PDA

Zobrazit normální verzi : žádost o UB - Sdílená IP



Awandalor
06-01-13, 13:52
Ahoj, mám sdílenou IP od providera tak prosím o UnBan. Pár let jsem nehrál, tak jsem si to chtěl zkusit a ejhle... :confused1:


[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 52399)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): [GK]GanjaHorse
[AMXBANS] Tvuj nick: Awandalor
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0):
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:2087760366
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 194.12.32.66
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 194.12.32.66
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: 514Pro
[AMXBANS] Server: csko.cz | War3FT 2
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen

Piner
06-01-13, 14:00
Na tuhle IP adresu jsou 2 bany wallhack.
Btw, ten ban byl udělen 6.1.2013 - Takže nám lžeš.

Awandalor
06-01-13, 14:07
V tom případě jsem si z uložto stáhl CSko s wallhackem... jak ho najdu a odstranim? Když hraju s botama tak skrz zdi nevidím.... Jak admin pozná wallhack? Ja jsem si dnes ani jednou na serveru nevystřelil.... resp. když jsem se připojil a objevila se mi nabídka na výběr týmu, tak mě server kicknul. Tak mi není jasné za co jsem dnes dostal ban, když jsem si ani nevybral tým :D

Montty non skill
06-01-13, 14:10
csko s wh...... :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Na co dnes hráči nepřijdou....
Jo a dodej skutečný výpis console, ne ten co jsi upravil.....

Awandalor
06-01-13, 14:15
Můžete do mě přestat rýpat a vysvětlit mi to?? V životě jsem nepoužíval při hraní her on-line cheaty... krom Diabla 2 s kamaradama na lance ale to je 8let zpátky a nacheatovany postavy jsme měli všichni.... nevím jak se wallhack používá... Když jsem hral Call of Duty: United offensive (taky už několik let zpátky) tak jsem cheaty nepotřeboval...

EDIT: S cheatama by mě to asi nebavilo... myslím se že z toho už jsem vyrostl...

Awandalor
06-01-13, 14:26
Zkoušim sem vložit screeny ale asi mi to nejde

Awandalor
06-01-13, 14:28
2200

Awandalor
06-01-13, 14:34
No, věřím že tu máte dost problému s puberťákama a proto se ke mně chováte tak, že nejdřív jsem lhář a pak ještě podvodník, pač jsem blbě okopiroval vypis z konzole... no máte pěknou vizitku pánové admini. Musím do práce mám pohotovost a taxik co nám jezdí v Peci odmítá startovat tak se jdu podívat co mu je. Večer se sem snad něak dostanu tak doufám že to nějak dořešíme..

514Pro
06-01-13, 14:51
Dnesni ban je odemne pro GanjaHorse, kazdopadne politika Kotelny je, ze bany na sdilene IP adresy se neodbanovavaji.

Montty non skill
06-01-13, 15:01
1. používej edit
2. dej sem skutečný výpis console a ne ten co jsi upravil
3. budeš si muset pořídit originální hru a ne jen kradenou verzi

Awandalor
06-01-13, 21:22
.......sdilene IP adresy se neodbanovavaji.

Já jsem na metropolitní síti která má přes 4300 uživatelů... Asi nejedeme všichni na jednu IP ale i tak je to trošku nefér...

Já jsem výpis z console nijak neupravil, dal jsem sem i screen...
Vzhledem k tomu že se nemám v plánu něak více aktivně věnovat CSku neplánuji ho ani kupovat... chtěl jsem si jen po pár letech zahrát on-line. No nic zkusím jinej server snad tam nebude IP Ban... Mějte se tady a děkuji za Váš čas.

514Pro
06-01-13, 21:32
Csko na steamu v vanocnim vyprodeji stoji 2 eura... http://store.steampowered.com/app/10/
Myslim, ze muzeme lock, neni k tomu asi vic co dodat.

Krispo
13-01-13, 00:31
ok.