PDA

Zobrazit normální verzi : Ospravedlnenie



DarwiN
07-01-13, 22:48
Zdraví Všetkých na fore csko.cz

chcem sa ospravedlniť za "spackaný" VFT /Vianočný Furien Turnaj / , mal som "velké oči a myslel som si že to zvládnem sám , ale v priebehu turnaja sa stalo pár udalostí a chýb ktoré to pokazili ,/zoznam udalostí a chýb/ :

1. Hráči ktorý sa nedostavili presne na čas / ale prišli do 15min /
2. Prepáčte za výraz "ale debilné ale fakt debilné 2-ročne deti ktoré tam robili somariny/je to moja vina lebo som nemal rezervované na každý zápas iný server /ale zasa som nemohol na každý jeden zápas rezervovat osobitný server , že?/ , proste tam zostali aj po neustálom kickovaný prichadzali s5 a robili somariny
3.....

Za zrušenie sa ospravedlňujem ale po poslednom zápase som už nemal psychickú silu a nervy a zrušil som to .
Mal som to pekne všetko rozplánované , ale npočital som stým že to bude take tažke zvládnuť to sám. Snažil som sa ale každy sa ma niečo pýtal na forku aj in-game a ja som to nezvladol /nemohol som sa roztrhnúť a byť tu aj tu/

Dúfam že ospravedlnenie prijmete a pochopíte ma!

Darwin

3k a Jerry
07-01-13, 22:52
Mě se první turnaj, taky celkem nepovedl.. Chybama se človek učí, tak to je a asi bude.
Vím že si za to z větší části nemoh, ale takový jsou hráči.
Tak když snad budeš něco příště dělat, tak si ktomu vezmeš někoho k ruce pokudmožno z adminu co hrají furien a mají s plánováním nějake zkušenosti ..

Charon35
07-01-13, 22:57
Tak určite Jerry. Darwin, pozri koľko trollov mal pri sebe Jerry pri turnaji. A jak to plynule v pohode dopadlo. :D

After =(^.^)=
08-01-13, 13:06
Primam ospravedlnenie nie kazdemu sa prvi turnaj moze podarit tebe sa aspon dokazal zorganizovat ... Nevadiii :)

3k a Jerry
08-01-13, 20:01
Tak určite Jerry. Darwin, pozri koľko trollov mal pri sebe Jerry pri turnaji. A jak to plynule v pohode dopadlo. :D

Ja už jsem to měl od začátku dobře promakané :D A minule když jsem dělal turnaj, tak mě vypadl server, který byl na to nachystaný :D Tak jsme to měli na JB2..