PDA

Zobrazit normální verzi : Chyba na JailBreak



vikernes
05-01-13, 14:58
Ahoj zjistil jsem že na JailBreak při modu jdou bugnout zbraně když se spustí Sparta mod a někdo je např. AFK a spawne si zbraně které jsou na začátku kola na výběr tak se to budne a má např. M4 a ostatní nmají Brokovnice. Zjistim jsem to pozdě už mam BAN... ale přesto to hlásím :). s Pozdravem Mr.Vikernes.

Kuzli
05-01-13, 16:58
Na to je třeba si dávat pozor. Jakmile máš jinou zbraň než brokovnici, je lepší sní nikoho nezabíjet a radši běhat s nožíkem.

E: O téhle chybě se tu ví, ale eště sní nikdo nic neudělal.

vikernes
05-01-13, 19:15
jo no nejvědší chyba je že sem poslechnul jednoho debila no bohužel tak budu tejden hrát za vězně :D

Kuzli
05-01-13, 19:31
To ti ale mělo dojít, že něco neni v pořádku.

Master Yoda
05-01-13, 20:17
Ahoj zjistil jsem že na JailBreak při modu jdou bugnout zbraně když se spustí Sparta mod a někdo je např. AFK a spawne si zbraně které jsou na začátku kola na výběr tak se to budne a má např. M4 a ostatní nmají Brokovnice. Zjistim jsem to pozdě už mam BAN... ale přesto to hlásím :). s Pozdravem Mr.Vikernes.

xDDD nemusis me praskat :D :D :D :D

Airsoft
05-01-13, 20:35
Na to je třeba si dávat pozor. Jakmile máš jinou zbraň než brokovnici, je lepší sní nikoho nezabíjet a radši běhat s nožíkem.

E: O téhle chybě se tu ví, ale eště sní nikdo nic neudělal.
Myslím ale že při přescelce nemáte nůž či ano?

Kiksi
05-01-13, 20:38
Když jsi to omylem bugneš, tak musíš jít s knifem :DD To už se mě taky párkrát stalo, ale tak s knifem je to větší prdéél :DDD

Kuzli
05-01-13, 20:58
Myslím ale že při přescelce nemáte nůž či ano?

Napsal příklad Spartu. Když to bugneš při přestřelce, tak máš smůlu a musíš se nechat zabít. Prostě když je nějaký mod, a ty máš jinou zbraň, než je k tomu určená, tak prostě NESMÍŠ nikoho zabít.

Master Yoda
05-01-13, 21:13
no ja vim... :D :D :D takz nikoho neyabijim

Kiksi
05-01-13, 21:22
Mě už se to kdysi dááávno podařilo, ale to je dlouho :D Ale hlavně pred adminama pssst :DDDDD nebo BAM PERMA xDDD že kuzli? :D

Kuzli
05-01-13, 22:32
Samozřejmě :D