PDA

Zobrazit normální verzi : Ban



davico1
06-01-13, 11:36
tvl vy jste snad uplne vyjebani ne?
jsu na BB server 10:10 - 11:30 vam pres vykricnik pisu milionkrat ze mate jit na bb server zabanovat hrace ze spamuji, na airu jsou 3,4 blokuji spawny a hrace, nici a kradou kempy a bloky
a vy nic!!! absolutne se nezajimate celou tu hodinu.. potom napisu neco jako.. "hey vy skurvene zmrdky poslete sem kurva uz admina at nekoho zabanujou" (jen tak plus,minus) a prisel admin a dal mi ban na 3 dny...
ja nezadam o unban!!! ale zadam ta se taky trochu zajimate tvl.. 1 hodinu pisu at jde admin an server a ono nic... (pri tom dohromady porusilo pravidla cca 12 hracu - myslim) a vy nic!!! jednou neco napisu a hned pribehne admin am da mi ban a ostatni necha..? tvl fakt jste snad kkti ne..? ti, co vam zavolaji ze tu hraci porusuji pravidla a vy neprijdete a porusuji je dal... to vam envadi.. ale za vulgarismy 3 dny a za niceni kempu, blokovani a atd... nic nedate? tvl srovnejte si to v tech hlavach omg...
schavlne, co odpovite... debilitu nejde vysvetlit...

tyger103
06-01-13, 11:38
Všichni jsou čuráci,ale kdyby si byl admin... :idea:

:moqq
06-01-13, 19:41
To jako kdyz prijde za rozhodcim a plivne mu do obliceje. + dalsi 3 dny? :)

Jinak by bylo fajn, kdyby nekdo kdo (narozdil ode me) rozumi BB aspon mrknul na HLTV a taky rozdal nejaky dny.

davico1
08-01-13, 12:50
ja tomu rozumim a dokonce jsem daval i prihlasku kdysi... (ale muj vek :D)
ale toto je proste podle me uplna volovinka takto davat bany...

kashpi
08-01-13, 14:07
je možný že admin teprve přišel na nějakej server a první viděl od tebe tu hlášku jak nadáváš, tak se nediv. V tu dobu není moc adminů na serveru

davico1
08-01-13, 15:08
ale ja tam asi posilal pres ! asi hodinu o tom, kdo jak porusuje pravidla a admini nic, potom sjem s euz nastval a napsal tam neco dost sprosteho.. potom do 30 sekund pride admin a ban??? hmm.. inteligence toto

MARTiii
08-01-13, 15:12
tak nemas byt sprosty, doplatil si na to :D

nO.
08-01-13, 15:34
ale ja tam asi posilal pres ! asi hodinu o tom, kdo jak porusuje pravidla a admini nic, potom sjem s euz nastval a napsal tam neco dost sprosteho.. potom do 30 sekund pride admin a ban??? hmm.. inteligence toto

Musíš pochopit že většina z nás pracuje.. nejsme furt u PC jako vy.. já jsem třeba celý týden v práci a na server se dostanu třeba až v deset večer..

davico1
08-01-13, 18:35
dobre.. beru ale ze ja dostanu ban a oni ne? hmm... a navic toto se mi uz stalo vickrat (myslim tak 4x) pisu pres vykricnik a nic.. napisu tam ze jsou *** *** *** *** *** *** atd... a hned prileti, zabanujou me a nic vic.. ikdyz maji pospravnu zabanovat nekoho jineho... mohli by i me.. ale i s nima!