PDA

Zobrazit normální verzi : wow ani neviem. - human



krutik ha ha :D
05-01-13, 21:17
Naozaj uznávam, že human to má určite tažké na knife. Samé blocky acera,vlaky atď.
Ale neviem human naozaj začo mam tento banned.


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 51973)
[AMXBANS] Mas 2 tydnu, 3 dnu, 22 hodin, 24 minut a 59 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'obchadzanie banu'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): domk0.
[AMXBANS] Tvuj nick: domk0.
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1860291443
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1860291443
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 188.112.100.14
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: human
[AMXBANS] Server: csko.cz | Knife
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

Nick: domk0.
PS: Skrátiť banned. and unban

Ďakujem za pochopenie.. BY: domk0.

krutik ha ha :D
05-01-13, 21:19
A už som raz dostal banned "obchádzanie banu" a bol to 1 den tak ďakujem a nie mesiac..

Slunicko
05-01-13, 21:49
¨http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=38669
musel si obcházet toto ban za obcházení je o 10 minut po tomhle banu

ZEUS
05-01-13, 22:24
Podle mě je skoro 3 týdny kvůli 180 minutám hodně, dal bych max týden.

human
05-01-13, 22:44
Dnes uz druha ziadost za obchadzanie banu, ktora sa vam zda, ze je na dlho. Mne to nepride az tak moc.

krutik ha ha :D
05-01-13, 23:01
Je to dlho.. Mohol by si dávať 3dni-1.. ale 3 týždne..porozmýšlaj! A Zeus ten týždeň by mi vôbec nevadil :)
PS: Ďakujem
By: domk0.

Slunicko
05-01-13, 23:03
Ja si myslim ze trest je akorat na miru :D nema to obchazet, mel pockat 3 hodiny a byl by klid..musi se to nak trestat aby si to pamatoval a neudelal to priste znovu
sam napsal ze 1 tyden by mu nevadil tak to nech na ty 3

krutik ha ha :D
05-01-13, 23:23
Sluničko :) Ale 3 tyždne cca-1 mesiac trochu prehrané,,keby že som admin tak to banujem na 3 dni :) Max-1 Tyždeň ale musím to nahať na adminoch..a napíšte mi potom že ako som dopadol ďakujem lebo zachílu je škola takže by som si chcel ešte kúsok zahrať knife a ešte som si zatial spravil new cfg.. knife cfg tak ho chcem skúsiť to je asi všetko ďakujem :)

human
06-01-13, 10:39
Som si isty, ze keby si to nedostal na VID, tak to obides zase.




Sluničko :) Ale 3 tyždne cca-1 mesiac trochu prehrané,,keby že som admin tak to banujem na 3 dni :) Max-1 Tyždeň ale musím to nahať na adminoch..a napíšte mi potom že ako som dopadol ďakujem lebo zachílu je škola takže by som si chcel ešte kúsok zahrať knife a ešte som si zatial spravil new cfg.. knife cfg tak ho chcem skúsiť to je asi všetko ďakujem :)

krutik ha ha :D
06-01-13, 14:27
Human naozaj nie..ale skrátiť mi ho môžeš na 1 týždeň.Už by sa to určite neopakovalo uznávam moja demencia ale kúsok si to prehnal 3 týždne cca-1 mesiac mohol by si mi dávať try dni.Ale už ako ZEUS písal za 180 minút na 3 týždne je fakt extrém.Max týžden ďakujem porozmýšlaj..

human
06-01-13, 15:32
Extrem by bola perma. Toto je skor prisny trest. Neustale mi davas hlasenie ako upratovacke ked niekto blokuje. "jolo knife poriadok". Teraz si dostal ban za to ty. Ban si netoleroval a obisiel si. Ak by si v ziadosti ukazal trocha charakter a hned na zaciatku by si si priznal chybu, popripade sa ospravedlnil, tak by sa nad tym dalo rozmyslat. Ty si hral to, ze o ziadnom obchadzani nevies.


Human naozaj nie..ale skrátiť mi ho môžeš na 1 týždeň.Už by sa to určite neopakovalo uznávam moja demencia ale kúsok si to prehnal 3 týždne cca-1 mesiac mohol by si mi dávať try dni.Ale už ako ZEUS písal za 180 minút na 3 týždne je fakt extrém.Max týžden ďakujem porozmýšlaj..

Nekromancer
06-01-13, 15:37
Už jsi jednou dostal stejný ban a o tomto říkáš, že je moc dlouhý?
Jestliže jsi toto potrestání již jednou dostal, tak by jsi teď klidně zasloužit permanentní.

human
06-01-13, 16:39
Myslel som, ze za vlak ma uz par banov. Ci obchadzal, to neviem.


Už jsi jednou dostal stejný ban a o tomto říkáš, že je moc dlouhý?
Jestliže jsi toto potrestání již jednou dostal, tak by jsi teď klidně zasloužit permanentní.

Nekromancer
06-01-13, 18:21
Myslel som, ze za vlak ma uz par banov. Ci obchadzal, to neviem.

Já jsem reagoval na toto jeho prohlášení:

A už som raz dostal banned "obchádzanie banu" a bol to 1 den tak ďakujem a nie mesiac..