PDA

Zobrazit normální verzi : Navrhy



Kazki
06-01-13, 23:49
Nazdar, dnes ma na napadlo par napadov ktore by mohli zlepsit hru
1. Aby ostalo hp ktore si kupime/dostaneme za kill na dalsie kolo, ako armor...
2. Ak furien prezije 5. kolo a nasleduje vymena teamov a ma kupeny napr. NS, SK, skener HP, WallHang a ak by prezil vsetkych 5 kol za CT tak by mal znova po vymene teamov vsetky veci ktore mal ako furien (nemusel by si ich znova kupovat; SK tam byt nemusi)
3. Aby sa aj za CT dal kupit HE
4. Aby kupeny HE ostal aj na dalsie kolo ak by ho nepouzil
5. Upravit cas ze o kolko sa moze zacat pisat rtv tak aby ho pocitalo, teraz je to strasne moc...
6. Nightvision aj pre CT, ked uz neni ta baterka...
VIP vyhoda
1. 10%-15% sanca na obnovu EQ z minuleho kola (moze byt aj viac...)
2. HE kazde kolo zdarma (ak by sa schvalilo ze by bol aj u CT)
Este som sa chcel spytat ze preco nefunguje 160% energie ako VIP hrac? kedysi to bolo ale teraz to tam uz neni
E: Noribun prava si dostal abys robil poriadok na furiene, nie banoval kidov na tardbrejku cez web:-) Mal by si sa ukazat aj na furiene

Acid
07-01-13, 08:10
Celkem rozumný návrhy, vůbec nejsem proti. Nejvíc jsem spíš pro návrhy 3, 4, 5 , ty by se mohly doufám uskutečnit :)

DarwiN
07-01-13, 11:51
Je to dobrý nápad hlavne ako aj Devil spomenul 1 ,3 , 4, 5 .

Síce 2 je zlá to by sa nedalo hrať potom nemali by ct šancu.

!!LOGIC!!
07-01-13, 12:40
To héčko za CT bych bral !!!

Kazki
07-01-13, 13:17
Síce 2 je zlá to by sa nedalo hrať potom nemali by ct šancu.

tak by to bolo aj pre CT, mohla by to byt aj VIP vyhoda ale potom by tych vyhod bolo vela a non-vip by boli vo velkej nevyhode.:-)
a mali by to ti skilled hraci, malokto vydrzi 5 kol alive a aj tak by si nahrabali 16k cize by tak ci tak mali ten eq

noirbun
07-01-13, 16:47
Nazdar, dnes ma na napadlo par napadov ktore by mohli zlepsit hru
1. Aby ostalo hp ktore si kupime/dostaneme za kill na dalsie kolo, ako armor...
2. Ak furien prezije 5. kolo a nasleduje vymena teamov a ma kupeny napr. NS, SK, skener HP, WallHang a ak by prezil vsetkych 5 kol za CT tak by mal znova po vymene teamov vsetky veci ktore mal ako furien (nemusel by si ich znova kupovat; SK tam byt nemusi)
3. Aby sa aj za CT dal kupit HE
4. Aby kupeny HE ostal aj na dalsie kolo ak by ho nepouzil
5. Upravit cas ze o kolko sa moze zacat pisat rtv tak aby ho pocitalo, teraz je to strasne moc...
6. Nightvision aj pre CT, ked uz neni ta baterka...
VIP vyhoda
1. 10%-15% sanca na obnovu EQ z minuleho kola (moze byt aj viac...)
2. HE kazde kolo zdarma (ak by sa schvalilo ze by bol aj u CT)
Este som sa chcel spytat ze preco nefunguje 160% energie ako VIP hrac? kedysi to bolo ale teraz to tam uz neni
E: Noribun prava si dostal abys robil poriadok na furiene, nie banoval kidov na tardbrejku cez web:-) Mal by si sa ukazat aj na furiene

ano, dal som si chvilku pauzu cakam tak za tyzden sa tam budem znova aktivne hravat

marsoun
07-01-13, 17:03
1. Super, ale max do 400.
2. To akorát podporuje over a ruku na srdce je ho tam teď moc a moc.
3. Pro.
4. Pro.
5. Nastavit od 1/2 trvání mapy.
6. Pro, určitě se to hodí na widlakof.
Toť můj názor k tomuhle. To že noirbun teď je na jb je jeho věc, ale když žádá na furien tak by aspoň mohl chodit na hlášení.

