PDA

Zobrazit normální verzi : Nakup



caHor
09-01-13, 20:04
Ahojte. Potreboval by som pomoc.. chcel by som si nabindovať nakupy jedneho zasobnika do primarky, a pod.
Myslim to, co ste je v nastaveniach klavesnice v csku z kotelne.. Tie nakupy zbrani a pod. Chcel by som vediet
ci to ide nabindovat cez konzolu...

D!!!!n3r [MaMLas] :x
09-01-13, 20:09
Nabindovať to ide ale ten príkaz neviem

Rixie
09-01-13, 20:47
Nabindovať to ide ale ten príkaz neviem

No tak to si mu pomohl no

Acid
10-01-13, 07:09
Nevim, jestli ti to pomůže, ale já mám bind na autobuy> bind n autobuy

caHor
10-01-13, 14:50
Auto buy.. No ok, kupi mi to co minule kolo.. mozno by mi to pomohlo, keby som vedel kupovat po jeden zasobnik..
a este by som sa chcel opytat na prikaz -noforcemspd -noforcemaccel.. tento prikaz mam dat do konzole alebo ako?

3necky
10-01-13, 17:56
Auto buy.. No ok, kupi mi to co minule kolo.. mozno by mi to pomohlo, keby som vedel kupovat po jeden zasobnik..
a este by som sa chcel opytat na prikaz -noforcemspd -noforcemaccel.. tento prikaz mam dat do konzole alebo ako?

A víš k čemu ty příkazy jsou nebo jsi jen četl, že to lepší hráči používají?. Na steamu dej pravým tl. m. na Counter Strike -> Properties -> Set Launch Options -> a do otevřeného řádku to vepiš.

Co se týče bindu na koupení 1 zásobníku tak to už je defaultně v options na nějakou klávesu nabindováno. Já to mám např. takhle:

bind ";" "buyammo1" - do primární zbraně
bind "'" "buyammo2" - do sekundární zbraně
bind "\" "buyequip" - equip (vesta, HE apod...)

caHor
10-01-13, 18:39
Ano viem na co je ten prikaz.. je to na to, ze ked posuniiem mys o cca 10 cm, dostanem sa na 1 miesto. Ak mysou trhnem 10 cm po podlozke, dostanem sa na to iste miesto...
A dakujem za tie bindy na zasobniky.. a je to prikaz na kupenie 1 zasobnika?

3necky
10-01-13, 19:03
Ano viem na co je ten prikaz.. je to na to, ze ked posuniiem mys o cca 10 cm, dostanem sa na 1 miesto. Ak mysou trhnem 10 cm po podlozke, dostanem sa na to iste miesto...
A dakujem za tie bindy na zasobniky.. a je to prikaz na kupenie 1 zasobnika?

Hele kvůli trhání o 10 cm si ty příkazy určitě nedávej. :D Jednoduše si to pohrává s akcelerací ve hře, mění citlivost a fyziku pohybu. Jestli sis zvykl na svou myš, nemyslím si že je dobré hrát s nimi. To kdyby jsi měl novou myš, která už něco dokáže, to by byla jiná.

A ano ty bindy jsou na 1 zásobník, což jsem ostatně napsal už poprvé. Takže pokud bys chtěl mít klasicky 90 nábojů v rezervě, musíš klávesu zmáčknout 3x.

caHor
10-01-13, 19:19
Ok diky ... mozete lock