PDA

Zobrazit normální verzi : "Masters" of the Server



Piner
04-01-13, 21:08
Mám tu stížnost na hráče, konkrétně " CECIL, omg, Jan811, ReDyzZz ". Rozgriefovali spawn v kotelňákově, a všude naházeli cedule, pokaždé s názvem " reska ".
Jani811, omg, CECIL - Ti rozgriefovali spawn v kotelňákově, návr - permaban.
ReDyzZz - rozgriefoval pár blocků skla v mé tree farmě, dostanete se tam pomocí /resadmin tp CJ a vyběhnete kousek nahoru.
Návrh - ban na 3 dny.

Důkazy jsou ZDE (http://ulozto.cz/xGdKvYE/krypls-rar) .

Btw, jinak velmi moc děkuji adminovi vojtovi, který na to totálně sere a poslal mě do prdele, když jsem ho požádal na steamu, aby přišel na MC.
Návrh - odebrání práv, stejně tam nehraje a dát je na druhý účet někomu aktivnějšímu, facened to nestíhá a 1 admin na server je málo. Díky za prořešení.

EDIT : Nikdo ti nerozkazuje, kdy máš jít a kdy ne na server. Jenže ty pokaždé nemáš čas, nebo " za chvilku " a pak si vesele paříš csko...

Acid
05-01-13, 17:13
Odebrat práva debilovina...Myslim, že kvůli jednomu incidentu a to nějak závažnýmu (jsou všichni banned) by se měli odebrat. Vojta je zrovna ten, co proto něco dělá (pro server).

Kotel
05-01-13, 17:14
Na vlastnim pozemku mas mit rezidenci. Tohle admin nemuze porad resit. Dal nevim, proc tu jeste hrajes, kdyz jsou vsichni admini curaci.

Acid
05-01-13, 17:16
Na vlastnim pozemku mas mit rezidenci. Tohle admin nemuze porad resit. Dal nevim, proc tu jeste hrajes, kdyz jsou vsichni admini curaci.

Čůráci jsou asi protože už mezi ně už nepatří...

Tupelko
05-01-13, 17:26
Čůráci jsou asi protože už mezi ně už nepatří...
Moc chytrý pán.

UnwantedSpam
05-01-13, 17:54
Poslalo by tě do prdelky padesát dalších, zkrátka vypadni. Léčba..? Před půl rokem by si dostal jinou čočku....ale vina je to i vaše od tý doby co se berou do týmu SK!!!!!!!!!!!!!!!L3RS z bejvalýho NPSM typu DarkAzpekt.

Piner
05-01-13, 18:32
Na vlastnim pozemku mas mit rezidenci. Tohle admin nemuze porad resit. Dal nevim, proc tu jeste hrajes, kdyz jsou vsichni admini curaci.

Není to můj pozemek. Ale jestli chceš mít rozgriefovanej celej server, tak si řekni můžu s tím helpnout.
Nikdy jsem neřekl, že všichni, takže " nepiš " . Nepsalo se snad někde v a-foru, že admin si má plnit svoje povinnosti ? Tak ať si je kurva do prdele plní, když už ty práva má...
Stejně to nechápu, má tam práva ale ani tam nehraje, tak to je admin pěkně na píču, stejně jak mcraxor. Přišel, zeptal se " vse oK ? " a po 30 vteřinách odešel...