The meatfly
07-01-13, 17:13
4),6) souhlasim, ostatní se mi zdá jako blbosti.Ohledně toho noirbuna, včera mi i napsal ve smyslu necham si odebrat práva když sem mu vyčetl, že na to pekně sere.Asi nejsem sám kdo mu to psal.
Ale není jediný, stejný probém je u Milka,treye.Spíš sou na jailbreaku.
Tupelko si na furien nechal rozšířit práva ale nejak přestal chodit, ale na něj nemam žádný výhrady.
Když už žádali na furien tak by měly mít i práva jen tam, i kdyby přes web.Aby nedelaly p4ny tam kde nemaj ani povolení od kotla.

After =(^.^)=
07-01-13, 19:44
Ja som rozhodne proti ak by mali mat Ct HEcko lebo napr. furieni idu rush na mape aztec ct nahadzu HEcka vsade mozne a ty nej rusheri su dead a potom sa kukat nic v zlom na tych noobov ako behaju trapne po mape.Nie Ct HEcka nedavat.

noirbun
07-01-13, 20:25
marsoun, ja na tie hlásenia chodím, ak sú normálne

Trey
07-01-13, 21:59
Neviem co mas za problem meat. Mam prava na jumpy a cod. To ze teraz zajdem aj na jb neznamena ze na hlasenia nechodim. Je snad niekde napisane ze admin nemoze hrat inde ako tam, kde ma prava?
E: trochu som aj stratil chut hrat cod ked su tam hraci ako dogers a klan FOX ktori sa expia na botoch a potom davaju 200 hp dole na 4rany do nohy s p90

Kazki
07-01-13, 22:37
ja som tento topic nespravil na to aby ste sa tu hadali, tak si srackujte pmky...
btw. trey nikto nehovori aby si hral iba tam kde mas prava ale noirbun sa neukazal na furiene takmer 2 tyzdne:-) napisal ze sa ta aktivita zmeni tak to je vyriesene
///
masoune over? tam si teamy pokial viem prehadzovat nemozes a PTB tam tusim funguje

The meatfly
08-01-13, 16:07
rey^^;151028']Neviem co mas za problem meat. Mam prava na jumpy a cod. To ze teraz zajdem aj na jb neznamena ze na hlasenia nechodim. Je snad niekde napisane ze admin nemoze hrat inde ako tam, kde ma prava?
E: trochu som aj stratil chut hrat cod ked su tam hraci ako dogers a klan FOX ktori sa expia na botoch a potom davaju 200 hp dole na 4rany do nohy s p90
Tak to se ti omlouvám, myslel jsem že jsi dostal práva i na furien.Tak předchozí post miří na noirbuna, milka.Noirbun s prominutím ne**r si do pusy, jak můžeš napsat něco jako "dávám si pauzu" když si hodně často na jailbreaku.Když pauzu tak od cs.

DarwiN
08-01-13, 16:33
Tak to se ti omlouvám, myslel jsem že jsi dostal práva i na furien.Tak předchozí post miří na noirbuna, milka.Noirbun s prominutím ne**r si do pusy, jak můžeš napsat něco jako "dávám si pauzu" když si hodně často na jailbreaku.Když pauzu tak od cs.

xD Nemam rád virtual hero rozhovory ale toto sa my páči :)

marsoun
08-01-13, 16:34
Overem myslím to že všeci T běhají s sk proti ct s deaglem.

DarwiN
08-01-13, 16:43
Ja som to tiež nepochopil tak dííík za vysvetlenie .

After =(^.^)=
08-01-13, 18:08
Jj noirbun to si si mohol pytat prava na Jaila

Trey
08-01-13, 18:46
Co do neho furt jebete? teraz tam poziadal o rozsirenie aj milk aj tupelko myslim, tak tam nemusi byt furt.
A to ze tam nehra aktivne, asi 23 hodin denne ako by ste vy chceli neznamena ze nechodi na hlasenia. Ale ked napisete nieco taketo (co je asi 90% hlaseni z furienu) :Dal mi HS v skoku ma AB ban tak tam nemusi prist. Btw. teraz je novy system hlasenia. Ked napisete /cheater, zobrazi sa vam menu s vyberom hacku a neskor s vyberom hraca, ktory ho ma. Ked to budete hlasit cez to a nebudete pisat sracky ako "ma AB ban" tak tam admini budu chodit

noirbun
08-01-13, 19:20
Tak to se ti omlouvám, myslel jsem že jsi dostal práva i na furien.Tak předchozí post miří na noirbuna, milka.Noirbun s prominutím ne**r si do pusy, jak můžeš napsat něco jako "dávám si pauzu" když si hodně často na jailbreaku.Když pauzu tak od cs.

