PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o unban



Drugii
07-01-13, 21:01
Zdravím, dostal som ban za "blbec v hlaseni cheatru". Viem, je to moja chyba ale absolútne som nepostrehol že niečo také robím, nakoľko je to bind (!!! Need gun !!! v team chate). Podľa môjho názoru som mohol byť aspoň upozornený. Ale hoplá, od takého muzikanta sa to čakať nedá. Týmto žiadam o prižmúrenie oka a o unban alebo aspoň o skrátenie banu. Za kladné vyriešenie mojej žiadosti vopred ďakujem.


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 52586)
[AMXBANS] Mas 2 dnu, 23 hodin, 54 minut a 46 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Blbec v hlaseni cheatru'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): *
[AMXBANS] Tvuj nick: unamed
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:36433276
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:36433276
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 195.168.209.4
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 195.168.209.4
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Ejo
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 2 (jail_phoenix)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

S pozdravom DRUGI.

Ejo
07-01-13, 21:17
Radsej si ani nepozrem chatlog a velmi dobre si videl co robis lebo take iste s prepacenim sracky si pisal aj priamo v hre...ja ti ban neskratim a muzikantom ma nenazivaj lebo ti zahram na bendzo:D (samozrejme sranda nech si tu neriesim dalsiu virtualnu bitku s nejakym herom..)

kono159
07-01-13, 21:54
20:52JailBreak2 Ejo ja
20:51JailBreak kono159 da mu niekto ban?
20:51JailBreak2 * ! ! NEED GUN ! ! !
20:51JailBreak2 * ! ! NEED GUN ! ! !
20:51Knife Ejo a staci
20:51JailBreak2 * ! ! NEED GUN ! ! !
20:50JailBreak2 * ! ! NEED GUN ! ! !
20:50JailBreak2 * ! ! NEED GUN ! ! !
20:50JailBreak2 * ! ! NEED GUN ! ! !

Nie si ty na hlavu? Trocha vnimaj co robis, koli takymto blbostiam mame plne konzole aj chat zasrany, sa spamataj.

Nekromancer
08-01-13, 00:02
Buď rád, že tě banoval právě Ejo, někteří by tě trestali mnohem hůře.

Drugii
08-01-13, 19:14
No áno, to sa už stalo, už ho mám predĺžený. Viem čo som tam písal, len mi nedochádzalo kde to píšem, používam config ktorý nie je môj a bindy ani akosi nepoznám. Je to už jedno. Ejo, radšej nič. Čo znamená nazivat neriešim. Kono - nerobil som to naschval, prosto mi nedopínalo že to píšem cez !, ale ako vravím už je to jedno, ospravedlňujem sa za vaše plné konzoly, addio.

Ejo
08-01-13, 20:50
Ty kokos, najprv ma nazve muzikantom a ja z toho mam byt ten kokot?...Preber sa..som rád že ti ho predĺžili :)

Niekto schopný LOCK :)