ked vydis mieritko na hlave tak je to AB lebo tak to ma porazi......
OMFG sak v tom deme som dal 1/4 HS a ktomu mieritko bezalo hocikde tak my nerozpravaj ze islo na hlavu !!!!!

Kotel
05-01-13, 18:03
HLTV se na posouzeni aimbotu neda pouzit, takze maximalne wallhack. Pak potrebujeme alespon 3 jasne casy.

aspire3690
06-01-13, 13:10
tak co bude s tym UnBanom sak na demu vobec nic neny vydet ani WallHack ani AimBot,mam kupene VIP tak si ho chcem este uzit tak robte s tym nieco diki moc ......

ZEUS
06-01-13, 16:28
Ty by sis měl vzít místo unban knížku slovenského jazyka.... Tvoje učitelka slovenského jazyka z tebe musí pěknou radost teda...

aspire3690
07-01-13, 14:25
niesu dokazi ze som mal vraj WH+AB, na demu je vydet kulovy takze co bude s tym unbanom cakam na neho uz dlho....

Milk
07-01-13, 16:45
někteří tu čekají mnohem déle, dneska dojedu všechna hltvčka co sem si stáhl a dneska to dořeším. Pokud najdu, hodím to sem a ostatní se na to podívají a pokud to nenajdu, tak ti budu muset dát asi UB.

aspire3690
07-01-13, 18:01
milku hledej ale nic nenajdes i keby si nasiel,WH+AB tam nenajdes :))) zmier sa s tym ze ja mam sluchadla a som skiller :))))

aspire3690
08-01-13, 20:01
No milku kde mas tie HLTVčka ???? ked ich nemas niesu dokazi tak by som poprosil ban :))))

Milk
08-01-13, 20:06
Mám 2HLTV s tou mapu, ale na žádné nejsi, máš asi velké štěstí, jinak když prosíš o ban, tak ten ti znova mohu dát. :-) Omlouvám se, máš UB a budu si tě hlídat.