Ty by si hral každý deň 6 hodín vkuse furien? Ja som to tak tiež robil a už ma to trosku nebavilo tak som si dal pauzu dnes som tam bol ďalšie 2 hodiny a tá aktivita sa bude zlepšovať

Milk
08-01-13, 21:04
Já sem si rozšířil práva nejen na furienech. Občas tam zajdu, ale jsem taky jinde, navíc máme 5 furien serverů a většina je přes den plná. S tupelkem a noirbunem se pereme, kdo půjde na hlášení a když je nějaký problém, tak mi můžete napsat na steamu. My na to nese*em!

Kazki
08-01-13, 21:15
Locknite to, ked bude mat niekto chut sa vyjadrit k navrhu ktory som napisal tak sa to moze unlocknut, nespravil som tento topic aby ste sa tu hadali tak kurva prestante !
//
jaj marsoune nevedel som jak to myslis


Ciper nehejtuj tu a zalez.Jestli si dobre pamatuji, tak mas mit ban na forku, tak nevim co tu delas.

ban na forku tu ma dost ludi a stale si robia novy acc a chodia tu

Dexter.Morgan
08-01-13, 21:16
Ciper nehejtuj tu a zalez.Jestli si dobre pamatuji, tak mas mit ban na forku, tak nevim co tu delas.

DarwiN
08-01-13, 21:27
Ciper nehejtuj tu a zalez.Jestli si dobre pamatuji, tak mas mit ban na forku, tak nevim co tu delas.

xD Hejtuje ale no tak , každý može vyjadriť svoj názor šak žijeme v demokratickom štáte či je to Slovensko alebo Česká republika , alebo sa mýlim? xD (Politika ma nikdy velmi nezaujimala )

Ps: Shinobi má pravdu locknite to lebo toto sa ma riešiť inde , síce shinobi sám si žačal tu tému s tým topikom :)

DarwiN
08-01-13, 22:47
Nazdar, dnes ma na napadlo par napadov ktore by mohli zlepsit hru
1. Aby ostalo hp ktore si kupime/dostaneme za kill na dalsie kolo, ako armor...
2. Ak furien prezije 5. kolo a nasleduje vymena teamov a ma kupeny napr. NS, SK, skener HP, WallHang a ak by prezil vsetkych 5 kol za CT tak by mal znova po vymene teamov vsetky veci ktore mal ako furien (nemusel by si ich znova kupovat; SK tam byt nemusi)
3. Aby sa aj za CT dal kupit HE
4. Aby kupeny HE ostal aj na dalsie kolo ak by ho nepouzil
5. Upravit cas ze o kolko sa moze zacat pisat rtv tak aby ho pocitalo, teraz je to strasne moc...
6. Nightvision aj pre CT, ked uz neni ta baterka...
VIP vyhoda
1. 10%-15% sanca na obnovu EQ z minuleho kola (moze byt aj viac...)
2. HE kazde kolo zdarma (ak by sa schvalilo ze by bol aj u CT)
Este som sa chcel spytat ze preco nefunguje 160% energie ako VIP hrac? kedysi to bolo ale teraz to tam uz neni
E: Noribun prava si dostal abys robil poriadok na furiene, nie banoval kidov na tardbrejku cez web:-) Mal by si sa ukazat aj na furiene
Mal by si tam dodať že by sa malo zrušiť skener HP lebo často krát sa wh na furiene (na moje prekvapenie to tvrdia aj admini , a prito je to v /menu len na oblbovanie deti) NEFUNGUJE je to BLUD , ale keď dám na forku cheatera s wháčko tak my automaticky všetci napíšu že ma radar , ma to štve :)

E: Len keď pridal som furiena nie ctčka :):pif: